Novoluní ve Vahách: Ukaž druhým svou krásu

Novoluní ve Vahách nastane v neděli 25. září těsně před půlnocí. Slunce i Luna se setkají ve vzdušném znamení Vah, které před pár dny ohlásilo přicházející podzim.

novoluni-ve-vahach-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Vahám vládne planeta Venuše, která přeje jak lásce, tak vytváření harmonických vztahů. Uvědom si, s jakými lidmi se chceš opravdu vídat častěji a s těmi komplikovanými uprav časovou frekvenci návštěvnosti, aby to vyhovovalo všem. V následujících dnech se v tobě může probudit touha zlepšit tvé stávající vztahy v rodině, což obvykle nebývá jednoduché, protože si všichni většinou myslí, že se dobře znají, a to je často jen pouhá domněnka. Nastav druhým zdravé hranice, abys mohla být opravdu sama sebou.

Umět vyjít se všemi a k tomu je ještě respektovat, přestože zastávají často naprosto odlišné názory, bývá nelehkým úkolem a někdy téměř neuskutečnitelnou výzvou. Je to tím, že na jakýkoliv vztah bývají minimálně dva, a to už samo o sobě vnáší prvek nevyzpytatelnosti, která je nedílnou součástí života samého. Neustupuj druhým příliš, protože pak by ses mohla dostat do velmi nevýhodné pozice, ze které by nakonec vzniklo jen jedno velké nedorozumění. Můžeš druhé chápat, ale nemusíš jim přikyvovat, protože jsou jen přesvědčeni o své pravdě. Zachovej si zdravou sebeúctu a neboj se vyhradit i vůči svým nejbližším. Pokud tě opravdu milují, nikdy tě zcela neodsoudí, ať je tvůj názor jakýkoliv.

Pobývej ve společnosti lidí, kde se vzájemně obohacujete

Často se stává, že lidé tráví mnohem více času s lidmi, které vlastně nemají rádi, protože je k tomu nutí různá společenská očekávání a zvyky. A na lidi, které máš opravdu ráda, pak nezbývá moc času. Pak to celé ale nedává moc smysl. Na chvilku se zastav, vezmi papír a tužku a nakresli kruh, v jehož středu budeš ty. Pak napiš jména všech lidí, se kterými bys chtěla být nejčastěji a napiš je nejblíž středu uvnitř tohoto kruhu. Nakonec vně kruhu napiš jména lidí, které bys ve svém životě chtěla mít méně často. Tuto mandalu si vybarvi a vystav si ji někam, kde se na ni budeš moci podívat a srovnat to s momentální životní situací.

Neopakuj negativní vzorce partnerských vztahů tvých rodičů a předků    

Často se stává, že se neustále potýkáme s podobnými výzvami ve vztazích jako naši rodiče a prarodiče. Přestože se snažíme neopakovat ty stejné chyby jako oni, často se dostáváme do situací, kde si nelze nepovšimnout určitých podobností. Je to z důvodu rodinné karmy, které jsme nedílnou součástí. Dobrou zprávou je, že vše můžeme změnit, pokud budeme mít dostatečně hluboký vhled a energii přistupovat k různým životním situacím jinak. Usmiř se se svou matkou i otcem, přestože se k tobě možná nechovali hezky. Pamatuj, že ti skrze ně byl dán dar života, který je tím nejcennějším, co máš. Osvoboď sebe a osvobodíš i je.

Vyzkoušej také:

Rozvíjej svůj cit pro krásu a harmonii

Během následujícího měsíce navštěvuj různé koncerty, divadla a tvůrčí kroužky, kde budeš moci rozvinout své talenty a dary, které v sobě nosíš. Potkávej se s lidmi, kteří nejsou zasmušilí a přes dnešní náročnou dobu si dokážou udržet dobrou náladu a humor. Vyhýbej se lidem, kteří neustále něco kritizují a sami nežijí tak, jak prorokují. Zejména se zaměř na vztah se svým momentálním partnerem, se kterým si umíš představit společnou budoucnost. Přijmi i jeho rodinu, protože ta je nedílnou součástí jeho příběhu, ke kterému bys měla mít úctu, což samozřejmě platí i na druhou stranu. Rozhodni se žít krásnější a harmoničtější vztahy, než žili tví rodiče, protože když se ti to povede, potěšíš nejen je, ale i celou řadu předků.

text: autorský článek astrolog Robert Policar, foto: shutterstock

23.9.2022 12:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist