Na Štíry čeká nová láska, Berani budou zářit štěstím a co čeká v novém týdnu v lásce na tebe?

Berani prožívají lásku i vášeň. Raci, pozor na kritiku. Jaké energie budou v oblasti lásky a vztahů v týdnu od 15. do 21. 6. 2021, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Máš před sebou období plné lásky, citů, něhy a také vášně. Pokud lásku teprve hledáš, rozhodně neseď doma a vyraz s přáteli do společnosti nebo na výlet. Radost, štěstí, láska a harmonie je tady pro všechny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vášnivá, spokojená, nespokojená, a přesto neustále milující bohyně, kterou muži milují. Ať jsi sama či ve vztahu, můžeš se těšit na vášnivé a dynamické dny. Potřebuješ dořešit dávný problém? Pusť se do toho, vše se vyjasní, rozjasní a ty i tvá láska zazáříte štěstím.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pokud tě zklamal partner a rozhodla ses vztah ukončit. Vydrž ještě s hledáním lásky nové. Smutek a beznaděj, kterou cítíš, ti nedovolí vidět věci reálně a zbytečně bys k sobě přitáhla stejně naladěnou duši. Jestli ses rozhodla s partnerem zůstat, tak věř, že komunikace, vzájemná tolerance a láska vás posune dál.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Kritika a neustálé poznámky na hlavu partnera se mohou vyostřit v nepříjemnou hádku a výměnu názorů. Je potřeba, abyste si promluvili a v klidu si ujasnili, co vám vzájemně vadí. Neboj se hovořit o všem, co tě svazuje, partnerovi se uleví, protože tvé poznámky velmi špatně nesl. Nakonec zjistíš, jak málo stačí k tomu, aby se problém vyřešil.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Partner stojí věrně při tvém boku. Miluje tě bez podmínek a výhrad. Uspořádej oslavu, připrav překvapení a sdílej vaši radost s těmi, které miluješ. Vaše láska je velkou motivací také pro ostatní, radujte se společně a těšte se z nádherných chvil.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Tvé dávné sny a touhy se proměňují ve skutečnost. Zasáhne tě velká láska, tvůj život obohatí štěstí, radost i vášeň. Zkrátka nepřijdou ani zadané páry, které pocítí velkou vděčnost za to, že jsou spolu v dobrém i zlém.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Šťastný domov, láska, vášeň, tolerance a radost je tady jen pro tebe. Ať se dělo cokoliv, nyní se můžeš začít i s partnerem radovat a užít si skvělé dny, které jsou tady nejen pro tebe, ale také pro všechny, které lásku hledají a cítí se osaměle.

Štír (24.10. – 22.11.)

Konečně přichází do tvého života muž, se kterým můžeš být šťastná. Nenechej se odradit prvním dojmem a dej mu také druhou šanci. Pod jeho tvrdou slupkou bije něžné a milující srdce. Zadané páry prožijí nádherné a šťastné chvíle ve dvou.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Změny, které jsou u vás na denním pořádku, v tobě probouzí rozporuplné emoce a nejistotu. Pokud je to jen trošku možné, uklidni se a potom si promluv s partnerem, který vůbec netuší, co se s tebou děje. To, že se uleví oběma, je jisté a pak se již můžete těšit na krásné chvíle ve dvou.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

S partnerem se můžeš těšit na skvělé a radostné dny. Miluje tě takovou, jaká jsi a je ochoten snést ti modré z nebe. Udělej mu také radost, připrav překvapení a užívejte společné chvíle radosti, vášně i štěstí, které se usmívá také na nezadanou.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Partner je z tebe nadšený, miluje tě a tvá krása ho neustále přitahuje. Pokud lásku hledáš, je zapotřebí, abys neseděla v koutě a vyrazila s přáteli mezi lidi. Mohou tě seznámit s velmi zajímavým mužem, který tě naprosto okouzlí a uchvátí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud máš za sebou smutnou zkušenost, neustále se trápíš a pociťuješ vinu, je nejvyšší čas vykročit vpřed a minulost nechat za sebou. Co se stalo, je pryč, již to nezměníš, abys mohla do svého života přivolat čistou lásku, je zapotřebí být v harmonii a souladu se svým srdcem, pak se můžeš těšit na velmi příjemnou změnu.

foto-zdroj: shutterstock.com

15.6.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist