Novoluní v Rybách: Síla všeobjímající lásky

V následujících čtrnácti dnech se otevři bezpodmínečné lásce. Sny mohou být silnější a obsahovat hlubší poselství než obvykle. Pokud si ještě nevedeš snový deník, je dobrý čas začít. Znamení Ryb má velkou schopnost odpouštět a léčit. Nauč se důvěřovat více své vlastní intuici a uvědom si svou moc druhým pomáhat. Ucti i své neviditelné předky, díky kterým můžeš žít svůj vlastní život. Otevři své srdce vděčnosti za veškeré maličkosti, které ti život každým dnem poskytuje a žádej od života to nejlepší. Důvěřuj v božské načasování, a tak o sobě ani o budoucnosti nepochybuj.

shutterstock_-novoluni-v-rybach-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Přesné novoluní nastane v sobotu 13. března v 11:21. Hned, jak se vzbudíš, tak se zkus rozpomenout na sny, které se ti zdály. Prober je se svými nejbližšími a ptej se často svých rodinných příslušníků, přátel i známých, co se zdává jim. Možná zjistíš, že se určitá témata neustále opakují, a tak se snaž tuto skrytou symboliku rozluštit. Vytvoř si svůj vlastní snový jazyk a uč se zároveň od druhých. Velmi brzy zjistíš, že ke každému snu budeš moci říct svůj vlastní náhled, což druhé i tebe obohatí.

Spoj se se silami přírody

Podle mayského kalendáře toto novoluní spadá na den Ještěrky, která podporuje jak snění, tak propojení s živly. Poděkuj zemi za dar bezpečí a hojnosti, vodě za schopnost léčit, větru za inspirativní nápady a ohni za sílu jednat ve správný čas. Choď častěji do přírody, protože jaro je již za dveřmi a s ním přichází i nárůst tvůrčí energie. Už jen pravidelná dvacetiminutová procházka lesem ti může zcela změnit pohled na tvůj současný život. Naslouchej zvukům přírody a možná zjistíš, že v tichu získáváš důležité odpovědi na otázky, které tě v současném životě nejvíce zaměstnávají.

Otevři své srdce lásce

Velmi zajímavá a mocná konjunkce Slunce, Luny, Venuše a Neptunu v Rybách může vyléčit staré rány tvého zranitelného srdce. Odpusť sobě, druhým i životu vše, co tě stále v duchu trápí. Vytvoř si své vlastní modlitby a obnov kontakt s tvým vyšším zdrojem, ať ho nazýváš jakkoliv. Pro někoho to může být Bůh, pro jiného Buddha, vesmír nebo příroda. Je úplně jedno, jak to nazýváš, důležité je toto spojení cítit v tvém srdci. Dnes máš velkou šanci vyléčit rány minulosti, a tak si tuto milost nenech ujít. Toto novoluní může být obzvlášť přínosné pro všechna vodní a zemská znamení.

Požádej a bude ti dáno

Nauč se od života žádat více, a to nezávisle na tom, jak vypadá současná politická nebo světová situace. Nenech se strhnout kolektivními strachy, které jsou v této době mocnější než jindy. Uvědom si svou schopnost svůj život spoluutvářet pomocí tvých myšlenek, představ si přání vycházející z tvého srdce. Piš si každý večer deník vděčnosti a zkus ho rozdělit na dvě části. Do té první napiš všechny maličkosti, za které můžeš být z předchozího dne vděčná. Do té druhé napiš vše, co bys chtěla prožít v budoucnosti tak, jako by se to už stalo. Tím urychlíš proces manifestace, která má své vlastní dokonalé načasování.

Foto: Shutterstock.com

12.3.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist