Mayský horoskop na následujících 14 dní. Snaž se lépe a více komunikovat

Začíná období Pazourku, které na tebe může klást velké nároky. Je důležité se nevyhýbat nepříjemným aspektům tvého života a ihned se snažit vyřešit jakoukoliv situaci, o které víš, že by se mohla v budoucnu proměnit ve velké problémy. Může se to týkat různých oblastí tvého života. Sama budeš dobře vědět, co je právě teď nejvíce aktuální. Snaž se se svými blízkými více komunikovat a pojmenovávat věci jasně a srozumitelně. Mluvit upřímně a zároveň laskavě je velkým uměním, které můžeš začít praktikovat již dnes.

maysky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Období 1-Etz´nab (Pazourek, Nůž) od 26.05.2021 – 07.06.2021

Pazourek patří k severním znamením, které jsou úzce spojeny s duchovní říší, ale zároveň jsou i velmi pragmatická. V následujících dnech můžeš pocítit velkou potřebu pracovat na své duši, a tak si vzpomeň na techniky a meditace, které ti v minulosti dobře fungovaly. Vliv retrográdního Merkuru bude trvat až do 22. června, a tak již teď je dobré dávat do pořádku všechny nedořešené záležitosti dob minulých. Hodně uklízej, a to jak v domácnosti, tak v duši. Ocitáme se rovněž v čase znamení Blíženců, které vládne komunikaci, a tak se snaž kultivovat svou schopnost s druhými mluvit od srdce a hlavně upřímně.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, nastal čas se zaměřit na vše nedokončené. Pokud máš nějaké dluhy, snaž se vypracovat plán, jak je postupně splatit. Zaměř se také na cvičení tvého fyzického těla a stravování. Nedělej nic polovičatě a nic neodkládej. Pazourek ti může dát sílu i radost, která bude vycházet z tvého vlastního sebezdokonalování. Dělej jednoduše vše, jak nejlépe dovedeš a ve svém úsilí neustávej. K tomu patří i pravidelný odpočinek, protože když budeš unavená, tak to může ovlivnit i kvalitu tvé práce.

V rovině mysli se zaměř na všechny praktické záležitosti, které jsou nedokončené. Nic nového doporučuji nezačínat, pokud nebudeš mít již vše řádně dokončené. Uklízej doma i v práci a postupně se zbav všech věcí, knih i projektů, které jsou pro tebe již minulostí. Neboj se se svými kolegy upřímně mluvit, protože by pak později mohlo dojít k ještě větším nepříjemnostem. Snaž se intenzivně pracovat na kvalitě svých vlastních myšlenek a nemluv o sobě „zlo“. Druhé rovněž nepomlouvej, protože když ubližuješ druhým, ublížíš tím především sobě.

Co se týká vztahů, nastává čas zlepšit jejich kvalitu. Zaměř se tentokrát na ten nejkomplikovanější vztah a snaž se do něj vložit své největší kvality. Nečekej, až se změní ten druhý, ale nauč se s tímto člověkem lépe komunikovat. Komunikace je velmi důležitá, ale v dlouhodobých vztazích bývá i tou nejtěžší výzvou, protože už mnoho věcí bylo vyřčeno. Neustávej ve své snaze, protože až přijde opravdový konec, nebudeš ničeho litovat. Zbav se všech toxických vztahů, kde již několik let dochází k velké nerovnováze, a popřej dotyčným lidem šťastnou cestu životem.

V rovině ducha nastává čas, kdy můžeš cítit velkou potřebu sama na sobě pracovat. Pravidelně medituj a experimentuj s technikami a meditacemi, které ti v minulosti dobře sloužily. Zaměř se na afirmace, modlitby a práci se slovem. Vyzkoušej i vedení deníku, které je jednou z nejdůležitějších forem západních meditací. Zapisuj si nejen své každodenní události, ale i své sny. Hledej souvislosti mezi tvým nočním a denním životem. Možná budeš velmi překvapena, jaké spojitosti objevíš. Každý sen, který si budeš pamatovat, ucti konkrétním činem ve tvém každodenním životě. To může vést k oživení tvých snů.

27.5.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist