Týdenní horoskop: Kozorozi, nepodlehněte lákavým nabídkám. Berani, zachovejte klid a Býci, pozor na dluhy

Jaký bude nový týden od 9. do 15. května 2022 pro všechna znamení, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotových karet.

tydenni-horoskopy-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Hlavou se ti honí mnoho protichůdných myšlenek. Nadechni se, poodstup stranou a zkus na chvíli jen dýchat. Zjistíš, že se vlastně nic neděje, jen pondělní rozjezd je pomalejší. Jakmile přijde polovina týdne, všechno se změní a prožiješ pohodové dny v radosti i lásce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V pracovní oblasti se zatím nic nezmění, pokud tě trápí finance, dávej pozor na pokušení v podobě rychlých půjček a dluhů. Jakmile přijmeš situaci s nadhledem, uleví se ti. Tíha z tebe spadne a prožiješ radostné dny, osobní život ti vše vynahradí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Usměj se, vykroč vstříc nádherným dnům bez ohledu na počasí a náladu, kterou mají ostatní. Představ si, že stojíš pod svou šťastnou hvězdou, která ti splní tvé nejtajnější přání, stačí se na chvíli zastavit a myšlenku poslat ke hvězdám. Sdílej nádherné dny s ostatními a tvá radost se ještě znásobí, štěstí je s tebou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máš před sebou velmi hezké a příjemné dny. Stačí, když se hned ráno usměješ, a navzdory všem zůstaneš naladěná na své srdce, které ti zaručí, že tvá dobrá nálada nakazí i ostatní. Na účet ti mohou dorazit dlouho očekávané peníze nebo odměna za práci.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Díky nečekané situaci z minulosti, která se vynoří a na chvíli tě zaskočí, dostáváš příležitost, postavit se vlastním strachům a udělat tlustou čáru za vším, co jsi nezvládla ukončit. Ničeho se neboj, výsledek předčí tvé očekávání a tobě se konečně uleví, to, že budeš šťastná, je jisté.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máš před sebou skvělé dny, které vynikají inspirací a tvořivostí. Pusť se do svých tajných plánů a začni realizovat své sny, štěstí ti jde naproti. Skvěle zvládneš náročnou komunikaci s muži, kteří ti obdivně naslouchají. Využij vše ve svůj prospěch, budeš nadšená a šťastná.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V práci ti vše půjde od ruky, dokonce porada bude zcela ve tvé režii, stejně hravě zvládneš náročná jednání či zkoušky. Pokud potřebuješ cokoliv vyřešit na úřadě či u soudu, nic neodkládej a jednej. To, že budeš šťastná a nadšená, je jisté.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Po delší době konečně dochází k uvolnění stísněné atmosféry, která ti na dobré náladě vůbec nepřidávala. Díky tomu prožiješ nádherné dny bez ohledu na to, co se kolem tebe děje. Mír a usmíření vnáší do tvého života mnoho krásných energií.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nádherné a láskyplné energie v tobě probudí mnoho krásných pocitů a chuť do života. Skvělá komunikace a schopnost jednat otevřeně do tvého života přivede skvělého obchodního partnera či nového kolegu v práci.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dávej si pozor, ať v dobré víře někomu nenaletíš. Postav se nohama na zem a buď ve střehu, když nepodlehneš lákavé nabídce, která je velmi podezřelá, prožiješ báječný týden v radosti a lásce.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nic zásadního se neděje, přesto můžeš mít pocit, že se celý svět spikl proti tobě. Je to jen pocit, zhluboka se nadechni, usměj a vykroč vstříc nádherným dnům naproti. Pokud se necítíš na náročné jednání či zkoušku, zkus je odložit na vhodnější termín. Tvé dny budou v naprostém pořádku, někdy je potřeba vypnout a nic neřešit.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Konečně zase volně dýcháš, nádherné energie přichází. Dařit se ti bude nejen v osobním životě, v lásce a vztazích, ale také v práci či podnikání. To, co tě omezovalo, odchází, přichází nové nabídky, které tě zcela pohltí a nadchnou.

foto-zdroj: shutterstock.com

9.5.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist