Mayský horoskop na následující dva týdny. Najdi v sobě odvahu a jdi za svými sny

Začíná období, ve kterém je dobré si připomenout tvé největší tužby i životní cíle. Orel tě pobízí, abys měla odvahu jít za svými nejtajnějšími sny a uvěřila, že vše je v tvém životě možné. Odvážně naplňuj svůj nejvyšší úděl a žádej od života více. Požádej a bude ti dáno, a tak co nejlépe pojmenuj své potřeby, aby ti mohl jít vesmír vstříc. Vzlétni jako orel a podívej se na svůj životní příběh a začni utvářet cesty, které tu ještě nebyly. Jsi jedinečnou bytostí, která v sobě nese více, než jsi momentálně schopná si představit. Spoj nebe se zemí a přesáhni rámec, který ti předkládá tvá nižší mysl a strachy s ní spojené.

maysky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Men-8 (Orel) od 08.06.2022 do 19.06.2022

Men patří do skupiny západních znamení, která jsou známa svou hloubavostí a hlubokým filozofickým duchem. Znamení Orla je rovněž spojeno s živly ohně a vzduchu. V kombinaci se vzdušným znamením Blíženců se zároveň umocňuje síla tvých vlastních myšlenek. Dávej si tedy dobrý pozor, abys nemluvila o stinných stránkách lidí v jejich nepřítomnosti a sama sebe nesnižovala. Překonej všechny své obavy o své vlastní síle a nauč se důvěřovat svým jedinečným schopnostem, kterými můžeš obohatit tento svět. Nauč se létat na vzdušných proudech ducha a dej svému životu hlubší smysl. Otevři se zázrakům, neboť jsou blízko.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, nabízí se ti velká příležitost, která může mít mnoho podob. Pokud přijde jakákoliv nabídka, která osloví tvé srdce, chop se jí a věz, že vše potřebné se následně doučíš. Strach z úspěchu bývá často mnohem častější výzvou u mnoha lidí než strach z neúspěchu. Ke svému zdraví přistupuj zodpovědně a vytvoř si nové zdravé návyky, které tě na tvé cestě budou podporovat. Jez zdravěji, miluj se s láskou a čas spánku vnímej jako příležitost k setkání se svou duší. Hledej posvátno ve své každodennosti a pozvedni svůj život o úroveň výš.

V rovině mysli si zrekapituluj svou profesní cestu. Jaká práce tě nejvíce naplňovala? Čím vším jsi už prošla? A jakou představu o ideální práci momentálně nosíš ve svém srdci? Věz, že vše se může manifestovat, pokud bude tvůj záměr dostatečně silný a budeš mít pevnou víru ve svůj úspěch. Dovol životu, ať tě překvapí a sleduj neustále se opakující synchronicity, ke kterým může docházet častěji než obvykle. O svých dobrých nápadech informuj své kolegy a osvoboď svou mysl od všech pochybností, které mohou tvé dobré záměry oslabovat. Najdi tenkou niť, která se vine tvou minulostí, přítomností i budoucností a manifestuj své sny.

Vyzkoušej také:

Co se týká vztahů, obklop se lidmi, kteří ti rozumí a rádi tě podporují. Neztrácej čas s těmi, kteří ti budou chtít vnutit své pohledy, přestože si myslí, že to s tebou myslí dobře. Jen ty víš, kdo doopravdy jsi, a tak není nutné vše každému vysvětlovat. Dávej do všech svých vztahů své nejlepší kvality, ale nesnaž se nikoho zachraňovat. Inspiruj se silnými příběhy lidí, kteří měli odvahu jít jinými cestami a něco ve svém životě dokázali, aniž by ztratili své srdce. Možná potkáš někoho, kdo ti bude chtít pomoci, a tak se této pomoci otevři. Naslouchej šepotu svého srdce, které ti s naprostou jistotou řekne, kdo je pro tebe vhodný a kdo ne.

V rovině ducha nastává mocné období, ve kterém se můžeš naplno ponořit do uskutečňování svého vyššího poslání. Jsi na hraně myšlení, ze které můžeš čerpat moudrost všech, kteří ti předcházeli i těch, kteří teprve přijdou. Spoj se se svým budoucím osvíceným já, které se může stát tvým andělem strážným. Představ si tu nejvyspělejší verzi sama sebe, kterou již ve svém nitru jsi a jíž se stáváš. Napiš si seznam tvých nejhlubších přání a věz, že se stanou skutečností. Buď připravena až přijdou, protože nemohou nepřijít, pokud tvá přání vzejdou z hlubin tvého srdce. Pevně věř a vytvoř si ten nejlepší možný osud, pro který ses narodila.

Foto: Shutterstock.com, Zdroj text: Robert Policar

8.6.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist