Partnerský horoskop na týden od 30. června do 6. července 2020

Berani, pozor na žárlivost. Býci, partnera nezměníte. Blíženci naleznou řešení. Jak na tom bude tvé znamení, ti právě teď prozradí naše nové partnerské horoskopy podle tarotu.

partnersky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pocit, že ti partner nerozumí, v tobě může probudit mnoho rozporuplných myšlenek a otázek co dál. Pokud je ve vztahu žárlivost, zamysli se, proč se máš tak málo ráda a zkus dávat více lásky sobě, partnera nemůžeš dusit neustálými výčitkami a obavami z toho, že by mohl mít jinou. Pamatuj, to, čemu dáváme sílu, roste. Je zbytečné bát se, když se zatím nic neděje.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Příval energie, kterou pocítíš, raději v klidu rozdýchej, jakmile ji zaměříš nesprávným směrem, může přijít partnerská hádka. Síla, kterou oplýváš, je potřeba rozložit a využít správným směrem. Partner je takový, jaký je, nedovol emocím a napětí, aby tě ovládaly. Pamatuj, komunikuj s láskou a snažte se společně nalézt kompromis, pak se můžeš těšit na pohodové dny.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vztahy, které se neustále lepí jako rozbité nádobí, pochopí, že tudy cesta nevede a po mnoha probdělých nocích naleznou řešení a dohodnou se na rozchodu či odluce. Smutek a bolest je naprosto přirozená emoce, jakmile se znovu nadechneš, pochopíš, jak moc se ti ulevilo a probudíš v sobě opět dřímající štěstí, které se tě již nepustí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zadaná i nezadaná pocítí příval lásky, štěstí a pohody. Přijíždí rytíř na bílém koni a přináší dobré zprávy, pohodu a vášeň. S důvěrou očekávej nádherné chvíle ve dvou a začni se těšit na romantické období, pokud máš pocit, že se tě to netýká, zamysli se, jak jsi na tom s láskou k sobě, začni se mít víc ráda a otevři své srdce lásce.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jsi stále nezadaná nebo snad toužíš zpečetit dlouhodobý vztah sňatkem? Konečně se obrací karta k lepšímu a můžeš se začít těšit na příjemné překvapení v podobě nové lásky a zadaná dokonce z žádosti o ruku. Raduj se, miluj, otevři srdce lásce a porozumění, budeš nadšená.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy jsou naplněné porozuměním, vášní a láskou. S naprostou přesností víš, co od partnera očekávat a on s láskou plní tvá přání. Síla, kterou máš, tě zavede až k cíli, pokud chceš změny, s chutí do nich, partner stojí věrně při tvém boku a je ochoten ti pomoci.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Buď opatrná, zejména pokud ses nedávno zklamala, tvá důvěra je natolik čistá, že občas přehlížíš jemný hlásek intuice, který tě nabádá k opatrnosti. Pokud ses nedávno spálila, dej si čas na uzdravení a nechej věci, ať se o sebe na chvíli postarají samy, pak se můžeš těšit na klidné dny.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Trápila tě žárlivost, která tvé srdce sžírala natolik, že jsi občas podlehla strachu a výčitkám? Máme pro tebe skvělou zprávu, konečně pochopíš, že partnera nelze vlastnit a silnou touhu mít všechno pod kontrolou vystřídá velká úleva. Raduj se, tvá zkouška je pryč a ty můžeš opět volně dýchat.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Užívej si pohodové dny s partnerem či bez něho. Volnost, bezstarostnost a láska jsou na denním programu. Neber život ani sebe tak vážně, humor a úsměv ti otevírají cestu k novým zážitkům a také ke štěstí. Uvolni se a vydej se na novou cestu bez strachu, máš důvod k radosti.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Co můžeš očekávat? Neočekávané štěstí v lásce, dokonce můžeš potkat osudovou lásku. Stačí odemknout své srdíčko a přijmout změny s otevřenou náručí. To, že se ti budou líbit, je jisté. Pokud jsi platonicky zamilovaná, je na čase vyjít s pravdou ven a sdělit kamarádovi své pocity.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Partner, který věrně stojí při tvém boku, je ochotný přinést ti modré z nebe, nechej se na chvíli rozmazlovat a přijímej jeho projevy lásky s vděčností. Začněte společně slavit, máte důvod k radosti, a pokud máš snad pocit, že se tě to netýká, zamysli se, proč si tak málo věříš a bojíš se jeho náklonnost přijímat, pamatuj – vše si zasloužíš.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zpráva, která je již na cestě k tobě, tě velmi mile překvapí a potěší, z počátku se lekneš, jestli se nestalo nic zásadního, opak je však pravdou. Vztahy čeká zlepšení, chvíle radosti, lásky i vášně v tobě probudí nejen krásné vzpomínky, ale také touhu změnit budoucnost.

foto-zdroj: shutterstock.com

30.6.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist