Mayský horoskop na následujících 14 dní. Zbytečně neriskuj!

Začíná období Opice, ve kterém se snaž ke všem životním výzvám přistupovat s humorem a vynalézavě. Stále se ocitáme v čase retrográdního Merkura, a tak vše nemusí probíhat podle předběžných plánů, které sis ustanovila. Vytvářej si záložní plány a vždy měj u sebe oblíbenou knížku pro případ, že by někdo náhle odvolal schůzku či se dokonce nedostavil nebo náhodou nejel vlak. Ponoř se do hlubinného studia něčeho, o čem jsi již v minulosti uvažovala. Může to být angličtina, jiný jazyk nebo obor, kterému ses kdysi chtěla věnovat, ale zatím pro to nebyly ideální podmínky.

mayske-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Chuen (Opice) od 08.06.2021 – 20.06.2021

Opice patří k západním znamením, které jsou známé svou hloubavostí a schopností introspekce. Zamysli se nad svým životem a zkus hledat originální a „chytrá“ řešení, která budou výhodná pro všechny strany. Nech si poradit od lidí, které již dobře znáš a víš, že jsou ve svém oboru kapacity. Ušetříš si tak značný kus cesty a sama se zamysli nad tím, zda by ti nevyhovovala učitelská nebo školitelská činnost. Každý v sobě nosíme moudrost, kterou můžeme své bližní obohatit. Jelikož se zároveň ocitáme v čase vzdušného znamení Blíženců, zamysli se nad způsobem, jak s druhými komunikuješ a zkus se v tomto ohledu zlepšit.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, zamysli se nad způsoby, jak své tělo stravuješ a zda pravidelně cvičíš. Ozvi se nějakému odborníkovi, ke kterému jsi již v minulosti měla vztah. Nech si poradit jak s cvičením, tak s jídlem. Řešíš-li palčivé ekonomické otázky, zjisti více informací a pořádně prohlédni terén, v jakém se momentálně pohybuješ. Někdy může ztráta znamenat zisk a zisk ztrátu. Zbytečně neriskuj a do odvážných akcí se raději pusť až po 22. červnu, kdy budou všeobecně lepší podmínky pro jakékoliv nové aktivity.

V rovině mysli nastal čas prohloubit tvé analytické myšlení a zaměřit se na výzkum. Nauč se jazyk, o kterém jsi v minulosti uvažovala nebo ještě více zlepši svou angličtinu, která se ti může hodit jak v práci, tak v cestování. Ve svém stávajícím zaměstnání se neboj zeptat odborníků, o kterých víš, že rádi druhým radí. Uděláš tak dobrý skutek, a ještě se sama něco nového naučíš. Sama se zamysli nad tím, zda bys druhým nechtěla předávat určité znalosti. Pokud ano, zamysli se nad tím, co k tomu bude ještě potřeba. Pokud ne, ponoř se do vlastních hloubek a studuj něco, co tě zajímá.

Co se týká vztahů, možná budeš mít velkou příležitost někomu poradit nebo pomoci svými dosud nabitými znalostmi nebo životními zkušenostmi. Pokud tě někdo požádá o radu, neváhej ji poskytnout. Na druhou stranu se vyvaruj rad nevyžádaných, které mají tendenci vzájemné vztahy spíš komplikovat. Ve svém dlouhodobém partnerství si však dávej pozor, abys nehrála roli žáka nebo učitele. Může to být zajímavé nějaký čas, ale pamatuj, že jednoho dne žák doroste a od svého učitele odchází. Ve svém stávajícím vztahu tedy udržuj rovnováhu. Zaměř se i na způsob, jak se svým partnerem komunikuješ. Možná stačí jen změnit intonaci a vše najednou bude fungovat lépe.

V rovině ducha nastává čas, kdy se máš inspirovat různými duchovními učiteli a odborníky na různorodá témata, která tě zajímají. Neboj se dívat na zahraniční učitele a zároveň zdokonaluj svou angličtinu nebo jiný jazyk. Zkus si během následujících dní uvědomit, jací učitelé nebo lidé tě v názorovém měřítku v životě ovlivnili nejvíce. Probuď v sobě svou „vnitřní učitelku“ a sdílej s ostatními moudrost, která v tobě spočívá. Každý člověk je hrdinou, jehož cesta je výjimečnou zkušeností, kterou je dobré s ostatními sdílet. Nauč se hrát na hudební nástroj nebo jiné řemeslo, které tě spojí s tvůrčí silou života.

11.6.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist