Týdenní horoskopy podle tarotu: Blížence potrápí práce, Váhy se radují a na Ryby čeká štěstí

Berani a Býci, stůjte nohama pevně na zemi. Váhy se probouzí do radosti. Jaký bude nový týden od 22. do 28. srpna 2022, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-tydenni-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Ani ryba ani rak, tak by se dala nazvat energie nového týdne. Dovol si pečovat jen sama o sebe. Pokud je to jen trošku možné, odlož nepříjemné řešení na později a užívej život plnými doušky. Radost, štěstí, pohoda a pořád ještě i léto je tady jen a jen pro tebe.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Stůj nohama pevně na zemi a dívej se na život reálně. Někdo by ti totiž mohl udělat „výhodnou“ nabídku, která by tě učarovala natolik, že zapomeneš na realitu, podlehneš kouzlu slovíček a slov. Nenechej se okouzlit tím, co není reálné a než cokoliv uděláš, nechej si čas na rozmyšlenou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Začal ti pracovní týden a máš pocit, že se ti nedaří? Vydrž, v polovině týdne již budou také kolegové snesitelní. Humor napětí odlehčí i zjemní. Pokud jsi právě teď na dovolené, vypni a zapomeň na pracovní starosti. Dovolená je od toho, aby sis dovolila relaxovat, odpočívala a poznávala nová místa.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V pracovní oblasti i v osobním životě kvete jen samá radost, štěstí a pohoda. Užívej plnými doušky a nezapomínej na ty, kteří jsou nemocní či osamělí. Sdílej své štěstí s těmi, které miluješ a radost se ještě znásobí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Skvělé energie okořeněné dobrou náladou, humorem a radostí jsou tady nejen pro tebe, ale také pro tvé nejbližší. Přichází čas sklizně, která je sladká a šťavnatá. Sklízej, co jsi zasela, budeš nadšená i šťastná.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Trápí tě situace, která se nepodařila zatím vysvětlit? Máme pro tebe skvělou zprávu, konečně nalezneš řešení a tvé trápení se jednou provždy ukončí. Dýchej letní vzduch a začni se těšit na nádherné a šťastné dny.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dnes se probudíš do radosti a od toho se odvíjí každičký den bez ohledu na okolnosti a na místo, kde se právě nyní nacházíš. Příval energie, dobré nálady a chuti poznávat nové v tobě probouzí nádherné pocity, užívej život plnými doušky, budeš nadšená a šťastná.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nalaď se na úsměv a pohodu, v práci je totiž nálada na bodu mrazu. Pocit, že máš kolem sebe samou faleš a přetvářku, v tobě může vyvolávat napětí až hněv. Stačí, když budeš nad věcí a necháš ostatní v klidu „prskat“, nejenže humor odlehčí napětí, ale nakonec se spolu všichni zasmějete. Někdy postačí opravdu velmi málo a slunce opět září.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Využij letní dny k hledání své vlastní cesty. Nemusíš se vždy každému zavděčit a vyhovět. Vyvaruj se ukvapených řešení a dopřej si dostatek času na rozmyšlenou, pak prožiješ pohodové a radostné dny.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Všechno nejhorší už máš za sebou, teď se můžeš radovat ze štěstí, které k tobě zaslouženě přichází. Dařit se ti bude v osobním životě, v práci a také ve vztazích. Pokud se chystáš na cesty, spolehni se na to, že proběhnou plynule, hladce a o humor nouze nebude.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud se chystáš do práce, tak se připrav na pomalejší rozjezd, jako bys vůbec nevnímala realitu a duchem jsi u vody. V polovině týdne se vše změní a vidina volného víkendu v tobě probudí mnoho radostných pocitů a chuti do života.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Šťastné a radostné dny jsou tady nejen pro tebe, ale také pro tvé nejbližší. Je jedno jestli si právě užíváš zaslouženou dovolenou, nebo jsi v práci. Štěstí se tě totiž hned tak nepustí.

text, Sára Částečková, foto-zdroj: shutterstock.com

22.8.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist