Partnerský horoskop na týden od 16. do 22. února 2021

Berany již unavují neustálé změny. Býci, nedovolte ostatním, aby vám radili. Ryby a Kozorozi září štěstím. Jaké budou dny v partnerských vztazích, ti právě teď prozradí náš nový horoskop podle tarotu.

horoskopy-partnerske-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Náhlé změny mohou být u partnerských vztahů na denním pořádku, jako byste ani jeden nevěděli, co přijde. Můžeš si připadat jako na houpačce, jednou nahoře, podruhé dolů, partner to vnímá naprosto stejně, proto je zapotřebí jednat a otevřeně si promluvit, hledejte kompromisy a snažte se být jeden k druhému tolerantní, výsledek vás společně nadchne.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nedovol ostatním, aby ti radili v partnerském vztahu, nikdo totiž s vámi nežije a nemůže proto říct, co je či není správné. Navíc rady, které poskytne někdo blízký, v tobě mohou probudit mnoho emocí. Výčitky, kterými bys partnera zahrnula, zbytečně rozpoutají hádku, která nic nevyřeší. Drž se svého srdce a s úsměvem rady ostatních odmítni.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Dlouhodobé problémy jako by stále visely ve vzduchu a neexistovalo řešení. Opak je však pravdou, zkus udělat velkorysé gesto a podej partnerovi jako první ruku k smíru, co se stalo, je pryč, teď máte velkou šanci začít opět od začátku s čistou láskou a důvěrou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V partnerských vztazích vládne láska, pohoda, klid a harmonie, partner tě obdivuje a miluje na tobě to, jak o sebe s láskou pečuješ a dbáš. Můžete se těšit na velmi příznivé energie a láskyplné dny. Nezadaná, pokud opravdu toužíš po vztahu, vykroč mu naproti a buď odvážná.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dávno nefungující vztahy dospějí ke společnému rozhodnutí a jednou provždy se domluví na rozchodu či rozluce. Pokud se stále milujete, tak s velkou pravděpodobností zkoušku zvládnete a vztah se ještě víc upevní.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jestli trpíš díky tomu, jak se k tobě partner chová, zamysli se nad příčinou, bylo by dobré vše si vyříkat a nastavit zdravé hranice, kam ho již nenecháš zajít. Není nutné trápit se, ale co je důležité, je komunikovat na rovinu a bez přetvářky.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nová láska je tady pro všechny, ať se v partnerských vztazích dělo cokoliv, přichází usmíření, harmonie a štěstí. Což platí také pro všechny, které jsou samy a touží po plnohodnotném partnerském životě.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Připrav pro partnera překvapení, které obohatí váš vztah a okoření lásku. Zaslouží si tvou pozornost, protože je ti zcela oddaný a věrný. Oslavuj, raduj se a miluj, máte před sebou nádherné chvíle.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jestli jste s partnerem řešili nevěru a stále nejsi schopná důvěřovat, buď na sebe laskavá a nespěchej. Nic nejde hned, dopřej si tolik potřebný čas a přijímej lásku, kterou ti partner dává jako důkaz, že to, co se stalo, je minulostí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tvé sny a tužby se naplňují, partner s tebou souhlasí a je ochotný splnit tvé přání. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která má velkou příležitost a šanci poznat svého osudového partnera.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Partnerské vztahy, které jsou založené na upřímnosti a lásce pocítí touhu podělit se o své štěstí také s ostatními. Pokud je to jen trošku možné, udělejte oslavu a radujte se s těmi, které máte rádi a záleží vám na nich.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Dny jsou naplněné sluncem a dobrou náladou. Humor, smích a také vzájemné škádlení vztahy krásně okoření. Překvap partnera a připrav pro něho překvapení, ať již v podobě dobré večeře nebo malého dárku. Bude nadšený, stejně jako ty.

foto-zdroj: shutterstock.com

16.2.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist