Horoskopy lásky na nový týden podle tarotových karet

Raci ukončí trápení. Panny a Lvi mají společné plány. Jaké budou energie v oblasti lásky v týdnu od 20. do 25. dubna 2022, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskop-lasky-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Partnerské vztahy pocítí zvýšenou aktivitu. Pocit, že se nic neděje, odchází, vztah nabírá zcela jiný směr a rozměr. Láska, štěstí, harmonie a také nové začátky tam, kde něco vázlo, jsou tady jen pro tebe. Štěstí stojí také u nezadaných, které touží poznat lásku novou.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máš před sebou nejkrásnější a nejšťastnější období, co se lásky týká, což platí také pro nezadanou. Tvé srdce se naplní láskou a sny se stávají skutečností. Nenechávej nic náhodě a vykroč svému štěstí naproti, to, že budeš nadšená a šťastná, je jisté.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Oblast lásky zasáhne silný příval jemných citů, harmonie, pohody a také štěstí. Pokud jsi nezadaná, máš velkou příležitost poznat svou novou lásku. Vztahy, které jsou zatím svobodné, začnou plánovat svatbu a nadšeně se pustí do realizace.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Staré a vyhořelé vztahy dospějí ke společnému rozhodnutí a dohodnou se na rozchodu. Místo smutku pocítíš velkou úlevu, což tě z počátku překvapí a pak nadchne. Nové dveře pro láskou novou jsou otevřené a ty si můžeš vybírat z nabídek, které přijdou velmi rychle. Ostatní páry prožijí nádherné chvíle ve dvou.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ve vztazích a lásce se na chvíli zastaví čas. Tato situace tě může zaskočit a znejistit. Přestaň se držet nepodstatného, vykroč partnerovi naproti, plánujte společné aktivity a věř, že tě s láskou podpoří.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V oblasti lásky vychází slunce, které vyjasní vše nejasné a nejisté. S partnerem konečně vykročíte ruku v ruce vstříc krásným začátkům a zkrátka nezůstane ani nezadaná, která má velkou šanci potkat lásku novou.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy, které ještě „pospávaly“, se začínají probouzet a zrychlovat. Můžeš se těšit na příjemnou zprávu od své lásky a zkrátka nezůstává ani nezadaná. Na obzoru se rýsuje romantický vztah, nové začátky a společná budoucnost.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jestli tě trápí smutek z rozchodu a snažíš se zapomenout tím, že hledáš rychle novou známost, tak věř, že tudy cesta nevede. Napřed s láskou uzdravuj své srdíčko a teprve potom si tě láska najde. Ostatní páry prožijí dny na pohodu a radost.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partnerské vztahy pocítí velkou touhu po klidu a harmonii. Ať se dělo ve vašem společném životě cokoliv, vše odchází a přichází šťastné a radostné okamžiky. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která má šanci potkat svou spřízněnou duši.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V citové oblasti se opět probouzí svoboda, radost a štěstí. Konečně jsi pochopila, že závislost na partnerovi tě jen svazuje. Začni spoléhat na sebe a tvá láska si tě opět začne vážit. Štěstí, radost a harmonie je tady pro všechny, které touží po skutečné a upřímné lásce.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jestli tě trápí neshody s partnerem a neustále si něco navzájem vyčítáte, je nejvyšší čas podat ruku k usmíření. Nakonec pochopíš, že hádky a spory nevedou k ničemu. Jakmile změníš postoj, partner ti vyjde vstříc a ocení tvou snahu na usmíření. Ostatní páry prožijí pohodové a radostné dny.

Ryby (21. 2. – 20. 3)

Ve vztahu se mohou objevit komunikační problémy, jako byste oba mluvili cizím jazykem. Zastav se na chvíli a ujasni si, co přesně chceš v lásce změnit. Až budeš v naprostém klidu a harmonii, můžeš partnerovi sdělit své stanovisko a věř, že tě podpoří. Nakonec se domluvíte a pocítíte kouzelnou moc lásky.

foto-zdroj: shutterstock.com

20.4.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist