Femina.cz » Magazín » Móda » Květinové šaty

Květinové šaty

Květinové šaty

Magazín: Móda | autor: redakce | vydáno 13. 04. 2008

Dva přední designéři Niels van Eijk a Miriam van der Lubbeová převedli pro Holandskou květinovou kancelář na Salone del Mobile 2006 v Miláně fascinující květinovou performanci.

Vytvořili netradiční květinovou dekoraci přímo na tělech modelek a stvořili pro ně květinové oblečení odpovídající charakteru osobnosti, které představovaly.

Květinové modely vyjadřují emoce, pocity a hlavně přinášejí ozvláštnění každodenního života. Kromě toho připravili tito dva designéři výstavu, kde si návštěvníci Salone del Mobile 2006 prohlédli předměty, se kterými se každodenně setkáváme, například hodiny, vázy či zrcadla, avšak v netradiční podobě doplněné květy.

Slavnostní šaty - inspirativní fotogalerie

kabelky inspirace fotogalerie

Práce designérů Nielse van Eijka a Miriam van der Lubbeové jsou vystaveny po celém světě a do svých sbírek je zakoupila mnohá muzea. Mezi jejich klienty patří například Rosenthal, Nizozemské textilní muzeum či Habitat.

Slečna Smyslná

Její smyslnost je zahalena do vášnivě červené a čistě bílé a osciluje mezi nevinným koketováním a neslušným návrhem. Honzíka na šatech tvoří velké, lesklé anturium. Přední část šatů je vytvořena z voňavých červených růží. Bílou barvu šatům propůjčuje několik odrůd chryzantém, které ohraničuje lem z šateru. Slečna Smyslnost je sladká, smyslná a jemná, ale je také sexy a přitažlivá.

Slečna Výstřední

Energická, barevná a kyprá - Velká dáma dává průchod svému štěstí v přirozeném oblečku podle poslední módy. Haute couture z tisíců gerber.

Slečna Záludná

Je skvělá, moderní, vtipná. Ambice je v jejím životě důležitá a žárlivost je hnací silou, díky níž chce uskutečnit své sny. Takové vzrušující dámy vypadají velmi dobře v zelené barvě: sametové Kalanchoe, jemné Anthurium, nadýchaný Asparagus, nedůtklivý kaktus a velmi horká Aspidistra.

Paní Melancholická

Možná nosí smuteční šaty... Fialová, okázalá zelená a poklidná černá se velmi dobře hodí k melancholii. Vůně hyacintu přináší příjemný pocit, její zasněnost vyzařuje nesčetné množství okvětních lístků chryzantém a téměř černých růží.

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
01. 05. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
14. 03. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
01. 11. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
30. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Korektor pro sametově jemnou a zdravou pokožku!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 28. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

28. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Blíží se k tobě změna. Život, který se ti v posledních dnech zdál trošku v chaosu, se uklidní a ty s ním. Dopřej si č... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist