Mayské horoskopy na následující dva týdny: Pozor na komunikaci!

Začíná další třináctidenní, ve kterém je dobré se zaměřit na způsob, jakým komunikuješ jak sama se sebou, tak s okolním světem. Rozhodni se změnit své myšlení tak, aby ti pomáhalo. Namísto toho, aby tě od tvých snah odrazovalo. Pracuj s afirmacemi a pozitivními prohlášeními, která jsou v souladu s tvými vyššími cíli. Investuj nějakou částku do svého osobnostního rozvoje a přihlas se na kurz, který ti pomůže získat potřebné dovednosti, aby ses mohla významně přiblížit svým snům. Obklop se lidmi, kteří tě vidí a rádi tě podpoří v tvých osobních snahách. Ve více lidech se toho i více zvládne, tak nebuď na vše sama.

maysky-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Období 1-Ik-3 (Vítr) od 9. 2. 2023 do 21. 2. 2023

Ik patří k severním znamením, která jsou charakteristická jak svou pragmatičností, tak silným sklonem k objevování duchovních pravd, které jsou prakticky použitelné v reálném životě. Nauč se naslouchat svému vnitřnímu vedení, které ti pomůže i tehdy, kdy si sama nebudeš ničím jistá. V tom ti může být velmi nápomocna meditace, a tak se jí pravidelně věnuj. Nejdříve zkus této (ne)činnosti věnovat pět minut denně a postupně ji protáhni až na dvacet minut. Uvidíš, že se vše najednou bude dařit mnohem snadněji než dřív. Pokud nevíš, jak meditovat, najdi si dobrého průvodce, který tě s touto technikou seznámí.

Co se týká těla a hmotných záležitostí, zaměř se na své fyzické tělo a náležitě ho oceň. Podívej se do zrcadla a uvědom si, jak krásná jsi. Nesrovnávej se s různými modelkami nebo společenskými trendy v oblasti módy, které jsou v mnoha ohledech značně matoucí. Své tělo vyživuj zdravým jídlem i nápoji a pravidelně ho procvičuj. Poděkuj všem svým vnitřním orgánům za jejich neustálou činnost a službu, díky níž jsi naživu a zdravá. Co se týká peněz, nauč se v tomto ohledu něco nového a zajímej se o budoucí trendy. Máš-li možnost, investuj část peněz do zajímavých projektů, ze kterých můžeš mít v budoucnosti výhody.

V rovině mysli se zaměř na způsob, jakým k sobě promlouváš. Kvalita tvého vnitřního dialogu tě může buď podporovat, nebo naopak snižovat tvou sebeúctu. Věz, že v každém okamžiku máš moc své myšlenky změnit a následně tak přetvořit celý svůj život. Investuj do svého vzdělání a nauč se další jazyk nebo se zdokonaluj v angličtině. Máš-li problém s nějakým kolegou v práci nebo šéfem, promluv si s ním. Proměň své domnělé nepřátele v přátele a spolu začněte tvořit něco, co udělá tento svět lepším místem ve vesmíru. Občas zcela vyprázdni svou hlavu a medituj na prohloubení tvého vnitřního ticha.

Vyzkoušej také:

Co se týká vztahů, je dobré se zaměřit na společnou komunikaci s tvým partnerem nebo těmi nejbližšími. Udělej si pořádek ve svých sociálních sítích a uvědom si, kdo je pro tebe opravdu podnětný, a kdo tě naopak svými názory unavuje nebo mu minimálně ani trošku nerozumíš. Snaž se být co nejvíce upřímná, aniž bys k druhým ztratila úctu. Nauč se mluvit o svých citových potřebách a nesnaž se ihned vynutit odpovídající reakci. Dej všem dostatečný prostor, aby si vše mohli v klidu promyslet. Rovněž se nauč svým blízkým omluvit za slova, která mohla ublížit. I zde platí pravidlo, které říká, že vše potřebuje svůj čas.

V rovině ducha nastává velmi příznivá doba pro velký posun vpřed. Investuj nějakou finanční částku do svého duchovního nebo osobnostního rozvoje. Rozšiř své vědomí způsobem, které je pro tebe nejpřijatelnější. Neboj se inspirovat novými vědeckými poznatky a věz, že nejdůležitější je vždy tvá osobní zkušenost. Nauč se pravidelně meditovat, nejlépe dvacet minut denně, nebo si začni vést deník, kam budeš zapisovat své úvahy o svém životě, který může být jednoho dne velmi užitečný jak pro tvé budoucí potomky, tak možná i pro celý svět. Ocitáme se ve výjimečné době, na kterou bude celý svět vzpomínat.

10.2.2023 7:00| autor: autorský článek astrolog Robert Policar | zdroj: Mayan calendar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist