Týdenní horoskopy: Blíženci, zachovejte klid. Raci dokážou nemožné

Jaký bude nový týden od 26. září do 2. října 2022 pro ostatní znamení, ti právě nyní prozradí horoskopy podle tarotových karet.

tydenni-horoskopy-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Nádherné a láskyplné energie na tebe čekají po celý týden. V pracovní oblasti se ti daří a díky rozmanitým příležitostem dostáváš vše potřebné. Štěstí se usmívá také na všechny, které práci hledají. Poděkuj životu za to, jaké dary ti přináší. Radost, štěstí a zábava je tady jen pro tebe a tvé nejbližší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dávej si pozor na to, co v tyto dny vyslovíš, nebo vykonáš. Pokud je to jen trošku možné, vyhýbej se dlouhodobým řešením, nechej věcem volný průběh a nesnaž se nic urychlit na sílu. Když to zvládneš, prožiješ pohodové dny.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jestli máš pocit, že se ti nic nedaří a jsi z toho v napětí, zkus napřed uklidnit rozbouřenou mysl a nitro. Jakmile se uklidníš, tak přijde řešení. V tuto chvíli se nesnaž dělat zásadní rozhodnutí. Pamatuj, ráno moudřejší večera, což pro tebe platí dvojnásob.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jsi schopná zvládnout nemožné. Následující dny máš zcela ve svých rukou. Pokud potřebuješ doladit spory se ženami, pusť se do toho a nabídni ruku k usmíření. Věř, že se všem uleví a tvé pocity ti vše jen potvrdí. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také v osobním životě.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Máš před sebou skvělé a dynamické dny. Štěstí ti přeje ve všech směrech. Pokud delší dobu nemůžeš sehnat práci, kde ocení tvé schopnosti, tak nyní je vše jinak. Zazáříš nejen v pracovní oblasti, ale také ve vztazích, lásce a při navazování nových kontaktů.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Je zapotřebí, abys aktivovala veškerou sílu, překonala nechuť a pustila se také do činností, které jsi dlouho odkládala. Potom se můžeš těšit na velmi příjemné a také akční dny. Dávej pozor na lenost a nechuť, když ji překonáš, tvé cíle se k tobě přiblíží velmi rychle, stejně jako štěstí a radost z dobře odvedené práce.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nadechni se, usměj se a vykroč vstříc pomalejším dnům. Velmi důležitá je tvá rovnováha a harmonie. Nepodléhej tlaku z okolí, protože mnoho kolegů či přátel má chuť vyříkat si staré křivdy. Hádky, spory a konflikty nikdy nic dobrého nepřinesly. Raději se stáhni a vyhni se všem konfliktům, které kolem běsní. Potom prožiješ dny na pohodu a radost.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nejednej zbrkle, ale postupuj krůček po krůčku vpřed. Čas se na delší dobu zastaví. Nic zásadního se neděje, a právě proto ti hlavou mohou běhat různé strachy a obavy z budoucnosti. Zachovej klid, užívej poklidnější dny a využij je zcela pro sebe. Udělej si radost, relaxuj a nezapomínej také na dostatek pohybu. Nakonec pocítíš úlevu a radost ze života.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Bez ohledu na počasí pro tebe svítí každičký den sluníčko. Nač sáhneš, to se ti podaří zrealizovat, a navíc ještě nadchneš ostatní. Tvá dobrá nálada zasáhne opravdu všechny, rozdávej dál a věř, že máš před sebou nádherné dny.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dávej si pozor na rušivé myšlenky, které by zejména v pracovní oblasti mohly dost zásadně ovlivnit tvou rovnováhu. V klidu a v pohodě zvládneš veškeré úkoly a ještě ti zůstane čas na setkání s blízkými. Máš také skvělou příležitost zbavit se nepotřebných věcí a uspořádat si život podle svých představ.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nalaď se na úsměv a zkraje týdne se také obrň trpělivostí. Série nečekaných „náhod“ v tobě může probouzet pochybnosti a také strach z budoucnosti. Věř, že je to zcela zbytečné. Všechno okamžitě vyřeš, nic neodkládej a věř, že nakonec prožiješ parádní týden v radosti a v pohodě.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Díky tvé píli a vytrvalosti sklízíš sladké plody ovoce zejména v pracovní oblasti. Dařit se ti bude také v osobním životě, při studiích i v lásce. Dokonce máš na cestě příjemné finanční překvapení, které sice není vysoké, ale i tak ti udělá radost.

text: autorský článek Sára Částečková, tarotové karty, foto: shutterstock

26.9.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist