Partnerské horoskopy od 22. do 28. března 2022

Berani, naleznete ztracenou rovnováhu. Býci a Blíženci září láskou. Jaké energie v lásce mohou očekávat ostatní znamení, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-shuterstock-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Pocit, že vztah již dlouho stojí na místě, v tobě probouzí touhu po změně. Než cokoliv uděláš, vyspi se na to a teprve potom v klidu a s láskou promluv s partnerem. Vůbec totiž netuší, že se něco děje. Společně naleznete ztracenou rovnováhu, to, že se ti uleví, je jisté.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Ve vztazích zavládne skvělá nálada, radostná pohoda okořeněná humorem a jarním škádlením. Zkrátka nezůstává ani nezadaná, která má velkou šanci potkat svého prince na bílém koni. Nezůstávej doma a rozběhni se vstříc dobrodružství, které na tebe čeká.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Slunce svítí pro zadané i nezadané. Nádherné energie, pohodové chvíle a k tomu mnoho radostných pocitů i štěstí. Pokud opravdu toužíš po partnerovi, překonej zábrany a neboj se navazovat nová přátelství, ten pravý je již na dosah.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vztahy, které neprožívají zrovna harmonické chvíle, projdou zkouškou, na tobě záleží, jestli v ní obstojíš. Partner totiž pouze čeká na tvé rozhodnutí a je ochoten vyjít ti vstříc. Zachovej chladnou hlavu, komunikuj s láskou a věř, že výsledek tě nadchne a překvapí. Vaše láska se znovu probouzí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nádherné a dynamické dny jsou tady pro zadané i nezadané. Pocítíš horkou půdu pod nohama a začneš s láskou realizovat vše, co ti v minulosti nešlo. Partner jde ruku v ruce s tebou a těšit se můžeš na velmi láskyplné energie. Nezadaná, seznamuj se a poznávej nové lidi, ten pravý je blízko.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Stabilní a láskyplné dny jsou tady pro zadané i nezadané. Jarní kouzlo vnáší do životů slunce, lásku a také upřímnost. Vše, co se zdálo zamlžené a nejasné, rozsvítí sluníčko a tvé nádherné pocity tě zcela pohltí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Všechno, co jsi do lásky a vztahu vložila, nyní dostáváš zpět. Je potřeba v klidu dořešit veškeré spory a rozběhnout se vstříc novým začátkům. Partner tvé gesto ocení a ty na oplátku získáš zpět svou osudovou lásku. Nezadaná, svého prince potkáš velmi brzy.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jako bys seděla na houpačce a nevěděla co dál, chvíli nahoře a pak zase dole. Změny jsou na denním pořádku, což v tobě vyvolává strach a nejistotu z budoucnosti. Promluv v klidu s partnerem a sděl mu své pocity, jeho opora a pevná náruč je tady pro tebe.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy nabírají nečekanou rychlost a zvýšenou aktivitu, která se ti bude líbit. Prožíváš hojnost ve všech směrech, štěstí se tě hned tak nepustí bez ohledu, jestli jsi zadaná či novou lásku teprve hledáš.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vztahy, které si již delší dobu nemají co říct, dospějí ke společnému rozhodnutí vše ukončit. Časem se ti uleví a pochopíš, že vše bylo pro tvůj prospěch, žít s někým jen z povinnosti nebo proto, že máš strach odejít, nevedl k ničemu. Ostatní páry prožijí dny na pohodu a radost.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Štěstí přeje zadaným i nezadaným. Pokud toužíš po lásce a jsi stále sama, tak teď máš skvělou příležitost poznat svou spřízněnou duši. Jestli potřebuješ s partnerem naplánovat dovolenou nebo ukončit spory, s chutí do toho, zvládneš nemožné a partner tě s láskou bude následovat.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jestli tě trápí žárlivost, tak věř, že je zapotřebí udělat tlustou čáru za minulostí a dopřát partnerovi i sobě volnost a svobodu. Tím, že ho dusíš svou nedůvěrou, se všechno jen zhoršuje. Není pravda, že žárlivost k lásce patří, naopak, důvěra je to, co by v lásce chybět nemělo. Ostatní páry prožijí pohodové a radostné dny.

foto-zdroj: shutterstock.com

22.3.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist