Femina.cz » Magazín » Móda » Květinové šaty

Květinové šaty

Květinové šaty

Magazín: Móda | autor: redakce | vydáno 13. 04. 2008

Dva přední designéři Niels van Eijk a Miriam van der Lubbeová převedli pro Holandskou květinovou kancelář na Salone del Mobile 2006 v Miláně fascinující květinovou performanci.

Vytvořili netradiční květinovou dekoraci přímo na tělech modelek a stvořili pro ně květinové oblečení odpovídající charakteru osobnosti, které představovaly.

Květinové modely vyjadřují emoce, pocity a hlavně přinášejí ozvláštnění každodenního života. Kromě toho připravili tito dva designéři výstavu, kde si návštěvníci Salone del Mobile 2006 prohlédli předměty, se kterými se každodenně setkáváme, například hodiny, vázy či zrcadla, avšak v netradiční podobě doplněné květy.

Slavnostní šaty - inspirativní fotogalerie

kabelky inspirace fotogalerie

Práce designérů Nielse van Eijka a Miriam van der Lubbeové jsou vystaveny po celém světě a do svých sbírek je zakoupila mnohá muzea. Mezi jejich klienty patří například Rosenthal, Nizozemské textilní muzeum či Habitat.

Slečna Smyslná

Její smyslnost je zahalena do vášnivě červené a čistě bílé a osciluje mezi nevinným koketováním a neslušným návrhem. Honzíka na šatech tvoří velké, lesklé anturium. Přední část šatů je vytvořena z voňavých červených růží. Bílou barvu šatům propůjčuje několik odrůd chryzantém, které ohraničuje lem z šateru. Slečna Smyslnost je sladká, smyslná a jemná, ale je také sexy a přitažlivá.

Slečna Výstřední

Energická, barevná a kyprá - Velká dáma dává průchod svému štěstí v přirozeném oblečku podle poslední módy. Haute couture z tisíců gerber.

Slečna Záludná

Je skvělá, moderní, vtipná. Ambice je v jejím životě důležitá a žárlivost je hnací silou, díky níž chce uskutečnit své sny. Takové vzrušující dámy vypadají velmi dobře v zelené barvě: sametové Kalanchoe, jemné Anthurium, nadýchaný Asparagus, nedůtklivý kaktus a velmi horká Aspidistra.

Paní Melancholická

Možná nosí smuteční šaty... Fialová, okázalá zelená a poklidná černá se velmi dobře hodí k melancholii. Vůně hyacintu přináší příjemný pocit, její zasněnost vyzařuje nesčetné množství okvětních lístků chryzantém a téměř černých růží.

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
01. 05. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
14. 03. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
01. 11. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
30. 09. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

03. 12. 2016 Horoskop Střelec

Než dnes podepíšeš jakoukoliv smlouvu, třeba při nákupech na splátky, dobře si ji pročti, nebo ji nech přečíst právní... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Máš před sebou úžasný den naplněný krásnými city, radostí a láskou. Setkání s dávným přítelem ti velmi příjemně změní pohled na život. Dávej pozor v případě, že jsi za...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Módní policie

TOPlist