Femina.cz » Magazín » Krása » Zázraky na počkání

Zázraky na počkání

Zázraky na počkání

Magazín: Krása | autor: Renata Jarošová | vydáno 02. 06. 2010

Nejnovější kosmetické zázraky vyhladí pokožku a zeštíhlí o pár centimetrů. Jen je opravdu důležité, abyste je používala pravidelně. Ráno a večer hezky vmasírovat! Zabere to deset minut denně a za pár týdnů si budete děkovat…

http://www.femina.cz/files/1addition_concentre_minceur.jpg

 

 

 

 

Addition Concentré Minceur Clarins 1640 Kč

Koncentrát Addition Minceur patří mezi přeborníky v nekonečném boji s celulitidou. A protože se jedná o koncentrát, musíte ho nejprve smíchat se svým běžným krémem a teprve po té nanášet na „postiženou“ pokožku. Výhodou pro vás bude, že se nebudete moci vzdát svého krému s oblíbenou vůní.
Cena: 1640 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 


http://www.femina.cz/files/celluli-laser-slim-code.jpg

Celluli Laser™ Slim.Code

Možná jste se také už někdy přistihla, jak pokukujete po ostatních holkách a marně hledáte známky po celulitidě a přitom jim závidíte jejich hladká a štíhlá pozadí. No ale nemyslete hned na nejhorší, na liposukce a lasery máte ještě čas. Raději nejdřív zkuste „laserkrém“ a vyzmizíkujte si celulitidu na svých stehnech samy!
Cena: 1490 Kč

 

 

 

 

 

Créme Masvelt Multi-Réductrice Clarins


http://www.femina.cz/files/creme-masvelt-ouverte.jpg
Rády zkoušíte novinky? Pak je Créme Masvelt přímo pro vás určen. Keratolin a Sveltonyl jsou látky, které mají zajistit dokonalé zpevnění a zeštíhlení pokožky. Keratolin navíc vaši pokožku pěkně sjednotí a Sveltonyl zpevní. Takže jestli jste opravdu dychtivá po hladkých stehnech, jděte pro něj!
Cena: 1570 Kč

 

 

High Definition Body Lift

http://www.femina.cz/files/lifu_minceur_hd_exp.jpg


Jestli jste věrnou zastánkyní bio kosmetiky a přírodních zdrojů, nesměl by ve Vaší výbavě v boji proti celulitidě a faldíkům, chybět High definition Body Lift od Clarins. Jeho patentované složení z osmi rostlinných výtažků vypne vaše boky a stehna. Znovu pak budete vypadat, jako by vám bylo osmnáct.
Cena: 1290 Kč

 

Slimissime a Aroma Blue Lancóme
http://www.femina.cz/files/3_SLIMISSIME_360T-.jpghttp://www.femina.cz/files/4_AROMA_BLUE_EAU_DE_SOIN.jpg


Dvojí skvělá péče LANCOME vás dostane už svým balení, které vám díky pumpičce pomůže k rychlé aplikaci. Stejně jako je rychlá aplikace, bude i rychlá účinnost. LANCOME slibuje prokázaný účinek již během prvních deseti dnů. Díky obsahu mikroperleťových částeček svoji kůži skvěle prokrvíte a zajistíte si hebkou pokožku.
Cena: 1200 Kč  a 1100 kč

Zeštíhlující kalhotky Sveltesse

http://www.femina.cz/files/3_kalhotky.jpg


Možná už jste dospěla do fáze, kdy vás přestává bavit se stále mazat krémy, o kterých si myslíte, že nefungují…anebo prostě nemáte čas se stále mazat. V tom případě, jste nejlepší adeptka na zeštíhlující kalhotky, které slibují zeštíhlení až o dvě velikosti. Ono stačí si je už jenom navléknout a budete vypadat jako ultra štíhlá modelka! Jen pozor, abyste si je stačila v čas také svléknout... :-)
Cena: 1 290,- Kč

 

Vichy CelluDestock
http://www.femina.cz/files/Vichy_CelluDestock_02.jpg
Celludestock svým složení patří mezi hvězdy. Čistý kofein vám zajistí aktivaci rychlejšího spalovaní stále odolávajícího tuku po pokožkou a Lipocidine jako jeden z nejlepších aktivátorů odbourávání tuků, dotáhne práci do konce. Zároveň Lipocidine stimuluje produkci proteinů, čímž si zajistíte i vnitřní odbourání tuků.
Cena: 660 Kč

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Clinique Čisticí pleťový gel Pep-Start

Pro hedvábně jemnou, jasnou a čistou pleť!

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 22. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

22. 02. 2017 Horoskop Beran

Dnes budeš sršet nezdolnou energií. Práci zvládneš v rekorním čase a ještě pomůžeš pomalejší kolegyni. Doma budeš tak... Celý horoskop

Karta dne

Mág
Žádné otálení, právě nyní nastává magický okamžik k naplnění a uskutečnění všech tvých snů! Nastal čas činů, jsi na cestě splnit tvé životní poslání. Pokud se snad nec...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist