Partnerský horoskop na týden od 5. do 11. května 2020

Květen přináší do vztahů lásku a také odvahu k činům. Berani se přestanou bát lásky. Býci pocítí harmonii a Blíženci jsou šťastní. Co čeká na tebe a tvůj vztah, prozradí nové partnerské horoskopy.

partnerske-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21.3. – 20.4.)

Pamatuj, nic netrvá věčně! Ať je tvá situace ve vztazích jakákoliv, tak věř, že všechno jednou skončí. Co je dobré udělat? Uklidnit se a zrekapitulovat život, pokud jsi sama nebo ve vztahu, který ti nic nedává, zvaž, jestli není lepší odejít. Někdy se snažíme zůstat ve stojaté vodě ze zvyku. Rozhodni se a pak pocítíš velkou úlevu, což platí také pro všechny, které se lásky bojí díky zklamání.

Býk (21.4. – 21.5.)

V partnerských vztazích zavládne harmonie, pohoda a láska. Partner ti snese modré z nebe, a ještě k tomu dostaneš dárek navíc v podobě jeho úsměvu a lásky k tobě. Nezapomeň mu projevit lásku. Objetí, ocenění a pochvala je přesně to, co potřebuje. Nezadaná, otevři své srdce lásce a buď připravená, protože ten pravý je někde velmi blízko.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Máš před sebou velmi šťastné a krásné dny. Štěstí přeje všem bez ohledu, jestli rodinu mají nebo o ní teprve sní. Tvé touhy a sny se proměňují v realitu. Velká láska a radost ze života tě obohatí na delší dobu.

Rak (22.6. – 22.7.)

Ve vztazích se neděje vůbec nic, klid, harmonie, láska a moudrý muž, který je vždy připravený být ti oporou. Jestli zatím nejsi vdaná a ráda bych svazek zpečetila prstýnkem, žádost o ruku visí ve vzduchu. Nezadaná, máš kolem sebe muže, o kterém netušíš, že tě platonicky miluje, otevři oči, rozhlédni se kolem sebe a usměj se na život.

Lev (23.7. – 22.8.)

Pokud se tvůj vztah nedávno rozpadl nebo snad přemýšlíš na rozchodem, můžeme tě potěšit, protože i pro tebe vychází sluníčko a přináší zlepšení. Ať je tvé srdce jakkoliv bolavé, zanedlouho poznáš, jak velký význam pro tebe tato zkušenost má. Dveře jsou otevřené dokořán pro lásku novou, která ti vše vynahradí.

Panna (23.8. – 22.9.)

Právě teď se na obzoru rýsuje nový vztah, nová láska a nové dobrodružství. Mezi partnery panuje láska, radost a štěstí. Ale ani ostatní nepřijdou zkrátka a o lásku v těchto dnech nebude nouze. Sdílej krásné okamžiky také s ostatními a poděl se o ně se svými blízkými.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Pohádali jste se s partnerem a místo řešení ses rozhodla trucovat a mlčet. To není správně. Komunikace je základ každého vztahu a tam máte oba mezery. Proto je vhodné, abys zapomněla na ukřivděnost a partnerovi s láskou sdělila své pocity. Můžeš se spolehnout na to, že tě pochopí, což platí také pro neshody s kamarádem či pracovním partnerem.

Štír (24.10. – 22.11.)

Můžeš se těšit na zvýšený zájem opačného pohlaví a to bez ohledu, jestli jsi či nejsi zadaná. Tvůj partner se rozhodne udělat ti radost a nečekaně tě překvapí, to, že budeš nadšená, je jisté. Pokud lásku teprve hledáš, buď ve střehu, blíží se k tobě muž, o kterém jsi dlouho snila.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Rozhodnutí opustit starý a vyhořelý vztah v tobě na chvíli probudí smutek a nostalgii, ale hned jak se otřepeš, na tebe čeká nový a mnohem lepší vztah. Můžeš se těšit na harmonickou lásku, která bude konečně vzájemná a pochopíš, jak důležité bylo odejít.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Cítíš se ublížená a s partnerem to nejde podle tvých představ, a ještě k tomu máš pocit, že ti dělá naschvály? Zkus se na chvíli zamyslet, jestli neopakuješ stále dokola stejné chyby. Zaměř se na své nitro a buď k sobě opravdu upřímná, vina totiž není jen na jednom, ale vždy je to párová práce. Promluv s ním otevřeně a společně se dohodněte jak dál. Uleví se ti.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Celý týden máš zcela ve své režii a to, že se ti bude líbit, je jisté. Vztahy jsou o lásce, komunikaci a humoru, který ti rozhodně nechybí. Partner tě miluje, ale občas díky tvé vnitřní síle může mít pocit, že ti nestačí. Přibrzdi trošku a nechej také některá rozhodnutí na něm, budete oba nadšení. Pokud hledáš novou lásku, očekávej štěstí.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Toužíš po změně a bojíš se ji udělat, protože nemáš ráda změny a samotu? Nechej si čas na rozmyšlenou a uklidni se. Zhluboka dýchej, zajdi do přírody a udělej si pomyslnou inventuru v hlavě. Není správný čas dělat ukvapená rozhodnutí, vydrž a zatím pracuj na sobě. Změna přijde později.

foto-zdroj: shutterstock.com

5.5.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist