Berani a Býci jsou akční. Raci, konečně si polepšíte. Jak na tom budou ostatní znamení podle horoskopu?

Jaký bude nový týden od 18. do 24. dubna 2022 podle tarotových karet, ti právě teď prozradí naše týdenní horoskopy.

tydenni-horoskopy-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Aktivní a dynamický týden hraje zcela ve tvůj prospěch. Jestli máš jasnou představu o změnách, které chceš delší dobu učinit a měla jsi obavy z výsledku, tak nyní je přesně ten správný čas. Realizuj, zařizuj, vyřizuj a buď aktivní, protože štěstí se tě hned tak nepustí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Na pracovišti jsou skvělé vztahy a dařit se ti bude také v osobním životě. Pokud jsi smutná z toho, že stále nemůžeš najít práci, tak věř, že pocítíš úspěch i v této oblasti. Neohlížej se zpět a vykroč vstříc novým začátkům, budeš nadšená a šťastná.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nadechni se, usměj a vykroč vstříc nádherným dnům, které máš před sebou. Konečně dokončíš všechno, co ti v minulosti nešlo a s láskou jí zamáváš. Štěstí, které pocítíš, tě hned tak neopustí, dařit se ti bude v práci, v osobním životě i v lásce.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Konečně přichází zlepšení, ať již byl tvůj život jakkoliv náročný, překonala jsi vše špatné a můžeš se těšit na nádherné dny naplněné štěstím i radostí. Pokud toužíš po změně pracovní a jsi pevně rozhodnutá odejít, můžeš si být jistá, že na novém místě si polepšíš.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Z kraje týdne můžeš být ještě váhavá a nerozhodná, jako bys nevěděla, jestli odbočit doprava nebo doleva. V polovině týdne pochopíš, že nemá smysl na nic se vymlouvat a s chutí se pustíš do práce. Neboj se prosadit v zaměstnání, tvé nápady jsou skvělé. Do plánování volných dnů zapoj také ostatní, dovol fantazii volně proudit, nápady na výlet vás všechny nadchnou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Využij následující dny na maximum. Dostáváš totiž šanci začít od začátku, máš před sebou dny nových příležitostí. Nenechej si skvělou šanci proklouznout mezi prsty. Dařit se ti bude v práci, ve škole, na důležitých schůzkách i jednáních. Štěstí se tě hned tak nepustí.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Příznivá zpráva tě překvapí, nadchne a okouzlí. S novým týdnem může přijít něco neočekávaného.  Připrav se na dynamické a rychlé dny. V oblasti práce buď aktivní a neboj se nových projektů, využij skvělé dny zcela ve svůj prospěch a nic neodkládej na později, štěstí se tě hned tak nepustí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máš pořád větší a větší pocit, že je život nespravedlivý a nedaří se ti jako ostatním? Máme pro tebe skvělou zprávu, až se přestaneš trýznit negativními myšlenkami, tvůj život se velmi rychle změní k lepšímu! Co bylo, je pryč, nyní vychází slunce a přináší ti radost ze života a trošku toho štěstí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nadechni se, usměj a vykroč směle do nového týdne. Tvá píle a snaha bude náležitě oceněná. Ničeho se neboj a pusť se do realizace všeho, co ti v minulosti nešlo. Máš před sebou úspěšné a radostné dny. Nepochybuj o sobě, důvěřuj své intuici, budeš nadšená a šťastná.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Konečně se můžeš volně a svobodně nadechnout. Tíha, kterou jsi mohla pociťovat, odchází a do tvého života vstoupí uklidňující štěstí i radost. Pokud toužíš po změně práce a jsi pevně rozhodnutá, tak věř, že vysněné místo velmi rychle nalezneš a změníš.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Začátek týdne bude náročnější zejména v oblasti mezilidských vztahů. Když zachováš klid a nebudeš se vměšovat do sporů ostatních, bude vše v nejlepším pořádku. Tebe se jejich hádky a spory netýkají. Závěr týdne již bude ve znamení radostných chvil a plánů na víkend.

Ryby (21. 2. – 20. 3)

Situace, která tě trápila zejména v pracovní oblasti, se vyostří.  Na nic nečekej a neboj se vše okamžitě vyjasnit. Někdy je potřeba ostatním vytyčit hranice a ukázat, co si k tobě ostatní mohou dovolit a co již ne. Skvěle se budeš cítit s rodinou a přáteli, kteří tě ve všem podpoří.

foto-zdroj: shutterstock.com

19.4.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist