Mayské horoskopy na období od 7. do 19. září 2021: nauč se používat a rozvíjet svůj vnitřní sluch

Začíná období, ve kterém je dobré se zamyslet nad tím, jak ve svém životě používáš sílu slova. Nauč se bez pocitu viny mluvit o svých potřebách a zároveň měj trpělivost s těmi, se kterými na první dojem nesouhlasíš. Možná jim jen dostatečně nenasloucháš, a proto dochází k různým domněnkám nebo zbytečnému nedorozumění. Pravidelně medituj a rozvíjej svůj vnitřní sluch, který ti může pomoci uslyšet slova síly, která se náhle vynoří z tajemných hlubin tvého vnitřního ticha. Tato slova mohou změnit tvůj život.

mayske-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Období 1-Ik (Vítr) od 07.09.2021 –19.09.2021

Ik patří k severním znamením, které jsou známy nejen svou praktičností, ale i velkou potřebu zkoumat duchovní zákony světa. Lidé narození v tomto znamení nejdříve inklinují k vědeckému chápání světa, ale postupně se přiklánějí i k oblastem, které jsou dosud vědou neprozkoumané. Zaměř se tedy na získávání kvalitních informací a nauč se naslouchat svému vnitřnímu zdroji, který zná odpovědi na všechny tvé důležité otázky. Mluv laskavě k sobě i k druhým a investuj do svého duchovního vývoje, protože na tyto aktivity nastává příznivý čas. Během následujících dvou týdnů si zapisuj vše, co ti přijde zajímavé nebo důležité.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, zaměř se na to, jak smýšlíš o svém fyzickém těle. Sleduj bedlivě své měsíční cykly, abys uviděla zajímavou souvislost s kvalitou tvých myšlenek a přístupu ke tvému fyzickému tělu. Často se dívej do zrcadla a děkuj svému tělu za jeho krásu i výkon. V žádném případě se nekritizuj a neponižuj, protože myšlenky mají velkou moc a mají tendenci se opakovat. Doporučuji ti koupit si knížku „Miluj svůj život“ od Louise Hay a neustále ji dokola pročítat. Má velkou moc změnit tvůj život k lepšímu ve všech oblastech. Pokud ji již máš, věnuj se uvedeným cvičením s větší intenzitou.

V rovině mysli se zaměř hlavně na komunikaci se svými kolegy v práci nebo zaměstnavatelem. Pokud máš něco na srdci, neboj se své myšlenky vyjádřit tak, abys měla pocit, že jsi s respektem vyslyšena. Zaměř se na různá sociální média, hodně piš a snaž se o to, aby nezůstalo nic nevyřčeno, co by otravovalo ovzduší. Pravidelně medituj a snaž se aspoň na patnáct minut denně své myšlenky nerozvíjet. Stačí je jen pozorovat a sledovat, jak se postupně uklidňují a mizí. Pokud uvažuješ o psaní knih nebo článků, rozhodni se do toho naplno jít, protože nastává pro tyto aktivity příhodný čas.

Co se týká vztahů, zaměř se především na způsob, jakým se svými nejbližšími komunikuješ. Často se stává, že po dlouhých letech se k sobě partneři a rodinní příslušníci chovají poněkud neurvale. Lidé mají často velmi mylnou představu o tom, že své nejbližší znají více než sami sebe. To je samozřejmě naprostý omyl, a tak se snaž na svého partnera dívat, jako by to byla chodící záhada. Mluv k němu s úctou a sama si dovol mluvit o všem, co máš na srdci, a to bez pocitu viny. Slova, která budeš volit, mohou buď zraňovat, nebo léčit. Je jen na tobě, co si vybereš. Neskákej druhým lidem do řeči a nic v sobě neschovávej.

V rovině ducha nastal příhodný čas, kdy je dobré investovat do svého duchovního vývoje. Vzhledem k tomu, že se zároveň ocitáme v čase zemského znamení Panny, které vládne fyzickému zdraví, je dobré se zapsat na nějaký jógový kurz nebo na podobné cvičení pod vedením odborníka. Získávej kvalitní informace a ptej se lidí, kterým v tomto ohledu důvěřuješ. Určitou finanční částku investuj do vlastního seberozvoje. Může to být nějaký zajímavý seminář nebo školení. Začni se učit cizí jazyk, který ti v budoucích časech pomůže lépe porozumět moudrosti cizích kultur. Rozvíjej pravidelně své vnitřní ticho a čekej na inspiraci, která může změnit běh tvého života.

9.9.2021 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist