Partnerský horoskop na týden od 26. května do 1. června 2020

Berani, komunikujte s láskou. Býci, hledejte cestu. Blíženci, nedovolte ostatním zasahovat do vztahu. Nový týden přináší nové zprávy, dořešení sporů a také nečekaná těhotenství. Pokud máš pocit, že se ti nedaří, je dobré zamyslet se nad příčinou a vidět život z lepší stránky. Jak na tom bude tvé znamení, prozradí právě teď nové partnerské horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Přichází období usmíření, ať byl již důvod vašich hádek jakkoliv závažný, je nejvyšší čas přistoupit k míru. Partner sám navrhne řešení a záleží z velké části jen na tobě, jak k jeho návrhům přistoupíš. Komunikujte v lásce, klidu a pak se můžeš spolehnout, že se oběma uleví.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Někdy je potřeba říct partnerovi také svůj vhled, vztah přeci není jen o tom, že budeš na všechno přikyvovat a souhlasit. Neboj se vyjádřit svůj názor, vhled, a pokud s tebou nerezonuje, hledejte společnou cestu, uleví se nejen tobě, ale také jemu, protože netuší, že ti něco může vadit.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Máš pocit, že ti pořád do vztahu někdo mluví nebo snad radí, co máš dělat? Nejvyšší čas vše zastavit a říct, že nestojíš o nevyžádané rady. Nedovol ostatním, aby se vměšovali do vztahu, to je pouze tvá a partnerova věc. Uspořádej si myšlenky a na rovinu řekni svůj názor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vztahy, které nejsou schopné se dlouhodobě dohodnout a prožívají neustálou krizi, se nakonec domluví na rozchodu. Jakmile tuto větu vysloví nahlas, uvědomí si, oč přichází a páry, které se milují, pocítí velkou lásku a touhu vše napravit. Máš to ve svých rukou především ty. Pokud u vás již láska dávno není, je lepší se rozejít.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Rodinám i zamilovaným štěstí přeje a kvete jako jarní příroda. Partner je tím největším pokladem a od toho se také odvíjí veškeré dění. Období plné lásky, zamilovanosti i vášně je tady také pro všechny nezadané.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Hledáš novou lásku a stále cítíš bolest na srdci ze vztahu minulého? Díky tomu nemůžeš najít muže, který by ti dal to, co potřebuješ. Zkus být na chvíli sama a zapracovat na své vnitřní bolesti, ať přitáhneš toho nejláskyplnějšího chlapa pod sluncem. Rodiny se mohou těšit na dořešení problémů a klidné dny.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Začni slavit bez ohledu, jestli jsi sama nebo rodinu již máš. Dařit se totiž bude všem bez rozdílu. Vděk, láska, romantické chvíle a také trošku vášně je tady opravdu pro všechny. Sdílej radostné okamžiky také s ostatními, radost se znásobí a udělá mnoho dobrého.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Zastihnou tě skvělé novinky, zprávy, které jsou již na cestě k tobě, v tobě probudí nadšení, radost a lásku. Samozřejmě vše platí také pro osamělé, které již nevěří, že najdou spřízněnou duši. Buď otevřená novinkám a přijímej vše, co ti přichází do života, budeš nadšená.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pro muže jsi nejen přitažlivá, ale také záhadná a vzbudíš v nich nečekaný zájem a pozornost. Pokud jsi nezadaná, je vše v nejlepším pořádku, ovšem zadaná pozor, abys nepodlehla pokušení, protože nevěra by rozhodně nepřinesla nic dobrého.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Partnerské vztahy, které nejsou úředně zpečetěny, začnou plánovat svatbu a společnou budoucnost. Také na nezadanou se usmívá štěstí v podobě nové lásky a vyhlídky jsou na dlouhodobý vztah, otevři své srdce lásce a raduj se, láska přichází.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahy, které plánují miminko a nedařilo se, dostanou od lékaře skvělou zprávu, a to, že je zastihne zcela nečekaně, je jisté. Opatrně tam, kde se příchod nového života neplánuje, dávej pozor na nečekané nabídky či náhodné známosti, přinesly by ti jen zklamání a mnoho problémů.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Trápí tě nevyřešené vztahy s partnerem či přítelem? Nejvyšší čas začít vše řešit a nic neodkládat na jindy. Je potřeba v klidu si vyjasnit, co tě trápí a věř, že partnerovi se také uleví, netuší totiž, co se s tebou děje. To, že se vám vzájemně uleví, je jisté, z přátelství může dokonce vzniknout láska, což platí pro všechny nezadané nebo platonicky zamilované.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

26.5.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist