Úplněk ve Lvu: Ukaž světu svou krásu i vznešenost

Dnes, tedy ve středu 16. 2. 2022, kolem šesté hodiny večerní můžeš očekávat krásný úplněk v ohnivém a velkolepém znamení Lva, který ti může navrátit mnoho sebedůvěry a sil, pokud budeš v té správné společnosti lidí. Celý svět prošel, prochází a projde velkou proměnou a s ním i lidé kolem tebe. S kým budeš moci počítat i nadále, a s jakými lidmi se budeš muset rozloučit a možná jim i odpustit, protože se rozhodli jít zcela jinou cestou, aniž by byli schopni respektovat tu tvou? Tento den ti má připomenout velkou pravdu, že mnohem důležitější je kvalita než kvantita, což v mezilidských vztazích platí trojnásob.

uplnek-unor-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Polarita Vodnář/Lev tě vybízí k tomu, abys dokázala stát sama za sebou a nebála se vyjádřit tvou nejvnitřnější pravdu naplno a bez studu. Jsi tím, čím jsi a není potřeba nic extra měnit. Samozřejmě, že se vyvíjíš a neustálé učení i vývoj jednoduše k životu patří. Sdílej své myšlenky i odvážné vize ve společnosti lidí, kteří ti rozumí. Neházej perly „sviním“, protože tak tvá energie přijde vniveč. Oslav dnes život v příjemném kruhu svých nejbližších přátel a kdoví, třeba potkáš někoho, s kým sis ještě tak dobře nerozuměla a možná i někoho, kdo ti bude lézt silně na nervy. Je jen na tobě, čemu se rozhodneš dát energii.

Důvěřuj síle snění

S tímto úplňkem je úzce spojené mayské znamení Ještěrky, které přeje rozvoji nejen intuice, ale hlavně snové pozornosti. Zkus si vzpomenout na nejdůležitější sny, které se ti v poslední době zdály, a zkus je probrat se svými nejbližšími. Můžeš se toho jak o sobě, tak o druhých dozvědět mnohem více, než se na první pohled zdá. Nauč se rovněž dávat před každým usnutím „snovému zdroji“ záměr, který se může týkat různých oblastí tvého života. Sny v sobě nosí obrovský léčivý potenciál a často přinášejí klíčový vhled i řešení, která by běžnou racionální mysl zcela minula.

Více o sebe pečuj

Zaměř se více na své potřeby a na chvilku polev v naplňování potřeb ostatních lidí. Dej si přednost a více se věnuj koníčkům, které si možná dlouho zanedbávala. Pokud jenom pracuješ a své záliby odkládáš a odkládáš, něco není úplně dobře. Omez sociální kontakty, které ti spíš ubírají energii, a místo toho tvoř a věnuj se tomu, co tě baví a naplňuje radostí. Kup si něco krásného, co ti dodá ještě více sebevědomí. Buď s přáteli, kteří přesně vědí, jak tě pochválit nebo povzbudit, ale jsou zároveň i zcela upřímní. Pokud tě určitá skupina lidí nechápe, nesetrvávej tam zbytečně dlouho. Svět je nemalé místo pro všechny. Co se týká těla, vyhni se všem operacím, které souvisí s tvou srdeční činností a dej péči svým vlasům.

Láska je klíč k duši

Připomeň si, že jediné, na čem lidské duši opravdu záleží, je bezpodmínečná a všeobjímající láska. Když je srdce otevřené, mohou se dít opravdové zázraky. Popros dnes babičku Lunu, ať ti do života vnese více sebelásky, abys mohla stejně milovat i lidi kolem tebe. Nepleť si sebelásku s narcistní poruchou. To je něco úplně jiného. Milovat sama sebe neznamená být sebestředná a nabubřelá. Znamená to, že svou duši dobře znáš a víš, jaké je to být drahocennou lidskou bytostí a díky tomu můžeš být pro druhé inspirací. Nejdříve tedy naplň svůj pohár, který se stane nekonečně přetékajícím pohárem lásky, ze kterého bude čerpat úlevu nespočet jiných bytostí. Uvědom si krásu a vznešenost své duše a projev ji, jak nejlépe dovedeš. Síla Lva ti bude nápomocna. Jsi darem pro druhé.

16.2.2022 2:01| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist