Partnerský horoskop na týden od 2. do 8. června 2020

Berani pocítí radost. Býci jdou správným směrem. Blíženci, pozor na slovíčka. Jaký týden čeká právě na tebe, ti prozradí naše nové partnerské horoskopy.

partnerske-horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Rozhodni se pro radostné dny, protože přesně takové jsou tady jen pro tebe, pokud máš snad pocit, že se tě to netýká, přestaň fňukat a vykroč štěstí naproti. Vztahy pocítí lásku, radost a také vzájemnou blízkost. Nezadaná, pokud se lásce otevřeš, velmi rychle vstoupí do tvého života.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nové začátky jsou tu, možná na chvíli dostaneš strach z neznámého, což je zcela zbytečné. Naslouchej své intuici a nenechej se zmást myšlenkami, které v tobě probouzí strach. Intuice vychází ze srdce a povede tě správným směrem. Energie ti rozhodně chybět nebude.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Dávej pozor na slova a slovíčka, která by z tvých úst mohla znít jedovatě a věř, že partner by vše velmi nelibě nesl. Nevadí, že jsi razantnější, ale vše jde sdělit v klidu a s láskou. Ujasni si, co od vztahu přesně chceš, a pak mu sděl svůj vhled, můžeš se spolehnout na to, že ti vyhoví.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vděčnost, optimismus i radost pocítíš nejen v partnerství, ale také ve vztazích obecně. Máš důvod slavit a sdílet svou radost se všemi blízkými. Nezadaná, pokud opravdu toužíš po partnerovi, je nutné zapomenout na minulost a poohlédnout se také mezi přáteli.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dařit se může především nezadaným, když se otevřeš intuici a naladíš se na srdce, spojíš se s partnerem, po kterém tolik toužíš. Může to být někdo z dávných přátel či bývalý spolužák, do kterého jsi byla platonicky zamilovaná. Ostatní páry prožívají každodenní rutinu a klid.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Osobní život je jedním slovem úchvatný, novinka od partnera tě zastihne zcela nepřipravenou a dojetí se neubráníš. Pokud hledáš partnera nového, rozhodně buď aktivní a vykroč lásce naproti, za tebou domů totiž nedorazí, je potřeba proto něco udělat.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Partner se rozhodne snést ti modré z nebe a nosit tě na rukou. Nechej se rozmazlovat a dovol mu, ať o tebe s láskou pečuje. Na oplátku mu můžeš připravit skvělou večeři, obejmout ho a pochválit. Nezadaná, pokud právě teď zajdeš do společnosti nebo s přáteli na výlet, můžeš potkat velmi příjemného muže. Láska sice nepřijde hned, ale i tak tě velmi obohatí a čas ukáže víc.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Klid, harmonie a vnitřní uspokojení mohou očekávat zadané i nezadané. Tvá sebedůvěra je konečně v rovnováze a díky tomu také přitahuješ zvýšený zájem mužů. Pokud o lásku opravdu stojíš, tak máš šanci získat partnera, se kterým budeš šťastná a také zabezpečená.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Všechno, co jsi do vztahu vložila, dostáváš zpět, ať v dobrém či pomyslně špatném. Pokud jsi snad byla partnerovi nevěrná, tak nyní přijde odhalení a následky se ti líbit rozhodně nebudou. Cesta usmíření, napravení a dořešení je tady nejen pro tebe, ale také pro tvého partnera. To, že nakonec vše zvládneš, je jisté.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Veškeré vztahy, které již dlouhodobě neplní svou funkci, dospějí ke společnému rozhodnutí a domluví se na rozchodu. Samozřejmě, že ti to bude líto a projdeš smutkem, ale nic netrvá věčně a časem zjistíš, že nový partner je zcela odlišný. Zasloužíš si štěstí, vytrvej a nedovol smutku, aby tě ovládal dlouho.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahy jsou zcela otevřené, o romantické chvíle nebude nouze. Nechej partnera, ať se postará o tvé štěstí, rozhodl se totiž, že ti život velmi příjemně obohatí. Zkrátka nezůstane ani nezadaná, která se může velmi příjemně bavit v mužské společnosti a kdoví, co bude časem.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zbavíš se veškerých omezení, které ti bránily užívat si lásku naplno, jako bys najednou pochopila, jak malicherné bylo žárlit, což partner opravdu ocení. Neboj se uvolnit a přijmout fakt, že jakékoliv omezení není pro nikoho příjemné. Začni se těšit na štěstí a radost, kterou svoboda poskytuje.

foto-zdroj: shutterstock.com

2.6.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist