Partnerský horoskop na týden od 25. do 31. srpna 2020

Berani, komunikujte s láskou. Býci, láska se prohloubí. Blíženci, zvládnete trápení. Jaký bude další letní týden v oblasti vztahů a lásky, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vztahy, které se až doposud neposunuly, pochopí, že je nejvyšší čas něco změnit. Velmi záleží na tom, jak budeš s partnerem hovořit, zapomeň na výčitky a ukřivděnost, která by z tvých slov mohla vyplynout. Nadechni se, trénuj na nečisto a pak v naprostém klidu sděl své pocity, jen tak naleznete společnou řeč a on připustí, že máš pravdu a společně se domluvíte jak dál.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Veškeré nové vztahy mají velkou šanci na láskyplný vývoj, plánování společného života a zakládaní rodiny. Zkrátka nepřijdou ani zadané, které pocítí touhu vyjádřit své pocity a sdělit tak partnerovi svůj pohled na život. Najednou pochopíš, že není důvod se obávat říct nahlas svůj vhled a komunikovat bez negativních emocí, jak to mohlo v minulosti být. Vše se dostává do rovnováhy a vzájemná láska se prohloubí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Veškeré vztahy, které si již dlouhou dobu nemají co říct, dospějí ke společnému rozhodnutí a ukončí vzájemné trápení. To, že se ti uleví, je jisté. Klidně nechej téct slzy, které mohou přijít s poznáním, že zůstáváš najednou sama, velmi rychle si však uvědomíš, že sama jsi již dávno, otřepeš se a radostně vykročíš vstříc novému životu. Nová láska se může objevit velmi rychle.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vztahy, které jsou založené na důvěře a lásce, se posunou ještě dál. S naprostou přesností víš, co od partnera očekávat a stejně to má také on. V lásce prožíváte porozumění a nebojíte se otevřeně promluvit o svých pocitech a plánech. To, že se bude dařit také nezadané a může potkat velmi příjemného muže, je jisté. Neseď doma a neboj se poznávat nové aktivity.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ráda bys poznala novou lásku nebo snad toužíš zatím po parťákovi na cesty a do nepohody? Máš velkou šanci potkat dávnou lásku, se kterou zavzpomínáte na staré časy a ty zjistíš, že by to mohl být konečně ON. Nespěchej a netlač na něho, nechej vše volně plynout a dostaneš vše, po čem tvé srdce touží a prahne. Zadaná prožívá pohodu i lásku bez výkyvů i neshod.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy, které řešily neshody, pocítí úlevu a uvědomí si, že bojování není k ničemu. Jako žena máš vztah ve svých rukou a když nepodlehneš napětí, které u vás bylo, vše se vyřeší jako mávnutím kouzelného proutku. Jestli se chystáš na první rande, dávej pozor, jak se muž chová, momentálně to na velkou lásku nevypadá, tak buď nad věcí a nenechej se „ukecat“, protože slovo není schopný dodržet.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Rodinné zázemí, krb s hořícím ohněm pro tebe znamená ten největší dar, co se týká partnerského vztahu, je nebe bez jediného mráčku. Pohoda, radost i vášeň stojí pevně při tvém boku. Stejně tak se může těšit na krásné dny i nezadaná, pokud jsi svobodná, život tě nečekaně obohatí o novou lásku. Máš pocit, že se tě to netýká? Zkus pro to něco udělat, usměj se na sebe i partnera a uvidíš, jak ledy roztají, jako žena máš otěže ve svých rukou především ty.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Partnerské vztahy čekají velmi milé a příjemné chvíle, nebe je bez jediného mráčku. Vše je stabilní, pevné a krásné. Pokud ti vadí, že je partner vůdčí typ, zkus s ním v klidu promluvit, ale nezapomínej, muži jsou rození vůdci, jestli to nepřehání, nechej ho, ať se o tebe s láskou stará a ty jeho chování náležitě oceň. Žádné zásadní změny u vás nestojí, stabilita, klid a pohoda.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy, které jsou jako rozbitý hrníček, který se neustále lepí a nedrží, pochopí, že se tak žít nedá. Partner ti navrhne řešení, která se ti z počátku nemusí líbit, ale nakonec ti nezbude nic jiného než souhlasit. Bolavé srdíčko si velmi rychle uzdravíš a to, že na tebe čeká štěstí i láska nová, je jisté. Buď silná, neboj se změn a očekávej nepoznané štěstí, které ti jde právě nyní naproti.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vztahy, které právě nyní prochází různými zkouškami, si mohou vydechnout, náročnější období odchází a do života přichází klid, láska a harmonie. Jestli jsi neustále v napětí a strachu, zapracuj na odstranění, jinak změna nemůže přijít. Nadechni se a řekni si, dokážu to, tím se naladíš na svůj vnitřní zdroj a přijde nečekané řešení. Pamatuj, všechno se vyřeší a jediná síla, která umí zázraky, je LÁSKA.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jestli jsi zvyklá mít ve vztahu vždy první i poslední slovo, tak dávej pozor, ať to nepřeženeš. Mohlo by se totiž stát, že jinak klidný partner ztratí nervy a bouchne jako papiňák. Což platí také v obráceném pořadí, vzájemně se učíte respektu a správné komunikaci, stačí zachovat klid a nebát se s láskou vyslovit své pocity i trápení. Zamysli se, jestli také partnerovi něco nechybí a připrav mu milé překvapení, tím vše odlehčíš a uvědomíš si, že láska hory přenáší.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Napětí, které některé páry mohou již delší dobu vnímat a pociťovat jako velmi únavné, odchází. Především partner dá velmi přímo najevo, že již nechce žít ve lži a falši, což k lásce rozhodně nepatří. Jakmile si vyjasníte, co jeden od druhého požadujete, uleví se vám a pocítíte opět vzájemné kouzlo, přitažlivost a lásku. Jak snadné to bylo, stačí se jen otevřít změnám a s láskou komunikovat.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

25.8.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist