Mayské horoskopy na následující dva týdny: Vrať do svého života radost

Nastává čas oslav dalšího mayského cyklu, který končí den před jarní rovnodenností. Zaměř se na to, co ti v životě přináší největší radost a měj odvahu vstoupit do projektů, které rozradostní tvé srdce. Radost je pro život velmi důležitá a má dobrý vliv na tvé fyzické tělo, zvlášť na krevní oběh. Saturn vstupuje 7. března po dvou letech do znamení Ryb, což může probudit silnou potřebu pomoci všem, kteří nějakým způsobem trpí. Zároveň nastává úplněk v Panně, který přeje probuzení moudrosti těla a jeho léčení. Nastává mocný čas, kdy můžeš do svého života navrátit radost, kterou jsi kdysi ztratila.

maysky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Období 1-Lamat-2 (Králík) od 7. 3. 2023 do 19. 3. 2023

Lamat patří k jižním znamením, která jsou charakteristická svou tvořivostí, veselostí a hravostí. Králík je jedním z nejplodnějších znamení, pokud překoná svůj strach, který ho občas může paralyzovat. Začíná čas, kdy si máš uvědomit, jak moc vážně někteří lidé berou život, a tak si svůj život velmi komplikují. Radost a tvořivost jsou lék pro tvé vnitřní dítě, které jsi mohla vlivem náročného dětství dlouho potlačovat. Odpusť všem, kteří v tobě přirozenou radost potlačovali a osvoboď své vnitřní dítě tím, že ho obejmeš a dáš mu pocit bezpečí, které mu právem náleží. Pravidelně ho navštěvuj ve svých představách a uvidíš, co se bude dít.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, nastává ideální doba něco velkého započít. Může to být početí dítěte, nový projekt nebo velká životní příležitost. Nezapomeň však na to, že začátek je vždy provázen velkým nadšením, ale pak je tu rovněž přítomna zodpovědnost a nutnost vytrvat až do konce. Dobře si promysli, co nového chceš začít, protože tomu budeš muset obětovat i mnoho nové pozornosti. Zaměř se na svůj sexuální život a obohať ho o nové, radostné techniky, které mohou mít příznivý vliv i pro tvou duši. Nauč se něco z tantry a experimentuj se svým tělem a nacházej společně s partnerem nové dimenze radosti a naplnění.

V rovině mysli bude velmi důležité si zachovat pozitivní myšlenky a mít otevřenou mysl pro nové pracovní příležitosti, projekty a spolupráci. Neber život příliš vážně a často se upřímně usmívej, a to jak do svého těla, tak ven do světa. Staneš se tak majákem pro druhé, kteří budou chtít být čím dál více ve tvé přítomnosti. Neboj se vystoupit ve svém stávajícím zaměstnání se svými nápady, myšlenkami a buď v pravém smyslu tvůrčí. Pobývej ve společnosti kolegů, kteří se umí radovat a možná navážeš nová hluboká pracovní přátelství, která budou trvat až do konce tvých dnů.

Vyzkoušej také:

Co se týká vztahů,  zamysli se nad tím, zda máš dostatek dobrých přátel, kteří se umí smát, radovat a žít. Vyhýbej se lidem, kteří si neustále stěžují a jsou pohlcení rolí oběti, na kterou si tak zvykli, že nic jiného už neznají. Pokud si hodně užíváš a vyhýbáš se zodpovědnosti, raději svůj život uveď do rovnováhy. Pracuješ-li ale neustále a pořád se u toho mračíš, dovol si nechat věci jen tak plynout. Ze začátku to může být těžké, ale za nějaký čas se naučíš spolupracovat se životem, který může být v mnoha ohledech efektivnější. Zapiš se do tanečního kurzu, nebo jiného uměleckého kroužku, kde potkáš své spřízněné duše.

V rovině ducha přichází krásný čas, ve kterém se můžeš napojit na obrovský tvůrčí zdroj, který se bude chtít ve tvém životě manifestovat. Můžeš započít nový projekt, nebo se rozhodnout pro stvoření dítěte. Když se budeš modlit a přát vše dobré sama sobě, tvým blízkým i celému světu, vše se může rychle začít manifestovat. Nezapomeň však na zodpovědnost, kterou to bude vyžadovat. Vše dobře promysli, rozhodni se a pak se již neotáčej zpět. Dovol si žít život plný radosti, lásky a pravého naplnění. Máš na to právoplatné právo, protože ses narodila do tohoto zázračného snu.

8.3.2023 7:00| autor: autorský článek astrolog Robert Policar | zdroj: Mayan calendar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist