Partnerský horoskop na týden od 8. do 14. září 2020

Berani, zachovejte klid. Býci, radujte se. Blíženci, láska je tady. Jaká překvapení na tebe čekají v oblasti lásky, ti prozradí naše nové partnerské horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-5-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Tlak, napětí nebo také smutek z toho, že jsi sama, v tobě může probouzet mnoho negativních myšlenek a emocí. Zkus situaci přijmout a rozhodni se být šťastná právě teď, díky tomu se uvolníš a štěstí zase vstoupí do tvého života. Zadaná, nedělej žádné unáhlené rozhodnutí, pokud prožíváš manželský trojúhelník, je na čase udělat v životě pořádek, nelze sedět na dvou židlích a být šťastná.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Osamělé mohou potkat spřízněnou duši, konečně přichází partner, na kterého tak dlouho čekáš a se kterým můžeš být šťastná. Zadaná pocítí radost, štěstí a také lásku k partnerovi i rodině. Poděl se o své štěstí s ostatními a tvá radost bude mnohem větší.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Tvůj život obohatí velká láska bez ohledu na to, jestli jsi či nejsi zadaná. Usměj se na život a vykroč vstříc krásný zážitkům. Tvé sny i touhy se konečně mohou naplnit, buď vděčná za dary, které k tobě přichází a využij přízeň osudu naplno. Štěstí ti přeje také v hmotných záležitostech, rekonstrukce, koupě domu či plánování společného bydlení tě nadchne.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Osamělá, ještě vydrž, do cesty ti sice přichází mladší muž, ale jeho povaha je velmi impulsivní a nestálá, pokud vedle sebe nechceš chvilkovou známost, tak si dobře rozmysli, jestli přijmeš jeho nabídku. Zadaná, která má trápení s partnerem, může vše vyřešit velmi jednoduše, v klidu si promluvte a neboj se říct Ne – to se mi nelíbí, ale ráda bych našla společné řešení.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pamatuj, jen to, co prožíváš a žiješ, je skutečné. Nenechej se strhnout k návrhu, se kterým vnitřně nesouhlasíš. Mohlo by se totiž stát, že nabídka, kterou ti udělá partner, je nereálná a ty z lásky k němu podlehneš. Drž se nohama na zemi a věř své intuici, jen tak neuděláš chybu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud právě prožíváš smutek z rozchodu a jsi plná bolesti, tak věř, že všechno bude zase dobré. Za velmi krátkou dobu zjistíš, jak bylo vše nutné a důležité, to, že se ti uleví, je jisté. Pocit svobody v tobě probudí novou chuť do života a zatoužíš také po lásce nové.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pocit, že se vztah již dlouho nepohnul z místa, v tobě může probudit mnoho rozporuplných pocitů i zklamání. Není důvod podléhat emocím, jakmile se zklidníš, partner sám přijde s řešením a návrhem, které tě nadchne a potěší. Netlač na něho, a dovol, ať se projeví sám, stačí nepodlehnout strachu a chtění vše zrychlit.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Dlouhodobé vztahy proplují v naprosté pohodě, harmonii a lásce, stejně tak dobře na tom bude také nezadaná, které může do života nečekaně vstoupit láska v podobě staršího a moudrého muže. Nenechej se odradit jeho věkem, než uděláš radikální rozhodnutí, přijmi jeho pozvání na rande, velmi rychle změníš názor.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Tvá vytrvalost a trpělivost ve vztahu se ti vyplatila, tím, že jsi na partnera či přítele netlačila, dostáváš vše, po čem jsi toužila. Malé zázraky v tobě probudí mnoho krásných pocitů a lásku si můžeš vychutnávat do sytosti. Pokud toužíš po změně, neboj se ji navrhnout, partner bude nadšený stejně jako ty.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud se chystáš na první rande a máš pochybnosti, důvěřuj intuici, muž, kterého jsi poznala, vypadá sice skvělé, ale hodně mluví a zapomíná na sliby. Klidně si užij společnou schůzku, ale vyčkej raději na spolehlivějšího, pamatuj, vášeň velmi rychle vyprchá. Zadaná se může těšit na krásné a láskyplné chvíle ve dvou.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Dlouhodobé vztahy pocítí radost, lásku a harmonii, nic zásadního se nestane a žádná krize není na obzoru. Pokud máš pocit, že tě vztah již nenaplňuje, dopřej si čas, zvaž všechna pro a proti a až teprve tehdy učiň zásadní rozhodnutí. Někdy stačí vše přijmout a naučit se radovat z maličkostí, partner je ochoten ti naslouchat a jisté věci přehodnotit.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vztahy jsou stabilní a nehrozí žádné velké výkyvy ani zásadní rozhodnutí. S partnerem tvoříte harmonický pár a podle toho se odvíjí také váš společný život. Nezadaná, můžeš potkat důležitého muže, který na dlouhou dobu velmi příznivě ovlivní tvůj další život a zbaví tě pocitu samoty. Vyjdi štěstí naproti a nečekej, že za tebou přijde sám.

foto-zdroj: shutterstock.com

8.9.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist