Týdenní horoskopy od 25. do 31. července 2022 podle tarotových karet

Berany zaskočí práce. Raci, ukončete minulost. Nač se můžeš těšit v novém týdnu ty, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V práci to nevypadá dobře. Projekt, do kterého jsi vkládala tolik nadějí, se najednou obrátí proti tobě. Ber to jako dobrou zkušenost a ponaučení, jehož význam pochopíš až mnohem později. V osobním životě na tebe čekají krásné a láskyplné energie.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V pracovní oblasti přichází změna. Konečně si uvědomíš, že tato profese ti již nic nedává a rozhodneš se posunout dál. V osobním životě na tebe čeká pohoda a svěží letní energie.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Drobné neshody nejsou důvodem ke špatné náladě. Nic neodkládej na později a všechno okamžitě vyřeš. Je potřeba dát ostatním najevo, co si k tobě mohou dovolit a co již ne. Potom se můžeš těšit na velmi příjemné energie a chvíle se svými nejbližšími.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máš dostatek síly a energie na dořešení veškerých nepříjemných situací, které jsi v minulosti nezvládla. Štěstí, radost a harmonie stojí věrně při tobě. Zvládneš nemožné a ještě budeš mít dobrý pocit, že jsi konečně ukončila minulost.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Můžeš se těšit na nové začátky nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě. Dynamický a akční týden v tobě probudí touhu vyzkoušet nové aktivity. Naslouchej intuici, která tě povede na správná místa.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pocítíš velký příval štěstí, radosti a také lásky. Skvělé energie tě provází na každém kroku bez ohledu na to, jak náročný čas jsi ještě nedávno prožívala. Raduj se, usmívej a sdílej své štěstí s ostatními.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Začátek týdne bude zejména v pracovní oblasti náročnější. Konflikty řeš s otevřeným srdcem a čestně. Nenechej se zastrašit a věř, že všechno dopadne na výbornou. Od středy pocítíš již velký příval letní energie a rozběhneš se vstříc nádherným zážitkům.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Skvělá zpráva je již na cestě k tobě. Nejen, že v tobě probudí mnoho překrásných pocitů, ještě tě povzbudí k novým aktivitám a zážitkům. Usmívej se, raduj, a buď otevřená novým možnostem, které k tobě právě nyní proudí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V pracovní oblasti se na chvíli zastaví čas. Nic zásadního se neděje a není důvod k panice či strachu. V klidu se zamysli, co ti bere sílu a co naopak dává energii. Pak se již velmi rychle rozhodneš jak dál. Osobní život provází radost, pohoda a také štěstí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nadechni se a odpoutej od všeho nepodstatného. Pokud víš, že situace, která tě trápí, vyřešit nejde, poodstup na chvíli stranou a nechej vše být. Až přijde správná chvíle, nalezneš také návod jak dál. Užívej letní dny a věř, že se ti uleví.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Raduj se, usmívej a rozdávej vše dál. Dobrá nálada se tě hned tak nepustí, stejně jako radost ze života. Pokud se chystáš stěhovat, tak věř, že vše proběhne v naprostém klidu, pohodě a také rychlosti.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Trpělivost je klíčovým slovem pro tyto letní dny. Nespěchej, nehoň se a zpomal. Vychutnávej letní dny a nesnaž se tlačit na sílu tam, kde víš, že to nejde. Harmonie, klid a radost je přesně to, co na tebe s láskou čeká.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

25.7.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist