Partnerské horoskopy od 5. do 11. září 2023: Vykroč vstříc nové lásce

Berani, Býci a Blíženci randí jako o život. Jaké znamení se zamiluje, a kdo si na lásku ještě chvíli počká, ti prozradíme v našich nových horoskopech podle tarotu.

partnerske-horoskopy1-1100x618.png Zdroj: iStock

Co tě čeká tento týden v lásce podle výkladu karet?

Beran

Skvělé energie ti pomohou dořešit a objasnit vše, co ti v minulosti dělalo starosti. Partner ti bude s láskou naslouchat a společně dokážete najít řešení a cestu. Štěstí se usmívá také na nezadanou, pokud se chystáš na rande, budeš nadšená.

Býk

Pozor, blíží se k tobě rytíř na bílém koni. Usmívej se a nalaď se na romantickou vlnu, neodmítej pozvání od muže, který není zcela podle tvých představ, a zkus to. Láska, štěstí a radost je tady pro všechny zadané, nezadané i opuštěné.

Blíženci

První rande nemusí být zcela podle tvých představ, pokud ti na muži něco nesedí, tak věř, že tvá intuice je správná a rychle se s ním rozluč. Je to jen mluvka, který mluví a nekoná. Pravá láska přijde později. Zadané páry, pozor na to, co své lásce slibujete, pokud nemůžete slib dodržet, řekněte to na rovinu, jen tak se vyhnete vzájemnému zklamání.

Rak

Vášeň, radost a harmonie dodá dnům patřičný náboj a dynamiku. Neboj se s partnerem probrat všechno, co ti dělalo starosti a neměla jsi odvahu se svěřit. Teď společně naleznete cestu, řešení a také lásku, která obohatí vaše společné bytí.

Lev

Vztahy, které jsou dlouhodobě nefunkční, pocítí zásah zvenčí a kvůli tomu se rozejdou. Trápení nebude mít dlouhé trvání a věř, že nová láska na sebe nenechá dlouho čekat. Nesnaž se partnera „tahat“ zpět jen proto, abys nebyla sama. Ostatní páry prožijí změnu, která je velmi příjemná a radostná.

Panna

Pokud se cítíš v lásce ohrožena, tak věř, že je nejvyšší čas s partnerem jednat na rovinu a promluvit si. Nenechej situaci vyhrotit a svěř se mu. Když si v klidu promluvíte, uleví se oběma, protože on vůbec netušil, co se s tebou děje. Ostatní páry prožijí pohodové dny.

Vyzkoušej také:

Váhy

Ve vztahu můžeš cítit marnost. Jako bys stále něco řešila a bylo to zbytečné. Ber to jako znamení a odlož všechno stranou. Pokud to nejde, je to jen proto, že jednáš na sílu a chceš za každou cenu dělat věci po svém, což se samozřejmě tvé lásce nelíbí. Uvolni se a jen tak žij, výsledek tě nadchne. Páry, které jsou v harmonii, prožijí velmi krásné chvíle.

Štír

Partnerské vztahy pocítí silný příval štěstí, lásky i vášně. Pokud jsi sama, tak potkáš svého vysněného prince a tvůj život dostane zcela nový rozměr. Štěstí přeje také všem, kteří prožívali krizi a obávají se rozchodu.

Střelec

Pokud tě partner nechtěně ranil, tak věř, že je zcela zbytečné být podrážděná a uražená. Stačí, když mu v klidu sdělíš své pocity a společně zapomenete na to, co se stalo. Netrucuj a miluj, život je příliš krátký na to, abys byla bez své lásky. Ostatní páry prožijí velmi krásné a romantické chvíle.

Kozoroh

Partnerské vztahy, které překonaly krizi, potřebují dostatek času na uzdravení a také získání důvěry. Nespěchej na partnera, také on potřebuje čas, aby na všechno zapomněl. Miluje tě, jen nedokáže být tak rychlý jako ty. Páry, které se milují, dostanou nečekanou zprávu, která je zaskočí a překvapí.

Vodnář

Pocit, že jsi ve vztahu sama, přestože máš partnera, v tobě může probouzet různé emoce. Nejsi opuštěná, jen momentální nedostatek času brzdí vaše společné chvíle. Zkus se porozhlédnout kolem sebe, protože máš vedle sebe spřízněnou duši, která tě ráda obejme, vyslechne a uklidní. Ostatní páry prožijí poklidné dny.

Ryby

Konečně přichází usmíření a láska. Jestli tě trápí nedávné neshody, tak věř, že je nejvyšší čas složit zbraně a domluvit se. Výsledek vás společně nadchne a všechno zlé bude zapomenuto. Páry, které jsou v pohodě, budou prožívat velmi krásné a radostné chvíle.

5.9.2023 7:00| autor: autorský článek Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist