Speciální
horoskop

Novoluní ve Střelci

S radostí následuj své budoucí sny

Zamysli se tento den nad tím, zda žiješ smysluplným životem. Probuď v sobě své „vnitřní vedení“ a měj odvahu nacházet originální řešení v různých oblastech tvého života. V žádném případě neslevuj ze svých vyšších ideálů, protože tak bys mohla sejít ze své cesty.

Nenech se zastrašit různými kolektivními názory a strachy, které s tebou nemají nic společného. V následujících dnech posil svou víru a nacházej ty správné informace z různých přednášek, kurzů nebo jiných kvalitních zdrojů, které se budou týkat tvých budoucích tužeb. Udržuj si v životě radost, a tu vnášej do temných koutů „vnitřního vesmíru“ ostatních lidí.

Přesné novoluní v ohnivém znamení Střelce nastane toto úterý 26. listopadu 2019 v 16:07 a přichází čas, kdy se máš více zaměřit na to, co je dobré a pozitivní. Vnášej humor i radost tam, kde sídlí smutek a obavy. Důvěřuj své vnitřní moudrosti a neustále ji prohlubuj. Setkávej se s různými odborníky a nech se jimi inspirovat. Nezapomeň však na to, že to nejdůležitější poznání sídlí ve tvém srdci. Vše s ním konzultuj a buď věrná svým niterným pocitům.

Jaká je tvá vysněná budoucnost?

Zamysli se nad tím, co by ti ve tvém životě udělalo největší radost. Zapomeň na chvilku na všechny tvé úkoly, práci a povinnosti a jen sni o své nejlepší možné budoucnosti. Představ si, že není žádného omezení, které by ti bránilo ve splnění všech tvých nejodvážnějších přání. Co by to pro tebe konkrétně znamenalo? Vezmi si papír a napiš příběh nějaké události nebo průběhu dne, kdy máš úplně vše, co ke své plné spokojenosti potřebuješ. Prožij tuto představu a uvědom si, že s pomocí různých lidí a situací je téměř vše možné. V žádném případě se nenech stáhnout běžnými obavami, ale zároveň jejich přítomnost respektuj, protože o něčem vypovídají.

Čemu by ses chtěla ještě naučit a co předávat?

Znamení Střelce vládne všem učitelům a naukám. Dobrý učitel se musí učit celý život, a tak je nutné se neustále vzdělávat a zároveň ve všem hledat hlubší smysl, aby se člověk nedostal jen do povrchního biflování. Svou pozornost věnuj těm oborům, které budeš moci prakticky využít. Třeba se budeš chtít naučit nějaké nové metodě práce s tělem nebo zajdeš na zajímavou přednášku o výživě. Neustále rozšiřuj své horizonty, ale zároveň se pokus vše ověřovat v praxi. Uvědom si, co už všechno víš a jakými zkušenostmi jsi již prošla a neboj se druhým lidem ukázat to, v čem jsi už opravdu dobrá. Naučit se umění druhým své myšlenky předávat je mistrovství, které se musí neustále procvičovat.

Nauč se novou dovednost, cizí jazyk nebo prohlub svou angličtinu

Zamysli se nad tím, jakou cizí zemi bys ráda navštívila. Zjisti, jakým jazykem se tam mluví, a zkus se ho předem naučit, aby sis tuto atmosféru v budoucnosti co nejvíc užívala. Nebo se jen zdokonaluj v angličtině, která je po světě už hodně rozšířená a domluvíš se s ní téměř kdekoliv. Pokud tě studium jazyků příliš neláká, zaměř se na nějakou dovednost, uměleckou činnost nebo řemeslo, které by tě bavilo. Navštiv dobrého učitele, aby ti urychlil cestu a sama si otevři kurz, pokud se již cítíš v nějakém oboru způsobilá. Pamatuj, že ve více lidech se toho více zvládne, a tak se neboj navštívit nějaký kurz, který tě posune o úroveň dál. Pros život o zázraky a oni určitě přijdou, ale udělej jim zároveň potřebný prostor, abys je včas zaznamenala a dovolila se jim manifestovat.

26.11.2019 10:00| autor: Robert Policar

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist