Týdenní horoskopy od 12. do 18. dubna 2021: Nalaď se na pohodu a nedělej zásadní rozhodnutí

Berani užívají jarní pohodu. Býci, nenechávejte nic náhodě. Blíženci, nalaďte se na pohodu. Jaký bude nový týden, ti právě teď prozradí nové horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-4-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Začátek týdne bude náročnější na komunikaci s kolegy v práci nebo také na různých jednáních. Pokud zjistíš, že tě někdo neprávem pomlouvá, rozhodně se nesnaž spor vyostřit, je to zcela zbytečné, všechno se nakonec srovná samo a dotyční se právem zastydí. Užívej jarní pohodu a nevšímej si negativních zpráv, pak prožiješ nádherné dny v radosti i lásce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Otevři se světu a začni se usmívat, do tvého života nečekaně vstoupí dávný přítel či kamarád. Stejně nadšená budeš také v práci, kdy s lehkostí a pohodou zvládneš mnoho úkolů, a ještě pomůžeš ostatním. Jestli místo hledáš, štěstí stojí při tobě, je důležité nenechat nic náhodě a být aktivní.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nalaď se na pohodu a od následujících dnů raději nic zásadního neočekávej. V práci zůstaneš na všechno sama, a to tě pořádně rozladí. Nenechej se rozhodit, udělej, co musíš a zbytek v klidu přenechej ostatním, kteří zapomněli, že je práce živí. V osobním životě na tebe čeká štěstí, harmonie i láska.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V práci to bude zpočátku náročnější, ale nic, co bys nezvládla v naprostém klidu. Pokud potřebuješ promluvit s nadřízeným, seber odvahu a jdi do toho, budeš úspěšná. Zbytečně se nestresuj a představ si, že vše ve tvém životě jde snadno a hladce, tak to také je. Osobní život bez jediného mráčku, štěstí máš při sobě.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Potřebuješ nutně dořešit jisté záležitosti, a ještě zcela jasně nevíš jak na to? Krůček po krůčku postupuj vpřed, nespěchej a buď opatrná. Někdy je potřeba nechat věci dozrát a obrnit se trpělivostí, o to víc tě překvapí výsledek.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

S velkou pravděpodobností dojde k ukončení nějaké tvé činnosti. Z počátku můžeš mít nepříjemný pocit, což je zcela přirozené, vždy, když něco končí, nové začíná. Začni se usmívat, protože na tebe čeká štěstí, radost i láska, není důvod se bát nových změn.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V práci tě to z nějakého důvodu moc nebaví, zkus být nad věcí a rozhodně se nenechej pohltit nechutí moc dlouho. V polovině týdne již bude zase všechno v nejlepším pořádku a ty si oddychneš, že slabší dny jsou již za tebou. Užiješ si skvělé dny a na to, co bylo, okamžitě zapomeneš.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Zastihnou tě novinky, které tě velmi potěší. Dostaneš příležitost uskutečnit své sny. Štěstí ti přeje nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě a lásce. Buď pružná, aktivní a přijímej s láskou vše, co do tvého života vstupuje bez strachu a obav z budoucnosti.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jsi schopna stihnout nemožné a zvládáš zrealizovat několik věcí najednou. Nechybí ti tvůrčí duch a také nadšení z každé činnosti, do které se pustíš. Navíc ještě přitahuješ pozornost ostatních, kteří jsou velmi rádi ve tvé společnosti. Cokoliv začneš, bude úspěšné.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zastihnou tě skvělé novinky, které tě potěší. Radost vnáší do tvého života štěstí, pohodu a harmonii. Užívej si dynamické dny, kdy zvládneš nemožné, všechno ti půjde s lehkostí bez větší námahy, proto neváhej a využij je na sto procent.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V práci to nepoběží zcela podle tvých představ, nejistota kolegů a strach ze ztráty zaměstnání na chvíli ovlivní tvou náladu. Nenechej se rozhodit náladou ostatních, zatím se nic neděje a je zcela zbytečné podléhat emocím, které kolem tebe střílí ostatní. Nadhled, humor, optimismus vše jistí a ty se můžeš spolehnout na to, že tvůj nový týden bude v naprosté pohodě a klidu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máš před sebou skvělé dny, kdy se ti podaří sloučit nemožné. Všechno, co ti v minulosti nešlo, zvládneš s naprostým klidem a přehledem. Nic neodkládej, jednej, zařizuj a vyřizuj, budeš nadšená a nejen to, skvělé dny tě čekají také v osobním životě a v lásce.

foto-zdroj: shutterstock.com

12.4.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist