Mayský horoskop na období od 17. do 29. dubna 2021: Nastává čas na start nových projektů

Nastává příhodný čas se opřít do nových projektů a dlouhodobých záměrů. Kam svou pozornost nasměruješ, to bude růst a manifestovat, a tak neplýtvej energií zaměřováním se na negativní myšlenky a strachy, protože tak si akorát svou cestu vpřed velmi ztížíš. Naopak, když se ti podaří rozvíjet pozitivní způsob myšlení, můžeš být svědkem nemalých zázraků. Každý den ti doporučuji aspoň deset minut rozjímat o samotě o tvém životě. Stačí, když budeš v tichu naslouchat svému nitru a možná objevíš netušené poklady. Přivítej do svého života vyšší síly, protože právě teď přicházejí. Je jen na tobě, jestli je rozeznáš.

maysky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Období 1-Cauac (Déšť, Bouře) od 17.04.2021 – 29.04.2021

V následujících dvou týdnech se snaž být co nejvíce inovativní, a to ve všech oblastech tvého života. Budeš-li mít možnost se pustit do nového zaměstnání, které ti přijde zajímavé, neváhej. Nelpi na starých názorech, protože svět se rychle mění. Je sice pravdou, že to podstatné zůstává, ale to je často obyčejnému zraku skryto. Buď věrná svým vnitřním postojům, ale zároveň buď otevřená příležitostem, které přicházejí. Můžeš učinit kvantový skok vpřed. Jediné, na co si dávej pozor, je přílišná nečinnost. Učiň tedy jeden nebo dva kroky vpřed a život tě podpoří.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, věnuj pozornost své tělesné kondici. Pokud o sebe dlouhodobě dobře pečuješ, můžeš pocítit výrazné zlepšení tvého fyzického stavu. Pravidelně cvič a zlepšuj své stravovací návyky. Zanedbáváš-li však své tělo dlouho, zřejmě se ozve a upozorní tě na to, že bys svůj postoj měla změnit. Nečekej na popud svého těla, protože to bývá většinou zbytečně nepříjemné. Co se týká tvých hmotných záležitostí, pokud ti něco v tomto ohledu dobře funguje, posil svou činnost o to víc. Pokud ne, hledej jiné cesty, které budou jednoduše efektivnější.

V rovině mysli se otevři všem možným inovacím v práci nebo se něco nového nauč ve svém soukromém životě. Může to být angličtina, psaní, program na počítači nebo zcela něco jiného. Důležité je, aby tě to bavilo, protože jinak bude velmi těžké u toho vytrvat. Dobré finanční ohodnocení je jen jedním z mnoha faktorů, které nemusí stačit k plné spokojenosti. Jaké je tvé opravdové poslání? Připomeň si své nejvyšší tužby a jdi jim vstříc teď hned. Nastává příznivý čas pro pozitivní změny. Nelpi na starých postojích a názorech, protože doba se rychle mění a s ní přichází i mnoho příležitostí. Zapiš se na nějaký kurz nebo začni nové podnikání.

Co se týká vztahů, zamysli se nad svými přáteli. Věnuješ jim dostatek pozornosti? Co sejde z očí, to sejde z mysli. Je to nelítostná pravda, která zničila už mnoho požehnaných přátelství. Nedovol, abys přišla o lidi, kteří jsou pro tebe důležití. Zalévej své přátele pozorností, jako musíš zalévat své květiny. Věnuj pozornost i sama sobě, ale tentokrát se zaměř na své nejbližší. Na chvilku se zastav a zamysli se nad tím, s kým nejvíc trávíš svůj drahocenný čas. Jsi s lidmi, které máš ráda nebo trávíš víc času s těmi, kteří tě neustále něčím zaměstnávají?

V rovině ducha nastává kouzelný čas, ve kterém můžeš pocítit dotek ducha. Aby sis ho však všimla, je nutné si pro svůj duchovní život vyhradit čas. S přáteli a koníčky je to velmi podobné. Pokud si svůj čas nevyhradíš, zřejmě ani žádný nebude. Čas a záměr jdou ruku v ruce. Stačí deset minut ráno a večer se na chvilku zklidnit a věnovat se modlitbám, zpěvu, tanci nebo tichém naslouchání. Vyber si svůj vlastní způsob, který je ti nejbližší. Zamysli se nad tím, co tě v poslední době nejvíce zasáhlo a nadále bedlivě sleduj nečekané „náhody“, kterými tě život obdaří.

16.4.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist