Femina.cz » Magazín » Zábava » Aféry: Profesionální nevěrník

Aféry: Profesionální nevěrník

Aféry: Profesionální nevěrník

Magazín: Zábava | autor: Petra Martišková | vydáno 10. 05. 2011

Po týdenní pauze a možná pořádně vyčerpáni po super výkonu našich na mistrovství světa proti Rusku, jsme mohli v klidu usednout před televizní obrazovky a pobavit se u seriálu Aféry, ve kterém hlavní roli naprosto úžasně ztvárňuje Pavel Kříž. Coby rozvodový advokát by byl vcelku nudný patron, ale rozvodový advokát „mamiňák“, to už je jiná.

Hned v úvodu sedmého dílu jsem se královsky bavila scénkou, kdy přišla paní Kopecká od holiče a její manžel si toho samozřejmě nevšimnul. Myslím, že pokud žena neprojde radikální změnou účesu, ale pouze si nechá zastřihnout fazonku a dobarvit odrostlé konečky, nemá normální chlap šanci změnu poznat. Já sama samozřejmě každou návštěvu kadeřníka včas hlásím, abych mohla být následně náležitě pochválena. Nejlíp má tohle ošetřené můj známý, který své ženě v den, kdy je u holiče volá a už do telefonu hlásí: „Ahoj. Moc ti to sluší!“ To pro případ, že by si při osobním setkání náhodou nevzpomněl. Chlapi jsou prostě jiní, a pokud chceme pochvalu, musíme je holt postrčit.

I když do některých věcí je postrkovat vůbec nemusíme. A to do obdivu jiných a především pak mladších žen. Nevěra byla i hlavní náplní příběhu Kopeckých. Zatímco manželka díky intuici i letitým zkušenostem ví až moc dobře, že jí manžel podvádí, synáček bere raději vinu za náušnici v posteli na sebe. Ne snad, že by mu tak záleželo na osudu rodičů, ale především mu jde o své vlastní pohodlí. To, že má otec milenky, schvaloval, vždyť mamka vypadá oproti nim tak obyčejně, nudně, neupraveně a všedně. Krize je tak na chvíli zažehnána a rozvod se nekoná.

Jak málo nám ženám občas stačí k tomu, abychom byly uchlácholeny tím, že se nám asi jen něco zdálo, že jsme jen žárlily a zbytečně tak svého muže vystavovaly výslechům. Jenže pokud nejste vyloženě žárlivka, kterou vytáčí i to, když se váš partner baví s vaší vlastní matkou či sestrou, pak ženská intuice nezklame. Jen jí občas nechceme slyšet…ale ona většinou pravda vyjde stejně najevo.

Já sama vím jen o dvou nevěrách ve svém okolí, které se zatím neprovalily, což v dnešní době mailů a mobilních telefonů, do kterých manželky svým protějškům rády nahlížejí, považuji za malý zázrak. Ovšem u Kopeckých se zázrak nekonal a nevěra se provalila tím úplně nejblbějším způsobem: Milenka byla odkopnuta, nahrazena ještě mladší a svou prohru neunesla. A povedený synek, co chtěl mít svůj klid? Zjistil, že s náušnice v posteli byla skutečně jeho přítelkyně, ale neztratila jí tam s ním, ale s jeho otcem.

Brr, někteří chlapi by se nikdy neměli ženit a slibovat věrnost a nehynoucí lásku jen jedné ženě. Mnoho lidí by bylo ušetřeno pořádných šrámů na duši.

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
09. 07. 2011 fericire seriál (reakcí: 0)
06. 07. 2011 helenadon aféry (reakcí: 0)
04. 06. 2011 imyangel úplná pravda (reakcí: 0)
10. 05. 2011 kocicanda super (reakcí: 0)
10. 05. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
10. 05. 2011 magic11 Aféry (reakcí: 0)
10. 05. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
10. 05. 2011 Dorotka Uáá (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

21. 10. 2016 Horoskop Rak

Dnes k tobě přijde zpráva, která nebude úplně příjemná. Přichází od ženy, se kterou tě pojí letité přátelství, nebo t... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Máš velkou šanci na úspěch! Blíží se k tobě změna, na kterou tak dlouho a netrpělivě čekáš. Jakmile učiníš první vstřícný krok vpřed, všechno se dá do pohybu a ty pevn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist