Mayský horoskop od 9. do 19. prosince 2021. Vezmi zodpovědnost za svůj život do svých rukou

Probuď v sobě síly, o kterých již dlouho víš, že v tobě spočívají. Jdi za svou vášní, ale zároveň svým ohněm druhé nesežehni. Vezmi zodpovědnost za svůj život do svých rukou a nikomu nedovol, aby určoval běh tvého vlastního a jedinečného příběhu, ze kterého jednoho dne budou čerpat velkou moudrost tví potomci. Měj odvahu naslouchat, a hlavně důvěřovat tomu tichému hlásku uvnitř tebe, který se jednoho dne promění v silný oheň, který bude inspirovat tvé bližní. Vše konzultuj se svým vlastním srdcem, protože to jediné ví, kudy vede cesta ze složitého labyrintu života k pokladům, které zatím jen tušíš.

mayske-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Ben-6 (Kukuřice, Rákos) od 09.12.2021 –19.12.2021

Ben patří k východním znamením, a proto disponuje velkou tvůrčí silou a energií. Jeho energie může druhé inspirovat, ale i spálit. V následujících dvou týdnech se zaměř na oblast tvého třetího energetického centra, které sídlí v oblasti Solar plexu. Dbej na to, abys cítila v této části těla příjemné teplo. Často si v této oblasti vizualizuj kouli zlatého světla, která prostupuje a postupně se šíří do celého tvého těla. Ve všech důležitých oblastech tvého života se ptej, zda příliš nelpíš na některých svých názorech nebo zda lehce nepřijímáš názory druhých.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, zaměř se na pružnost a pevnost svého fyzického těla. Najdi se dobrého učitele nebo učitelku jógy a vyzkoušej více škol, abys zjistila, co je pro tebe nejvhodnější. Pokud je tvé tělo již dost protažené, zaměř se raději na posilující cviky. Vyzkoušej různé fitness programy, které se v dnešní době nabízejí. Co se týká finančních záležitostí, buď otevřená novým trendům a zkus se v tomto ohledu naučit něco nového. Probuď v sobě vášeň i ve svém intimním životě a i nadále zkoumej různé způsoby, jak rozvíjet své sexuální dovednosti.

V rovině mysli se zaměř na své pracovní záležitosti a hledej způsoby, jak své talenty a dary efektivně zužitkovat. Když se budou nabízet zajímavé nabídky, doporučuji je vyzkoušet, přestože tyto nabídky nemusí zatím dokonale odpovídat nejvyšší představě tvého ideálního zaměstnání. Důležité však je, abys v nich viděla aspoň příležitosti, které tě k tvé vysněné práci jednoho dne dovedou. Neber však všechno, co se nabízí, bez hlubšího zamyšlení, protože některé nabídky tě mohou od tvých dlouhodobých pracovních záměrů odvést. Nauč se novým dovednostem, které ti budou ve tvé budoucnosti nápomocné.

Co se týká vztahů, zamysli se nad tím, kde druhým příliš ustupuješ a na druhou stranu, kde lpíš možná zbytečně na určitých postojích, které neslouží jak druhým, tak tobě. Zejména ve tvých partnerských vztazích se snaž udržet nebo rozvinout větší rovnováhu. Zaměř se na lidi, které považuješ za své učitele a připomeň si moudrost svého vnitřního učitele, který sídlí uvnitř tvého srdce. Hledej rovněž nové přátele a lidi, kteří tě na tvé životní cestě mohou inspirovat. Pobývej v přítomnosti lidí, kteří mají odlišný životní styl, ale je pro tebe nějakým způsobem přitažlivý.

V rovině ducha nastává významný čas, kdy se můžeš odhodlaněji věnovat své vlastní duchovní cestě. Jdi za svou životní vášní, ať je to cokoliv. Chop se všech příležitostí, které ti život nabídne. Je vhodný čas se ujmout vedení a vzít plnou zodpovědnost za tvůj život. Ať je tvá vnitřní pravda cokoliv, naslouchej tomuto tichému hlásku v sobě a buď mu věrná. Čas kolem vánočních svátků je magickou branou, skrze kterou k tobě mohou přicházet rozličné dary v podobě intenzivních snů, příležitostí nebo znovuprobuzených talentů a darů, které tvůj duch snadno rozezná. Důvěřuj svým pocitům a jdi za tím, k čemu jsi předurčena.

9.12.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist