Mayský horoskop na následující dny: Dej přednost kvalitě před kvantitou

Nastává čas, ve kterém se silně může probudit tvá intuice a vyšší smysly. Zároveň buď připravena na větší výskyt snů, které pro tebe mohou obsahovat velmi důležitá sdělení, která ti mohou pomoci při řešení tvých každodenních výzev. Obklop se lidmi, které máš ráda a se kterými můžeš sdílet i své niterné pocity. Dej přednost kvalitě před kvantitou a nauč se být vděčná za malé zázraky každodenního dne. Čím vděčnější se naučíš být, tím větší hojnost všeho dobrého do tvého života přijde. Můžeš si začít pravidelně vést deník vděčnosti, který si pak zpětně i pravidelně pročítej.

maysky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Období 1-Kan-6 (Ještěrka) od 23.11.2022 do 05.12.2022

Kan patří k jižním znamením, která jsou známa svou radostností, kreativitou a velkou činorodostí. Nastává tedy vhodný čas pro různé oslavy, setkávání s přáteli nebo navštěvování zajímavých seminářů, kde se můžeš naučit nové psychické nebo i jiné dovednosti. Najdi svůj „kmen“ a neztrácej čas s lidmi, kteří ti jednoduše nerozumí a ani se nesnaží porozumět. Rovněž se zamysli nad tím, jaká cizí kultura tě inspiruje svým duchovním dědictvím. Do jakých krajin by ses tento život nebo i tento měsíc chtěla podívat? Budeš-li mít vhodné podmínky, neváhej tak učinit.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, můžeš pocítit v následujících dvou týdnech větší potřebu cvičení a touhu po posílení tvého fyzického těla. Pokud je tvá práce příliš myšlenkově zaměřená, je pravděpodobné, že zanedbáváš své tělo, které ti může ukázat, že je dobré se jeho potřebami více zabývat. Pravidelně choď na procházky, posiluj a protahuj své fyzické tělo. Mohou se tak zlepšit i tvé duševní schopnosti, a to za to stojí. Co se týká pracovních nebo obchodních příležitostí, je dobré je neodmítat, protože mohou být velmi výhodné. Jednej však na základě svých pocitů a více důvěřuj své intuici.

V rovině mysli se naplno ponoř do oboru, který ti přináší nejvíce radosti. Obklop se kolegy, se kterými jsi na jedné vlně, a otevřete se zcela nové úrovni vzájemné spolupráce. Tentokrát nerozvíjej příliš své analytické dovednosti myšlení, ale zaměř se na rozvíjení a prohloubení tvých intuitivních schopností. Inspiruj se učiteli ze zahraničí a popřemýšlej o studiu cizího jazyka, který by se ti mohl hodit ve tvé budoucí profesi. Nevyhýbej se kolektivu a vzájemně si pomáhejte, aby se tvá práce stala místem, kam se budeš vždy těšit. Pokud se ti bude zdát o nějakém kolegovi nebo zaměstnavateli či nové práci, ber to jako znamení vedoucí ke změně.

Co se týká vztahů, uvědom si kvalitu svých stávajících nejdůležitějších vztahů. Žiješ v kruhu lidí, kde proudí energie rovnoměrně? Pokud ne, učiň změny k lepšímu. V následujících dnech můžeš potkat nového člověka nebo lidi, kteří budou mluvit stejnou řečí tvé duše. Vyhýbej se povrchním vztahům, které ve své podstatě nikoho neuspokojují. Vzpomeň si na přátele ze zahraničí a neboj se je kontaktovat nebo je rovnou navštívit. Pokud budeš mít příležitost se potkat s moudrým člověkem ze vzdálené tradice, neváhej ho navštívit, protože to může být nezapomenutelný zážitek. Vždy však naslouchej svému srdci.

Vyzkoušej také:

V rovině ducha nastává vhodný čas pro zkoumání tvých snů a prohloubení dovedností tvého způsobu snění. Každý člověk má dispozice k jiným druhům snů, a tak se v tomto ohledu s nikým nesrovnávej. Můžeš vyzkoušet lucidní snění, kdy jsi si zcela vědoma toho, že sníš. Otevírá to zcela nové možnosti, které mohou být skvělým nástrojem tvého duchovního růstu. Vztah k přírodě bude rovněž silnější, a tak si uvědom svou vlastní úroveň živlové rovnováhy. Máš dostatek uspokojivých vztahů (Vzduch)? Cítíš se bezpečně a zajištěně (Země)? Máš čas se věnovat svým zálibám (Oheň)? Věnuješ se pravidelně své duchovní praxi (Voda)?

text: autorský článek astrolog Robert Policar, foto: Shutterstock

25.11.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist