Partnerský horoskop na týden od 31. března do 6. dubna 2020

Lvi by si neměli nic vynucovat, před Váhami je velká výzva a Kozorozi by si měli dát pozor na hádky a konflikty. Jak je na tom tvé znamení? To ti prozradí naše zbrusu nové partnerské horoskopy Roberta Policara.

partnersky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Buď sama sebou a zaměř se více na své osobní cíle. Nauč se však více se svým partnerem komunikovat, aby se nevytvářely zbytečné domněnky. Zkus iniciovat nové aktivity, ale zároveň respektuj prostor druhého.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Buď více iniciativní a vyzkoušej něco nového, co se týká tvého milostného umění. Odpusť všem bývalým partnerům, kteří tě kdy zranili, abys neopakovala ve svých vztazích neustále stejné vzorce. Pobývej hodně u vody a nauč se více o svých pocitech mluvit.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Napiš dopis všem svým minulým milostným partnerům. Pokud je jich hodně, napiš těm nejdůležitějším, což poznáš podle toho, že se k nim ve své mysli pravidelně stále vracíš. S každým výdechem vracej vše, co není tvé a s každým nádechem si vracej sílu zpět.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zrekapituluj si ty nejobtížnější partnerské vztahy, které jsi ve svém životě prožila. Zvlášť u tebe je velmi důležité hluboce odpustit a především propustit všechny své bývalé milence, abys mohla být naplno přítomna v tom stávajícím vztahu.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ponoř se do všech aktivit, které tě baví, a vymysli něco, čím upoutáš i svého partnera. Dovol si vyjádřit větší potřebu jeho náklonnosti a ukázat své opravdové potřeby. Nic si nevynucuj, jen vše v klidu sděl a nech působit. Nauč se věci neurychlovat.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Udělej svému partnerovi bylinkový čaj a své nápady pro zlepšování si nech na ty správné chvíle. Odpusť svým blízkým jejich nedokonalost, ale zároveň se příliš nepotlačuj. Dovol si dělat více radosti bez ohledu na to, jak se na to tváří ostatní. Překonej svůj stud.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nastává období, kdy tě možná čeká velká výzva se postavit za vlastní názory a postoje. Nenech se nikým převálcovat a každý den si udělej chvilku jen sama pro sebe. Odpusť druhým jejich občasnou neurvalost a nadále se snaž o co největší harmonii.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pobývej často u jezer, rybníků, řek a potůčků. Zamysli se nad svými partnerskými vztahy a uvědom si, jaké zkušenosti ti nejvíc daly a které ti nejvíc sebraly. Zbav se tendencí se druhým mstít a zaměř se naplno na svůj současný vztah. Vnes do něj více hravosti a radosti.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vnes do svého partnerského vztahu více radosti, života i smysl pro dobrodružství. Navštěvuj se svým partnerem přírodní místa v Čechách, kde jsi ještě nebyla. Objevujte spolu tajemnou historii, silová místa a čerpejte sílu z probouzející se přírody.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud se dostaneš do názorových konfliktů, nic si z toho příliš nedělej. Věnuj se s radostí tomu, co je nutné udělat. Buď klidná a trpělivá, protože názory na život se mění stejně rychle jako život sám.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Tentokrát se více zaměř na sebe a zkus svého partnera překvapit něčím novým, a to buď v oblasti intimity nebo společných zájmů. Pokud přijde nuda, změňte prostředí i rutinu. Povídejte si o svých vlastních cílech a snažte si dát co největší prostor.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vezmi svého partnera na procházku přírodou a navštivte aspoň jedno jezírko, rybník či říčku. Rozhodněte si odpustit všechny minulé křivdy, které jste si možná nechtěně způsobili. Více o svých citech mluv, protože tvé nitro je jako hluboký labyrint plný různých tajemství a mystérií.

Foto: Shutterstock.com

31.3.2020 2:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist