Partnerský horoskop na týden od 30. září do 5. října 2020

Berani, láska přichází. Býci, štěstí je tady. Blíženci obdrží zprávu. Jaký bude nový týden ve vztazích, ti prozradíme právě teď v našich partnerských horoskopech podle tarotu.

partnerske-horoskopy-3-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nové vztahy, které stojí teprve na počátku, mohou očekávat skvělé energie. Neboj se prosadit a říct partnerovi svůj názor a vhled na život. Nadšení i nové nápady budou příjemným zpestřením vašeho vzájemného poznávání. Dařit se bude také zadaným a láska projasní vaše společné dny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V partnerských vztazích nastává soulad, harmonie i smíření. Ať se dělo v minulosti cokoliv, tak teď je konečně všechno jinak a štěstí vás hned tak neopustí. Skvěle se bude dařit také nezadané, které do života vstoupí nový partner.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Stabilita, láska, pohoda, klid a také vášeň v partnerském vztahu, co víc si můžeš přát, snad jen touha po miminku v tobě může vyvolat otázku, jestli je vhodná doba přivést nový život na svět. Nemusíš přemýšlet, protože zpráva, kterou obdržíš od lékaře, vše vyřeší za tebe a za devět měsíců je miminko s vámi.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Situace, která tě dlouhodobě trápí i nechuť cokoliv s partnerem řešit, se nečekaně vyjasní. Vztahy, které nefungují, vše společně ukončí a dohodnou se na rozchodu. Jediné, co je potřeba udělat, smířit se s danou situací a udělat za minulostí tlustou čáru. Až časem ti dojde, kolik let jsi promarnila zbytečně s někým, kdo o to nestál. To, že se ti uleví a vstoupí do tvého života někdo jiný, je jisté, vydrž!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud potřebuješ partnerovi cokoliv sdělit a stále nebyla správná příležitost, tak teď je všechno jinak. S klidem a úsměvem prober se svou láskou, co tě trápí a neboj se komunikovat upřímně. Partner tě pochopí a společně naleznete řešení, to, že se oběma uleví, je jisté.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Osudová láska je tady pro všechny, které jsou osamělé nebo takovou lásku hledají. Přijde jako blesk z čistého nebe a ty se ani nestačí nadechnout a začnete plánovat společnou budoucnost. Stejné štěstí čeká také na zadané, stačí se otevřít lásce a usmát na život.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud jsi sama a neustále přemýšlíš, proč tomu tak je, je nejvyšší čas udělat tlustou čáru za minulostí, zbavit se smutku a negativních myšlenek, že nejsi dost dobrá. Není tomu tak, jsi dokonalá, je potřeba otevřít své srdce nové lásce a nezůstávat v minulosti. Zadané páry prožijí poklidné dny bez větších stresů či hádek.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jestli ti občas leze na nervy partnerova lenost a chtěla bys, aby byl víc akční, zkus si někdy naplánovat aktivitu sama a s láskou mu umožni lenošit. Uvidíš, jak změní postoj a bude tě následovat. Tím, že se ho snažíš přinutit, dosahuješ pravého opaku, dej mu najevo, že se zabavíš také sama a máš vyhráno. Ostatní páry se mohou těšit na pohodové dny.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partnerské vztahy, které zatím nezpečetily lásku úředně, se rozhodnou naplánovat svatbu. Štěstí však neopustí ani nezadané, které díky přátelům mohou poznat prima muže, který na dlouhou dobu zpříjemní jejich společné žití. Štěstí je tady pro všechny, poděl se o něj také s ostatními, sdílená radost se znásobí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Na nezadanou i zadanou čekají „nečekané“ romantické chvíle ve dvou, překvapení a také skvělá novinka o nové budoucnosti je tady. Očekávej příznivou zprávu a také nabídku, která se neodmítá. To, že budeš nadšená, je jisté a nezadaná nově zamilovaná, tak to je opravdu důvod k radosti!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Buď odvážná a s láskou se začni víc prosazovat, tím, že necháváš všechno na partnerovi, v tobě narůstá pocit nespokojenosti, což je zcela zbytečné. Promluv s ním o svých pocitech a buď si jistá, že tě nadšeně podpoří, vůbec totiž netuší, že se trápíš a máš strach komunikovat. Začni si víc věřit a otevři své srdce lásce, budeš nadšená a tvá láska s tebou. Páry, které tyto problémy nemají, jsou v souladu a harmonii.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud jsi prožívala s partnerem těžší chvíle a oba se snažíte krizi zažehnat, jste na dobré cestě. Jen prosím nespěchej a nesnaž se partnera nutit tam, kam nechce. Váš vztah nyní potřebuje delší čas na překonání překážek, nejistoty a také nedůvěry. Pomalými krůčky vpřed dojdeš k úspěchu a štěstí, pamatuj si to. Ostatní páry prožijí pohodové dny v radosti i lásce.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

30.9.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist