Partnerský horoskop na týden od 11. do 17. srpna 2020

Blíženci naleznou odpovědi na své otázky. Býci zatouží po dobrodružství a Panny urovnají spory s partnerem. Jaký týden čeká na tebe? Tak to ti právě teď prozradí naše nové partnerské horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Po sporech přichází klid, mír a harmonie. To, že ti spadne velký kámen ze srdce, je jisté, pocit bezmoci je pryč a s partnerem konečně nacházíte společnou řeč, ve které hlavní roli hraje láska. Pokud zatím nejste svoji, tak ve vzduchu visí slovo svatba, užívej života naplno a nedovol minulosti, aby tě strhla zpět.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Partnerské vztahy pocítí silnou touhu po dobrodružství a zábavě, pokud jste na dovolené, rozhodně se vyplatí vyzkoušet nové společné aktivity, od exotické masáže při svíčkách až po vodní sporty či let balonem. Společné chvíle vás naplní radostí a vášnivou touhou po životě. Užívejte lásku, jak jen to jde, zasloužíte si ji.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Otevři své srdce intuici, odpověď, na kterou jsi tak dlouho čekala, konečně přichází a uslyšíš ji pouze v tichu svého srdce. Zhluboka se nadechni, usměj, protože tento týden je v energiích radosti, lásky, vášně a také nového poznávání. Tvé sny se začínají naplňovat, raduj se ze života a rozdávej také ostatním.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Láska kam se jen podíváš, dokonce ve tvých očích svítí rozverné plamínky a nadšení ze života. City a láskyplné energie hrají v tyto dny zásadní roli. Užívej si nádherné chvíle ve dvou a nenechej se nikým ani ničím rozladit. Pokud lásku nemáš, rozhodně je velká šance, že ji potkáš, neseď doma a s úsměvem vyjdi mezi lidi, setkání s druhou polovinou není náhodné i když ti to tak může připadat.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nové vztahy velmi rychle začnou plánovat společný život, budoucnost a také miminko. Důležitá je láskyplná komunikace, ať již v novém či zaběhnutém vztahu, neboj se víc prosadit a říct svůj vhled i názor, partner ocení tvou upřímnost a vše půjde mnohem snáz. Harmonie, klid a láska – to vše je tady jen pro tebe.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jako žena máš otěže pevně ve svých rukou, pokud potřebuješ urovnat spor s partnerem, pusť se do toho, štěstí stojí na tvé straně, později pochopíš, jak vše bylo malicherné a zbytečné. Partner tě zahrne láskou a překvapí dárkem, který ti připomene časy zamilovanosti a vášně. Radost u obou bude převeliká, vztahy se oživí a probudí z nečinnosti.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Ve vztazích to jde naprosto skvěle, bez ohledu, jestli jsi zadaná nebo partnera teprve hledáš. Ve chvíli, kdy zapomeneš na lásku a přestaneš se neustále zaobírat myšlenkou na tvou samotu, vstoupí do tvého života naprosto nečekaně pan Dokonalý. Na první pohled tě moc neuchvátí, dej mu šanci, protože za tvrdou slupkou je ukrytý něžný a milující muž, byla by škoda nechat ho jiné.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud vztahy trápí dlouhodobé problémy a neshody, je nejvyšší čas odhodlat se k řešení. Vzájemná komunikace je nutná, neboj se hovořit o svých pocitech, o tom, co tě tíží a trápí. Nic nevyčítej, protože ve vztahu jsou vždy dva a nikdy se nic nestane bez příčiny a samo. Máš šanci vše zharmonizovat, uklidnit a vykročit vstříc novému životu ve dvou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy, které jsou založeny na upřímnosti a lásce, mohou očekávat štěstí, radost, harmonii i vášeň. Pokud jste ještě lásku úředně nezpečetili, s velkou pravděpodobností začnete plánovat svatbu, je dobré, že jsi na partnera netlačila, protože jeho návrh tě naprosto vyvede z rovnováhy a nečekaná radost bude mnohem intenzivnější.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jsi sama? Začni se těšit na velmi milý a příjemný dárek v podobě nové lásky a dlouhodobého vztahu. Máš pocit, že se tě to netýká? Zkus se zamyslet, jestli nejsi příliš negativní a nedůvěřivá, tím se samozřejmě příchod lásky blokuje. Usměj se na sebe a otevři své srdce lásce bez urputného chtění a vyhlížení, pak dostaneš zaslouženou odměnu. Na zadanou čekají harmonické a klidné dny s partnerem i rodinou.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahy, které jsou dlouhodobě v krizi a nejsou schopny dohodnout se na společném řešení, pochopí, že lepení rozbitého hrnečku je zbytečné a marné. Proto se dohodnou na rozchodu nebo rozluce, čas teprve ukáže, jak je vaše láska silná, možná si začnete chybět a velmi rychle k sobě naleznete cestu, v opačném případě pochopíš, že bez lásky se žít nedá a další návrat odmítneš. Pak se můžeš těšit na příchod svěží a láskyplné energie v podobě nového přátelství a svobody.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Někdo má poklad v podobě hmotného bohatství, ovšem tvůj poklad je láska – partner, kterého máš věrně při svém boku. Nejen, že je ochoten ti snést modré z nebe, ale také v tobě dokáže probudit radost a překvapit tě nečekaným dárkem. Nezapomínej jeho lásku opětovat a poděkovat za tak skvělého a báječného muže. V oblasti vztahů a lásky se můžeš těšit na období plné citů i vášně. Máš pocit, že se tě netýká? Zkus se zamyslet, jakou energii do vztahu dáváš a začni rozdávat víc lásky, tím otevřeš své srdce a dostaneš mnohem víc zpět.

foto-zdroj: shutterstock.com

11.8.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist