Femina.cz » Magazín » Krása » Zázraky na počkání

Zázraky na počkání

Zázraky na počkání

Magazín: Krása | autor: Renata Jarošová | vydáno 02. 06. 2010

Nejnovější kosmetické zázraky vyhladí pokožku a zeštíhlí o pár centimetrů. Jen je opravdu důležité, abyste je používala pravidelně. Ráno a večer hezky vmasírovat! Zabere to deset minut denně a za pár týdnů si budete děkovat…

http://www.femina.cz/files/1addition_concentre_minceur.jpg

 

 

 

 

Addition Concentré Minceur Clarins 1640 Kč

Koncentrát Addition Minceur patří mezi přeborníky v nekonečném boji s celulitidou. A protože se jedná o koncentrát, musíte ho nejprve smíchat se svým běžným krémem a teprve po té nanášet na „postiženou“ pokožku. Výhodou pro vás bude, že se nebudete moci vzdát svého krému s oblíbenou vůní.
Cena: 1640 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 


http://www.femina.cz/files/celluli-laser-slim-code.jpg

Celluli Laser™ Slim.Code

Možná jste se také už někdy přistihla, jak pokukujete po ostatních holkách a marně hledáte známky po celulitidě a přitom jim závidíte jejich hladká a štíhlá pozadí. No ale nemyslete hned na nejhorší, na liposukce a lasery máte ještě čas. Raději nejdřív zkuste „laserkrém“ a vyzmizíkujte si celulitidu na svých stehnech samy!
Cena: 1490 Kč

 

 

 

 

 

Créme Masvelt Multi-Réductrice Clarins


http://www.femina.cz/files/creme-masvelt-ouverte.jpg
Rády zkoušíte novinky? Pak je Créme Masvelt přímo pro vás určen. Keratolin a Sveltonyl jsou látky, které mají zajistit dokonalé zpevnění a zeštíhlení pokožky. Keratolin navíc vaši pokožku pěkně sjednotí a Sveltonyl zpevní. Takže jestli jste opravdu dychtivá po hladkých stehnech, jděte pro něj!
Cena: 1570 Kč

 

 

High Definition Body Lift

http://www.femina.cz/files/lifu_minceur_hd_exp.jpg


Jestli jste věrnou zastánkyní bio kosmetiky a přírodních zdrojů, nesměl by ve Vaší výbavě v boji proti celulitidě a faldíkům, chybět High definition Body Lift od Clarins. Jeho patentované složení z osmi rostlinných výtažků vypne vaše boky a stehna. Znovu pak budete vypadat, jako by vám bylo osmnáct.
Cena: 1290 Kč

 

Slimissime a Aroma Blue Lancóme
http://www.femina.cz/files/3_SLIMISSIME_360T-.jpghttp://www.femina.cz/files/4_AROMA_BLUE_EAU_DE_SOIN.jpg


Dvojí skvělá péče LANCOME vás dostane už svým balení, které vám díky pumpičce pomůže k rychlé aplikaci. Stejně jako je rychlá aplikace, bude i rychlá účinnost. LANCOME slibuje prokázaný účinek již během prvních deseti dnů. Díky obsahu mikroperleťových částeček svoji kůži skvěle prokrvíte a zajistíte si hebkou pokožku.
Cena: 1200 Kč  a 1100 kč

Zeštíhlující kalhotky Sveltesse

http://www.femina.cz/files/3_kalhotky.jpg


Možná už jste dospěla do fáze, kdy vás přestává bavit se stále mazat krémy, o kterých si myslíte, že nefungují…anebo prostě nemáte čas se stále mazat. V tom případě, jste nejlepší adeptka na zeštíhlující kalhotky, které slibují zeštíhlení až o dvě velikosti. Ono stačí si je už jenom navléknout a budete vypadat jako ultra štíhlá modelka! Jen pozor, abyste si je stačila v čas také svléknout... :-)
Cena: 1 290,- Kč

 

Vichy CelluDestock
http://www.femina.cz/files/Vichy_CelluDestock_02.jpg
Celludestock svým složení patří mezi hvězdy. Čistý kofein vám zajistí aktivaci rychlejšího spalovaní stále odolávajícího tuku po pokožkou a Lipocidine jako jeden z nejlepších aktivátorů odbourávání tuků, dotáhne práci do konce. Zároveň Lipocidine stimuluje produkci proteinů, čímž si zajistíte i vnitřní odbourání tuků.
Cena: 660 Kč

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Fearless - tělové mléko

Victoria´s Secret Fearless - tělové mléko

Nechte se unést podmanivými tóny!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 08. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

09. 12. 2016 Horoskop Panna

Seminář nebo školení, na které tě šéf posílá a kam se ti vůbec nechce, určitě neodmítej. Jinak po něm skočí aktivní k... Celý horoskop

Karta dne

Císař
Situace, kterou právě nyní řešíš, bude potřebovat logické myšlení, které je spíš vlastní mužům. Bylo by dobré, abys využila veškerou sílu a energii na dořešení a nebál...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist