Kim Kardashian – sexbomba i s celulitidou! Jak to dokáže?

„Pracuji na sobě každý den a přesto mám povislá stehna a celulitidu,“ potvrdila sexy hvězda televizních show a modelka Kim Kardashian. Přesto vypadá stále úžasně. Dobře se maskuje, nebo je důkazem toho, že muži na ženách milují drobné nedokonalosti?


Miluje jídlo
Miluji jídlo a nikdy si nedokážu odmítnout dobrý gurmánský zážitek,“ přiznává Kim. Pro U.S. fitness magazine dodala: „Moc ráda bych si ho odpustila, kdybych jídlo neměla tak ráda, ale nemohu si pomoci, mou slabostí jsou zejména sladkosti.“ Takové harakiri v restauraci si však dopřeje pouze za odměnu a pak usilovně pyká v posilovně. Jinak má jídelníček postaven na přesně vyváženém poměru stravy.

Motivují ji bikiny
Pohled na vlastní tělo v bikinách ji nutí, aby si odřekla sendvič a začala na sobě makat. Přiznává, že cvičí pravidelně sedm dní v týdnu. Na vlastní kůži již vyzkoušela, jak linii drásající je kombinace stresu a nepravidelné stravy, navíc když k tomu přičteme bohatý noční život se sklenkou plnou kalorií. Je perfekcionistka – má vlastní tréninkový program, který jí nedá vydechnout a třikrát ji kromě posilovny a běhu ničí i vlastní kondiční trenér Gunnar Peterson, který se stará, aby před kamerami vypadala šik.

Kim často stává před velkým zrcadlem a poohlíží si zadek i stehna v bikinách. Není to jistá forma masochismu, ale součást terapie. Kim říká, že navzdory snaze její stehna stále nejsou dokonalá a pomerančovou pokožku už asi úplně nezničí ani ten nejlepší tréninkový plán. V tomto svém „bikini“ rituálu však objevila množství triků, jak být sexy i v případě, že nevypadáte jako po retuši.


Najděte to, co je nejkrásnější
„Vyhledejte na vašem těle všechno to, co je nejlepší a věnujte se svým klíčovým proporcím,“ radí Kim, která se uvedeného pravidla drží jako klíště. Nebo jste ji někdy objevili v šatech a póze, která by snad odhalovala nedokonalosti? Toto je podle herečky i cesta k sebevědomí a obdivu ze strany mužů. Kim říká: „Dávám si záležet, aby vynikl můj štíhlý pas, pěkná prsa a štíhlá lýtka. Vše ostatní vedle toho zanikne.“ Všimli jste si jak září na fotografiích? Nikdo by neřekl, že zápasí s něčím tak neforemným, jako jsou huspeninová stehna.

Další bojovnice
Kim není sama, co vsadila na přednosti a nedokonalosti nechává v dalekém závěsu. Tuto taktiku před ní zvolily již Jennifer Lopez, která dokonce ze svého zadku, kvůli kterému trpěla v pubertě komplexy, udělala ikonu a Salma Hayek to se svým hrudníkem také musela vybojovat nejprve sama před sebou.
Pro Kim se právě tyto dvě osoby staly následování hodné a zatím ani nepřemýšlela o plastice. Řeči, že její rty jsou větší, než má příroda ve formičky, rezolutně odmítá a tvrdí, že se jí žádný chirurg nedotkl.

Dělejte to jako Kim
Její denní menu spočívá v celku přijatelném složení. Snídaně: ovesná kaše s banány. Přesnídávka: Jogurt s ovocem. Oběd: salát s grilovaným kuřecím masem. Svačina: Mrkev a nízkotučný sýr. Večeře: ryba, zelenina a šálek horkého čaje před spaním. Snaží se nepřekročit denní 1500 kalorií. Jídlem ale všechno nekončí, a proto se podíváme i na zoubek zmiňovanému tréninkovému plánu, kterým se denně morduje.
Kromě profesionálních tréninků s odborníkem se její každodenní chlebíček skládá z půlhodinky na běžícím pásu, kterou klidně můžete nahradit i jemným joggingem po parku a pak se dalších 30 minut věnuje cvikům na posílení především dolních partií.

Miluje dřepy, ráda si ale dá i kliky. Hodina denně v pohybu a správný jídelníček vyformují postavu do dokonalosti. Pak stejně jako Kim, nebudete dávat na mikro nedostatky, protože i tak všechny zastíníte dokonale přitažlivým celkem.

Připraveno ve spolupráci s diva.sk

12.4.2011 12:00| autor: Diva.sk

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist