Berany potěší dobrá zpráva. Býci mají velké plány. Blíženci, pozor na lenost. Týdenní horoskopy jsou tady

Jaký bude nový týden od 21. do 27. února 2022, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-2-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Začni se těšit, v těchto dnech na tebe čeká radost, štěstí a také harmonie. Překvapení v podobě dobré zprávy nebo neočekávaného dárku vše ještě umocní. Buď také velkorysá a obdaruj své blízké alespoň milým úsměvem, nic nestojí a má kouzelnou moc.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V práci to nepůjde tak, jak si představuješ, rozjezd nového týdne bude pomalejší, ale o to svižnější tempo nabereš za pár dní. Než se naděješ, začneš plánovat víkend, což v tobě probudí mnoho krásných pocitů a radosti. Pokud stojíš před důležitým rozhodnutím a nevíš si rady, vše ještě odlož, řešení přijde později.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nový týden nabízí naději na realizaci tvých snů i přání, dařit se ti bude ve všem, do čeho se pustíš. Nepropásni skvělou příležitost a pusť se do práce, tvoř vše, po čem tvé srdce touží a výsledek předčí tvá očekávání.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Energie nového týdne jsou harmonické, vyrovnané a klidné. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také v osobním životě. Máš před sebou skvělé pracovní příležitosti. Konečně se vše uklidňuje a do tvého života vstupuje tolik očekávané štěstí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máš před sebou nadčasový a dynamický týden, kdy se cítíš jako královna. Využij úžasné energie a tvoř to, po čem tvé srdíčko touží. Skvěle se ti navazují nové pracovní i osobní vztahy. Zvládáš nemožné a tvé pocity jsou plné radosti, štěstí a lásky.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Všechno, co v těchto dnech začneš realizovat, bude mít dlouhodobý vývoj a také velkou šanci na úspěch a hojnost. Tvoř a dej do toho celé své srdce, tvé nadšení bude inspirovat také ostatní, kteří se velmi rádi připojí a pomohou ti v začátcích.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nalaď se na harmonii a nedovol strachu, aby tě ovládl. Pokud máš pocit, že se proti tobě spikl celý svět, tak věř, že právě teď přichází zlepšení, které ti vnese do života mnoho radosti, úspěchu a také štěstí. Mysli pozitivně, překonej pochybnosti a tvůj život nabere zcela jiný směr.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V práci či doma to nejde podle tvých představ, jako by ti všichni házeli klacky pod nohy a bránili realizaci všeho nového. Vydrž! Buď trpělivá a smiř se s aktuální situací, zatím není vhodný čas tlačit na pilu a za každou cenu trvat na svých požadavcích. Zatím užívej poklidné dny v harmonii, radosti a bez očekávání a lpění na výsledku.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Může tě zastihnout a překvapit událost, kterou jsi v minulosti nedořešila. Teď je ten správný čas ukončit veškeré spory a také neshody. Když se zbavíš zbytečných myšlenek, jako je strach a obavy z toho, co by se mohlo stát, zjistíš, že tvůj život dostává zcela nový směr a štěstí se tě hned tak nepustí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V práci dosáhneš úspěchu, stejně tak jako při studiích či vzdělávání. Dařit se ti bude také v osobním životě a konečně můžeš ukončit veškeré spory i neshody, které tě tolik trápily. Stačí si ujasnit, co od života chceš a pustit se do realizace, budeš nadšená a šťastná.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

První polovina týdne bude náročnější na rozjezd. Jako bys neměla náladu cokoliv řešit kvůli pocitu, že se ti nic nedaří. Stačí, když se uvolníš a zkusíš se dívat na život s větším nadhledem, pak chytneš druhý dech a zjistíš, že se vlastně vůbec nic nestalo. Plány na víkend v tobě probudí krásné pocity a štěstí se tě hned tak nepustí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máš před sebou dny plné nečekaných úspěchů, šťastných „náhod“ a radosti. V práci se ti bude dařit, všechno vychází ve tvůj prospěch. Proto je dobré využít veškeré příležitosti a nenechat si štěstí proklouznout mezi prsty jen proto, že se ti do něčeho nechce. Tvoř, inspiruj se a tvůj život naplní štěstí, radost i láska.

foto-zdroj: shutterstock.com

21.2.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist