Mayský horoskop na následujících deset dní. Přichází nový příval energie a nové začátky

Začíná období Pohybu, ve kterém můžeš učinit kvantový skok ve svém životě, a to na mnoha úrovních. Zima skončila a začíná jaro. S ním přichází nový příval energie, který můžeš využít pro své nové začátky. Buď odvážná ve svých činech a nezůstávej svým pohledem příliš otočená do minulosti, protože to by ti mohlo sebrat sílu a potřebnou motivaci učinit to, po čem ve svém nitru toužíš. Buď věrná sama sobě, a to v každém ohledu, protože když opustíš své priority, budeš se k nim muset stejně jednoho dne vrátit.

mayske-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Období 1-Caban-2 (Země, Pohyb) od 21.03.2022 –02.04.2022

Caban patří k východním znamením, což předznamenává ideální dobu pro nové začátky a tvůrčí počiny. Zároveň začal nový astrologický rok, kdy Slunce vstoupilo do ohnivého znamení Berana, a tím se ohlašuje nový roční cyklus. Využij přílivu tvůrčí energie k tomu, abys mohla naplnit svůj úděl. Věnuj se intenzivněji svým koníčkům a všemu, co tě baví. Máš na to plné právo. Dovol i těm nejbližším, aby se sami mohli rozvíjet. Nejdříve se postarej sama o sebe, abys jim mohla být příkladem a měla z čeho dávat.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, můžeš zaznamenat změny, které mohou postihnout jak tvé finance, tak tvé zdraví. Zdraví se může změnit v nemoc a nemoc ve zdraví. Peníze mohou přicházet s lehkostí, nebo s obtížemi. Každá situace je příležitostí, jak se něco nového naučit, a to je přesně to, co máš dělat. Nesnaž se však za každou cenu stihnout všechno hned, protože by ses mohla „přepálit“. Pravidelně odpočívej, choď na místa v přírodě, která jsi dosud nenavštívila a neboj se jít do projektů, které tě lákají. Experimentuj s novými způsoby práce s tělem a poraď se s lidmi, kteří dobře rozumějí financím. Můžeš hodně získat i ztratit.

V rovině mysli tě čekají nemalé výzvy, které mohou být velmi příjemné nebo nepříjemné. Záleží na tom, jak ochotna jsi ve svém životě učinit změny, kterým ses možná doposavad vyhýbala. Máš velkou šanci posunout své myšlení na zcela novou úroveň, ale je důležité, abys měla odvahu učinit první krůčky vpřed. Můžeš získat zaměstnání svých snů nebo se k němu významně přiblížit, nebo můžeš setrvávat na místech, která ti nic dobrého nepřinášejí. Nastal čas změn, který můžeš využít ve svůj prospěch. Nepřemýšlej příliš a radši se opři do konkrétních činů, bez kterých nic nového nepřijde.

Co se týká vztahů, připrav se na změny, ke kterým může docházet ve větší míře, než jsi zvyklá. Přivítej nové lidi, kteří do tvého života přicházejí a uvolni ty, kteří chtějí odejít. Hraj si s časovou frekvencí návštěvnosti podle toho, jak na tebe momentálně určití lidé působí. Hledej neviditelná znamení, která mohou být mnohem jasnější než to, jak to vypadá navenek. Když se budeš řídit svou intuicí, tak se tvé vztahy stanou ještě harmoničtějšími. Uvědom si své vlastní potřeby a nauč se o nich mluvit bez pocitu viny. Každé vyslovené slovo může být osvobozujícím aktem síly. Nenech se nikým zcela umlčet.

V rovině ducha může dojít k důležitém pohybu, po kterém v hloubi své duše toužíš. Tuto změnu však budeš muset vyvolat sama. Učiň odvážný první krok směrem k naplnění svých snů. Nastala vhodná doba, ale brána, která se otevřela, nebude otevřena věčně. Když zaváháš, brána se za nějaký čas uzavře. Využij této příležitosti k tomu, abys učinila kvantový skok ve svém duchovním vývoji. Jdi za voláním svého srdce a nauč se být odvážná. Staré způsoby již nemusí mít takovou sílu a ty nové musíš najít. Experimentuj se svou duší a hledej nové způsoby, jak vyjádřit krásu, která v tobě spočívá. Nastal příznivý čas pro jakoukoliv změnu.

22.3.2022 4:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist