Týdenní horoskopy podle tarotu. Berani jsou nadšení životem. Raci, máte skvělé nápady

Jaký bude nový týden od 29. srpna do 4. září 2022, ti právě teď prozradí horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-2-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Radost, pohoda a chuť svůj život radikálně změnit ti dodá mnoho energie. Pocítíš velkou touhu začít žít jinak, lépe a radostněji. Dařit se ti bude opravdu ve všech životních oblastech od práce až po osobní život. Tak neváhej a s chutí se pusť do změn.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V klidu se rozhodni, co chceš a do čeho již nepůjdeš. Zmatek, který můžeš pociťovat, je jen kvůli tomu, že nevíš, jakým směrem se vydat. Pokud přijde nabídka k získávání nových vědomostí, neváhej a přijmi ji. Díky tomu se ti otevírají nové možnosti nejen v práci, ale také v osobním životě.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Čeká na tebe štěstí, radost, úspěch a mnoho nádherných zážitků. Představ si, že stojíš pod svou šťastnou hvězdou, která ti splní každičké reálné přání a tak to také je. Můžeš se těšit na úspěchy pracovní, osobní i vztahové.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V pracovní oblasti přichází čas skvělých nápadů, lukrativních nabídek a ve hře je také nabídka na místo nové. Radost, pohoda a chuť vyzkoušet nové aktivity v tobě probouzí mnoho nádherných energií. Osobní život je přesně podle tvých představ.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nadechni se, usměj a vykroč do nového týdne v pozitivní náladě. Neutrální dny, které nepřináší žádné výkyvy, v tobě mohou probudit otázky, jestli je vše v pořádku. Ano, nemusíš se bát, nic zásadního se neděje. Někdy je dobré nechat vše jen v klidu plynout a nerozptylovat se tím, co říkají ostatní.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Plná energie a síly nastupuješ vstříc novým dnům. Úspěch očekávej v pracovní oblasti, v lásce a také v osobním životě. Neboj se pustit do jemných změn a přijímej pochvaly, které k tobě hojně proudí. Hojnost, změna, štěstí, to vše je tady jen a jen pro tebe.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nadechni se a zbytečně se nestresuj. Pomalejší rozjezd v pracovní oblasti je zcela přirozený a velmi rychle se dostaneš do tempa, na jaké jsi zvyklá. Polovina týdne se již ponese v radostných a harmonických energiích, které v tobě probouzí mnoho plánů a dobrých nápadů.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dny na jistotu, pohodu a radost. Jednej, zařizuj, vyřizuj. Nejvíc úspěchu sklidíš při jednáních s muži. Budeš totiž okouzlující skvělou komunikací a ještě lepšími nápady. Nechej se vést intuicí a neboj se vyslovit i ta nejtajnější přání, bude ti přáno do sytosti.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Odpoutej se od nepodstatného, ukonči to, co tě dlouhodobě svazuje a nepřináší ti radost. Až vše v klidu uděláš, pocítíš obrovskou úlevu. V pracovní oblasti přichází změny, stejně jako v osobním životě. Je jen na tobě, jak se ke všemu postavíš a přijmeš. Nemusíš se bát, štěstí ti jde pomalu, ale jistě naproti.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Z kraje týdne nebudeš moc ve formě, jako bys pořád nemohla pochopit, že už je běžný pracovní týden. Nemusíš se bát, velmi rychle nabereš druhý dech a lenošení hravě doženeš. Pak se již můžeš těšit na radostné a pohodové dny.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V pracovní oblasti na tebe může čekat nepříjemné překvapení. Projekt, který vypadal dobře, se najednou obrátí proti tobě. Momentálně s tím nic udělat nejde, tak vše přijmi. Příště se raději drž při zemi a ověř si, co je reálné a co již ne. Osobní život ti vše vynahradí, radostné chvíle s tvými nejmilejšími tě uklidní a rozradostní.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V pondělí můžeš mít ještě pocit, že jsi duchem zcela mimo a nic dobrého na tebe nečeká. Opak je však pravdou. Jakmile zaujmeš pozitivní přístup, naladíš se na dobrou náladu, vše poběží v radostných energiích a svižném tempu.

text: Sára Částečková, zdroj: druidské karty, foto-zdroj: shutterstock.com

29.8.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist