Partnerské horoskopy od 15. do 21. listopadu 2022: Štěstí přeje připraveným

Berani, netvořte příběhy. Raci a Lvi se zamilují. Jaké budou následující dny v oblasti vztahů a lásky, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Vztahy se na chvíli zastaví. Nic zásadního se neděje, přesto můžeš mít pocit, že tě partner nemá rád. Stačí, když přestaneš tvořit příběhy, které neexistují a vykročíš směle vpřed. Partner se k tobě velmi rád připojí bez výčitek a výmluv.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dynamické dny přináší šanci na usmíření, lásku a také seznámení s novým životním partnerem. Nepropásni skvělou příležitost, pusť se s chutí do usmiřování a navazování vztahů. Zadané páry pocítí nádhernou lásku okořeněnou vášní.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vztahy pocítí lásku, stabilitu a také velmi jemné a citlivé energie. Všechno máš ve svých rukou jako žena ty. Ať se již ve tvém životě dělo cokoliv, nyní přichází světlo, láska a naděje na lepší život.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nové vztahy mají velkou šanci na krásnou lásku a budoucnost. Vše se vrací do normálu a spory se vzájemně uhlazují. Neboj se víc prosazovat a říct partnerovi svůj vhled a názor. Věř, že tvé jednání náležitě ocení a přijme, on tě totiž miluje.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ve vztahu máš skvělé vyhlídky na nádhernou a romantickou budoucnost, což platí také pro nezadané. Partner jen čeká na tvé rozhodnutí, proto se rozhoduj srdcem a věř, že společně prožijete jedny z nejkrásnějších dnů.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud jsi sama, očekávej nový vztah. Nakonec se objeví muži dva a tobě vše trošku zamotá hlavu. V hlavě ti poběží otázky, který je pravý a který lepší? Rozhoduj se srdcem a nezapomínej na zdravý selský rozum, nakonec si vybereš správně. Zadané páry prožijí vášnivé a láskyplné dny.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nejšťastnější a nejradostnější dny jsou tady pro všechny zadané, osamělé i ty, které lásku teprve hledají. Sny získávají reálnou podobu a domov je protkán jemnou pavučinkou štěstí a lásky. Konečně nacházíš vše, po čem tvé srdce touží.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pocit, že potkáváš neustále stejné muže, kteří ti zlomí srdce a odejdou, v tobě může probouzet mnoho bolesti. Zamysli se, které chyby neustále opakuješ a vykroč jinak – nově. Jen tak můžeš potkat svou pravou lásku. Ostatní páry prožijí láskyplné dny v klidu a harmonii.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partner tě miluje a umí to opravdu bez podmínek, což se hned tak nevidí. Možná dostaneš dárek, po kterém jsi dlouho toužila, a díky tomu se budeš chtít podělit o své štěstí s ostatními. Pokud jsi sama, můžeš dostat jako dárek nového partnera.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud se chystáš na první rande a máš obavy ze setkání, tak věř, že tě muž zcela oslní a okouzlí. Navíc je vtipný a také upřímný, nenechej se zaskočit věkovým rozdílem, jeho láskyplné srdce tě nakonec přesvědčí. Ostatní páry prožijí krásné a láskyplné dny.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Partnerské vztahy, které dlouhodobě prochází krizí, se zatím neposunou k žádnému řešení a výsledku, který bys očekávala. Buď k sobě upřímná a netrap se, jakmile si ujasníš, co od života chceš, přijde řešení, které ti dodá vnitřní klid a mír.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ve vztazích se nic zásadního neděje. Všechno, co jsi do něj v minulosti vložila, nyní sklízíš zpět. Pokud jste s partnerem v neshodách, tak věř, že nyní můžeš vše urovnat, vysvětlit a posunout se dál.

text: Sára Částečková, tarot karty foto-zdroj: shutterstock

15.11.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist