Mayský horoskop na období od 30. července do 11. srpna 2021: Čas na zlepšení vztahů i bydlení

Začíná období, ve kterém můžeš zlepšit vztahy ve své stávající rodině a kreativně zkrášlit svůj domov. Uvědom si, že nemusíš opakovat hříchy svých předků, ale naopak tento dar stínu využít k tomu, abys neopakovala ty stejné chyby. Proto je dobré se podívat i na temnější části příběhů lidí, kteří ti předcházeli, abys mohla volit cesty nové, lepší. Abys mohla od svých předků přijmout jejich sílu a odmítnout jejich slabosti, je nutné poznat hlubší souvislosti, které často zůstávají ve skrytu. Když přineseš světlo do temnot své rodinné historie, můžeš objevit poklady, o kterých se ti v duši ani nesnilo.

maysky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Akbal (Noc, Dům) od 30.07.2021 – 11.08.2021

Akbal patří k západním znamením, které je často orientováno na rodinu a domov. Lidé narození v tomto znamení jsou často praktičtí a mají velkou schopnost vytvářet různé systémy, které mají za cíl přinést větší pocit bezpečí a jistoty sobě i svým nejbližším. Výzvou je umět se vymanit z prokletí stínů své rodinné historie a mít odvahu skočit do neznáma. Zároveň tu probíhá velký boj s vnitřním soudcem, který má často velmi nelítostnou povahu. Jelikož v sobě nosíme témata všech znamení, tak se můžeme těmito tématy inspirovat a pracovat na nich, přestože jsme se v tomto znamení nenarodili.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, doporučuji se zaměřit na zlepšení způsobu tvého stravování a zušlechťování tvého domova. Pořiď si něco krásného do bytu a vytvoř si doma tvůrčí koutek, kde se budeš moci sama realizovat a rozvíjet. Šetři na budoucí časy a nauč se vytvářet rezervy, ze kterých si budeš moci splnit své sny. Rovněž se zamysli nad tím, jaké zlozvyky a návyky nejvíce škodí tvému tělu. Je to kouření, pití nebo něco jiného? Nastal čas se podívat na svůj stín a proměnit ho v sílu. Vždy, když se budeš zbavovat jednoho zlozvyku, nahraď ho jiným pozitivním návykem, aby ses časem ke svému zlozvyku nevrátila.

V rovině mysli se více zaměř na své rodinné vztahy, a pokud budeš chtít uspořádat nějaké rodinné setkání pro prohloubení a zlepšení vašich vztahů, je na to ideální čas. Můžeš uspořádat rodinný oběd, večeři nebo zorganizovat celodenní výlet. Na společném setkání dbej na to, aby každý člen měl možnost se svobodně vyjádřit. Můžeš vytvořit kruh, kde se bude předávat „mluvící hůl“ nebo jiný předmět, který bude určovat toho, kdo mluví. Ostatní nesmí skákat do řeči, což je u rodinných setkání více než obvyklé. Je dobré se naučit více naslouchat a koukat na své rodinné členy jako na zcela nové a neznámé lidi. Vyzkoušej a uvidíš.

Co se týká vztahů, dovol si projevit i emoce, které se v tobě již nějakou dobu mohou kupit. Když se ti budou zdát nevhodné, jdi někam do samoty do lesa a tam se vyplač nebo vyřvi. Můžeš vyzkoušet cvičení, kdy vykopeš v lese díru a pak do ní řekneš vše, co tě trápí a projevíš i svůj hněv. Pak popros zemi, ať tuto energii přemění a využije pozitivním způsobem. Tím se můžeš zbavit emocionálního napětí, které v tobě mohl zanechat nejen tvůj život, ale i životy tvých předků. Nauč se zdravě projevovat své negativní emoce a budeš mnohem zdravější a vitálnější.

V rovině ducha se neboj více podívat na své potlačené stíny, které můžeš proměnit v sílu a ctnosti. Pobývej často v přírodě, která má velmi očistné a uzdravující účinky. Je vhodný čas se podívat na různá rodinná tajemství, která jsou dosud nevyřčena a podvědomě ti mohou bránit ve vlastní seberealizaci. Navštiv své babičky, dědečky nebo jiné příbuzné a ptej se jich na jejich největší životní výhry i prohry. Vyzkoušej rodinné konstelace, které mohou být velmi účinné v řešení toho, co již jde slovy jen velmi těžko. Posil své sebevědomí a připomeň si, že ve svém životě můžeš vytvořit úplně vše, co si dokážeš představit. Důvěřuj si.

30.7.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist