Femina.cz » Magazín » Zábava » Aféry: Profesionální nevěrník

Aféry: Profesionální nevěrník

Aféry: Profesionální nevěrník

Magazín: Zábava | autor: Petra Martišková | vydáno 10. 05. 2011

Po týdenní pauze a možná pořádně vyčerpáni po super výkonu našich na mistrovství světa proti Rusku, jsme mohli v klidu usednout před televizní obrazovky a pobavit se u seriálu Aféry, ve kterém hlavní roli naprosto úžasně ztvárňuje Pavel Kříž. Coby rozvodový advokát by byl vcelku nudný patron, ale rozvodový advokát „mamiňák“, to už je jiná.

Hned v úvodu sedmého dílu jsem se královsky bavila scénkou, kdy přišla paní Kopecká od holiče a její manžel si toho samozřejmě nevšimnul. Myslím, že pokud žena neprojde radikální změnou účesu, ale pouze si nechá zastřihnout fazonku a dobarvit odrostlé konečky, nemá normální chlap šanci změnu poznat. Já sama samozřejmě každou návštěvu kadeřníka včas hlásím, abych mohla být následně náležitě pochválena. Nejlíp má tohle ošetřené můj známý, který své ženě v den, kdy je u holiče volá a už do telefonu hlásí: „Ahoj. Moc ti to sluší!“ To pro případ, že by si při osobním setkání náhodou nevzpomněl. Chlapi jsou prostě jiní, a pokud chceme pochvalu, musíme je holt postrčit.

I když do některých věcí je postrkovat vůbec nemusíme. A to do obdivu jiných a především pak mladších žen. Nevěra byla i hlavní náplní příběhu Kopeckých. Zatímco manželka díky intuici i letitým zkušenostem ví až moc dobře, že jí manžel podvádí, synáček bere raději vinu za náušnici v posteli na sebe. Ne snad, že by mu tak záleželo na osudu rodičů, ale především mu jde o své vlastní pohodlí. To, že má otec milenky, schvaloval, vždyť mamka vypadá oproti nim tak obyčejně, nudně, neupraveně a všedně. Krize je tak na chvíli zažehnána a rozvod se nekoná.

Jak málo nám ženám občas stačí k tomu, abychom byly uchlácholeny tím, že se nám asi jen něco zdálo, že jsme jen žárlily a zbytečně tak svého muže vystavovaly výslechům. Jenže pokud nejste vyloženě žárlivka, kterou vytáčí i to, když se váš partner baví s vaší vlastní matkou či sestrou, pak ženská intuice nezklame. Jen jí občas nechceme slyšet…ale ona většinou pravda vyjde stejně najevo.

Já sama vím jen o dvou nevěrách ve svém okolí, které se zatím neprovalily, což v dnešní době mailů a mobilních telefonů, do kterých manželky svým protějškům rády nahlížejí, považuji za malý zázrak. Ovšem u Kopeckých se zázrak nekonal a nevěra se provalila tím úplně nejblbějším způsobem: Milenka byla odkopnuta, nahrazena ještě mladší a svou prohru neunesla. A povedený synek, co chtěl mít svůj klid? Zjistil, že s náušnice v posteli byla skutečně jeho přítelkyně, ale neztratila jí tam s ním, ale s jeho otcem.

Brr, někteří chlapi by se nikdy neměli ženit a slibovat věrnost a nehynoucí lásku jen jedné ženě. Mnoho lidí by bylo ušetřeno pořádných šrámů na duši.

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
09. 07. 2011 fericire seriál (reakcí: 0)
06. 07. 2011 helenadon aféry (reakcí: 0)
04. 06. 2011 imyangel úplná pravda (reakcí: 0)
10. 05. 2011 kocicanda super (reakcí: 0)
10. 05. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
10. 05. 2011 magic11 Aféry (reakcí: 0)
10. 05. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
10. 05. 2011 Dorotka Uáá (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Muž, se kterým tě pojí pracovní záležitosti, tě natolik okouzlí, že docela ztratíš rozum a úplně mu podlehneš. A to n... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist