Týdenní horoskopy od 17. do 23. května 2021: Život tě mile překvapí

Panny září štěstím a Býci se naladí na pohodu. Váhy, můžete odpočívat. Co přináší nový týden ostatním znamením, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Můžeš se usmát na život a vykročit směle do nového týdne, který bude naprosto úžasný. Očekávej zlepšení nejen v oblasti lásky, osobního života, vztahů, ale také v zaměstnání. Realizuj, zařizuj a buď šťastná, máš důvod k radosti.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nalaď se na pohodu, rozjezd začátku týdne bude pomalejší, ale o to svižnější a šťastnější bude zbytek dnů. Jestli tě trápí pracovní neúspěchy či starosti a obavy z propouštění, tak věř, že se všechno nakonec vyřeší ke tvé radosti a spokojenosti.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V pracovní oblasti na tebe čekají velmi příznivé energie. Dokončíš vše, co jsi nestihla, a navíc tě překvapí nová pracovní nabídka nebo povýšení. Nejtěžší může být rozhodování, kterou z nich vybrat. V lásce a osobním životě budeš nadšená.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nádherné dny naplněné radostí, štěstím a harmonií. Úspěch na tebe čeká nejen v osobním životě, lásce, ale také v zaměstnání nebo při hledání práce nové. Nalaď se na pohodu a vykroč s úsměvem do nového týdne, budeš nadšená.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Neboj se prosadit! Využij skvělou příležitost, jak sdělit ostatním, co tě trápí nebo co bys chtěla zlepšit. Jsi dostatečně silná zvládnout náročné rozhovory v práci i v osobním životě. Komunikuj, navrhuj a buď otevřená změnám, které ti velmi příznivě ovlivní a změní život.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Radost, harmonie, štěstí a pohoda jsou tady jen pro tebe. Pocit, že začínáš nový život, je zcela správný. Minulost je pryč a na tebe čekají nádherné dny zalité sluncem a láskou. Chyť novou příležitost pevně do svých rukou a neboj se nového, budeš nadšená.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Nic zásadního se vlastně neděje, přesto můžeš mít pocit, že stojíš na místě a bojíš se pohnout vpřed. Zbav se zbytečných obav a začni konečně něco dělat, potom výsledky předčí tvá očekávání. Práce, láska, osobní život – začni se těšit, překonej lenost, jednej a tvůj život nabere zcela jiný, lepší směr.

Štír (24.10. – 22.11.)

Trápilo tě nepříznivé období zejména v práci a vše se odráželo také ve tvém osobním životě? Nyní je konečně všechno jinak. Začni se usmívat a přestaň bojovat, tvůj život prochází pomalou, ale jistou transformací, která tě nadchne a okouzlí, to, že budeš šťastná, je jisté. Jediné, co je potřeba udělat, je složit zbraně a přestat s osudem bojovat.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Očekávej dynamický týden plný skvělých energií a nových příležitostí. Jednej, zařizuj, vyřizuj a tvůj život nabere zcela jiný směr. Štěstí, radost a také láska se tě hned tak nepustí. Nepropásni skvělou příležitost a přijímej vše, co do tvého života právě nyní vstupuje bez strachu a obav z budoucnosti.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Neočekávej žádné velké změny jak v osobním, tak v pracovním životě. Možná můžeš mít pocit, že když se nic neděje, je to špatně. Opak je však pravdou, dovol si odpočívat a nechat život se všemi starostmi i problémy stranou. Když nebudeš tlačit, všechno do sebe zapadne samo jako mozaika. Odpočívej, užívej pomalé a klidné dny v radosti i lásce.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Nechej vše dozrát, stejně jako strom, který trpělivě čeká, až budou jeho plody sladké a zralé. Nesnaž se nic v rychlosti dokončit a urychlit, pokud to zvládneš, pak se můžeš těšit na velmi bohatou sklizeň v podobě pracovních úspěchů, štěstí, osobních vztahů i lásky. Nespěchej, čekání se vyplatí!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máš dostatek síly zrealizovat své touhy i sny. Na nic nečekej a pusť se směle do plánů, které ti v minulosti nešly. Odvaha ti chybět nebude, proto je skvělá příležitost začít a na nic nečekat. To, že budeš úspěšná, šťastná a naplněná vděčností, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

17.5.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist