Týdenní horoskopy od 2. do 8. května 2022

Berany zaskočí změny. Blíženci, pozor na půjčky. Raci vládnou pevnou rukou. Jaký bude nový týden, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-4-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Změny, které se nastartovaly již v minulosti, pokračují dál a jsou zcela ve tvé režii. Tvá vytrvalost tě zavede až k cíli. Úspěch pocítíš v pracovní oblasti i v osobním životě. Pokud tě trápí problém z minulosti, tak věř, že vše úspěšně dořešíš a uzavřeš. Tvůj život nabírá ten správný směr.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Konečně získáš to, po čem tak dlouho toužíš, příjemné překvapení v tobě probudí mnoho krásných emocí. Dařit se ti bude také v pracovní oblasti, bez ohledu jestli místo máš, nebo hledáš nové. Sdílej svou radost s těmi, které miluješ a vše se ještě znásobí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pokud tě trápí pracovní neúspěchy, vydrž a nepropadej beznaději. Rozhodně finanční nedostatek neřeš dluhy a půjčkami. Vše se vyjasní, pokud projdeš touto zkouškou v klidu, velmi rychle se tvůj život změní a projasní. Osobní vztahy ti vše vynahradí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Svůj osud máš pevně ve svých rukou. Pokud máš snad obavy, že tvé plány nedopadnou podle tvých představ, tak věř, že je přesně správná doba k jejich realizaci. Zapomeň na strach a pusť se do plnění svých snů, budeš úspěšná, šťastná a nadšená.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jasný vhled, vytříbený vkus a úžasné komunikační schopnosti, ti pomohou zrealizovat a uskutečnit vše, co v minulosti nešlo. Jednej, zařizuj, vyřizuj, bát se nemusíš ani zkoušek, porad či důležitých úředních jednání. Nic neodkládej, budeš úspěšná a šťastná.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Konečně se můžeš volně a svobodně nadechnout. Tíha, kterou jsi mohla v minulosti vnímat velmi intenzivně, je konečně pryč a tvůj život dostává zcela nový rozměr. Stres odchází a na tebe čeká velké překvapení, radost a také láska.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Po namáhavějším období dojdeš konečně k cíli. Všechno, co v tyto dny začneš, bude mít dlouhodobý vývoj a také úspěch. Pokud tě trápí spor, který se vlekl dlouhou dobu, vše se konečně dořeší ve tvůj prospěch. To, že budeš zářit štěstím, je jisté.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Využij skvělé energie k dořešení náročných zkoušek, jednání i ke zvládání nelehkých situací. Štěstí máš na své straně, jediný problém, který by tvé štěstí oddálil, je lenost, když ji překonáš, budeš nadšená a šťastná.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dny probíhají v klidu a harmonii. Pokud máš pocit, že se tě to netýká, na chvíli se zastav, zhluboka dýchej a poodstup stranou. Najednou ti dojde, že tvůj klid je klíčem ke štěstí. Dařit se ti bude v práci i v osobním životě.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tvá snaha se završí úspěchem, štěstím a radostí z dobře vykonané práce. Svou pílí a laskavostí nadchneš také ostatní, kteří jsou věrně po tvém boku a kdykoliv přispěchají na pomoc. Dařit se ti bude v práci, v osobním životě, ve vztazích i lásce.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nic se neděje, a přesto můžeš mít pocit, že se proti tobě spiknul celý svět. Zachovej klid, udělej si radost, kup malý dárek, květinu a nezapomínej na úsměv. Co můžeš, odlož na později a zbytek svých úkolů již zvládneš levou zadní. Ve volném čase odpočívej, rozjímej a věnuj dostatečnou péči svému srdci i tělu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nadechni se, usměj a vykroč vstříc nádherným dnům, které na tebe čekají. Rozhodni se udělat si život krásnější a zářivější. Štěstí stojí věrně při tvém boku a hned tak tě neopustí. Dařit se ti bude v lásce, v práci a také ve vztazích obecně.

foto-zdroj: shutterstock.com

2.5.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist