Mayský horoskop: Zbav se všeho, co ti už neslouží

Rozhodni se očistit nejen svou mysl, ale i své tělo a duši. Pokračuj ve velkém úklidu a zbavuj se všeho, co již nenáleží tvému současnému nebo budoucímu já. Daruj druhým to, co nepoužíváš a vytvářej si prostor ve svém domovu i v životě, aby k tobě mohlo přijít to nové, po čem toužíš. Pobývej častěji v přírodě, nejlépe v přítomnosti vody, která má obrovskou moc léčit. Popros jejího ducha, aby tě zbavil všech nečistot a traumatických vzpomínek, které ti brání naplno se ponořit do tvorby tvého ideálního života. Odpusť nejdříve sobě a pak všem, kteří ti v životě ublížili. Osvobodíš tím nejen sebe, ale i druhé.

maysky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Muluc-9 (Voda) od 12.05.2022 do 24.05.2022

Muluc patří do skupiny východních znamení, které jsou spojeny s jarem a východem slunce. Je to místo nových začátků a odvážných myšlenek. Vzhledem k tomu, že se ocitáš v nejasném období retrográdního Merkura, není dobré se bezhlavě do něčeho vrhat. Zatím je dobré si pro nové, odvážné začátky vytvářet potřebný prostor a ideální podmínky. Zkoumej svůj vnitřní svět a na vše se dívej z orlí perspektivy. Všechny nápady si pečlivě zapisuj a nech je otestovat zkouškou času. Pokud budou mít podobnou intenzitu i do druhé třetiny června, potvrď je následně svými činy.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, rozhodni se zrevidovat tvé výdaje a příjmy. Vnášej do všeho jasnost a neutrácej zbytečně za věci, které stejně nepotřebuješ. Skoncuj se všemi zbytečnými výdaji a rozjímej nad tím, jak do budoucna zvýšit své příjmy. Pokud máš nějaké dluhy, snaž se je splatit, a pokud na ně zatím nemáš, rozhodni se pro splátkový kalendář po malých částkách. Metoda malých krůčků je velmi účinná a tolik nebolí. Odpusť těm, kteří ti vypůjčené peníze zatím nevrací a raději svou pozornost zaměř jiným směrem. Život je spravedlivý a vše se zapisuje na „neviditelný účet“. Detoxikuj rovněž své tělo od nečistot.

V rovině mysli se zaměř na kvalitu tvých myšlenek. Pokud o svých blízkých nebo kolezích v práci smýšlíš negativně, zkus to změnit. Vyzkoušej nové afirmace nebo svou mysl jednoduše přesměruj na něco, co bude více užitečné jak pro tebe, tak pro tvé okolí. Omluv se svému kolegovi a požádej ho o odpuštění, pokud víš, že jsi překročila určité hranice. Nauč se meditovat a pro tuto příležitost doporučuji pobývat u řeky, jezera nebo moře. Nauč se k vodě mluvit a svěř se jí se všemi svými problémy, které tě momentálně nejvíce zaměstnávají.

Vyzkoušej také:

Co se týká vztahů, je velmi pravděpodobné, že si v následujících dvou týdnech vzpomeneš na někoho, kdo ti ublížil. Zaměř se na své rodinné, partnerské a přátelské vztahy a vzpomeň si na nejhorší zážitek, který ti učinil někdo, komu jsi důvěřovala. Je někdo, na koho se ve své duši stále zlobíš? Pokud ano, rozhodni se sobě i danému jedinci jednou provždy odpustit. Nejdříve se snaž všechny zúčastněné pochopit, včetně sebe sama. Bez pochopení není účinného odpuštění. Nauč se omluvit i těm, kterým jsi možná zcela nevědomky ublížila. Schopnost se doopravdy omluvit a své chyby napravit je výsadou silných.

V rovině ducha nastává významný čas, protože voda patří k nejmocnějším živlům, a nosí v sobě obrovskou léčivou moc. Rozhodni se očistit celou svou bytost od všeho negativního. Experimentuj s různými detoxikačními programy, které nesouvisí jen s fyzickým tělem. Rovněž pracuj se silou dechu a dodržuj pitný režim. Vždy, když se napiješ, zkus vodu naprogramovat modlitbou nebo pozitivními afirmacemi a teprve pak ji přijmi do svého těla. Můžeš vyzkoušet otužování nebo léčivé bylinné koupele. Otevři se léčivé síle vody a požádej ji o pomoc. Když to uděláš s upřímností a pokorou, mohou se dít velké zázraky.

12.5.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist