Kdo bude mít první rande, komu se v lásce daří a komu ne? Prozradí horoskopy lásky na nový týden

Rybky zahoří láskou. Berani touhou. Blížence zaskočí zpráva. Jaké energie jsou v oblasti vztahů a lásky v týdnu od 28. září do 4. října 2021, ti právě nyní prozradí náš nový horoskop podle tarotu.

horoskopy-lasky-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V partnerském vztahu udáváš rytmus především ty, pokud jsi velící typ a ráda plánuješ také za partnera, zkus mu někdy také dát „volnou ruku“. Budeš překvapená jeho kreativitou a nadšením. Nezadaná, pokud toužíš po lásce, zkus se rozhlédnout mezi přáteli, ten pravý je velmi blízko.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vztahy mají pevný a láskyplný základ, mohou se těšit na nádherné chvíle ve dvou. Důvěra a vzájemný respekt je samozřejmostí a od toho se odvíjí veškeré dění. Nezadaná, otevři oči, rytíř na bílém koni se k tobě blíží, tak pozor, ať ho nepřehlédneš.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nečekaná zpráva ohledně těhotenství může zadané páry zaskočit, ale jakmile se vzpamatují z překvapení, začne velké plánování a o radost nebude nouze. Pokud již děti máš, prožiješ překrásné chvíle se svou láskou a rodinou. Nezadaná, také na tebe se usmívá štěstí i pozvání na rande.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Konečně přichází správný čas k tomu, abyste s partnerem složili zbraně a usmířili se. Období míru, harmonie i lásky přináší nový a radostný nádech ve vztazích i v osobním životě. Jen nezadaná potřebuje ještě chvíli být trpělivá, protože ten pravý přijde později.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Po sporech přichází usmíření, uklidnění i harmonie. Veškeré problémy odchází a zlepšují se také vztahy s ostatními. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která má velkou šanci konečně potkat muže svých snů, se kterým velmi rychle začne plánovat budoucnost i svatbu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud vztahy trápí potíže, přichází skvělá příležitost, jak si vše vysvětlit a ujasnit. Na nic nečekej a v klidu partnerovi sděl své pocity. Neboj se hovořit o tom, co tě svazuje a trápí. Nakonec se oběma uleví i když to z počátku může vypadat na ostří nože, výsledek tě nadchne a ohromí. Nezadaná, ještě vydrž, nová láska zatím vidět není.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Ve vztazích se projeví zvýšená aktivita. Pokud jsi měla pocit, že stojíte na místě a nic se neděje, tak nyní je všechno jinak. Přichází velmi plodné období v lásce a také v komunikaci. Štěstí se usmívá také na nezadanou, neseď v koutě a vyraz s přáteli do víru zábavy.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Začni se těšit na neočekávané štěstí a radost v lásce i vztazích, což se týká také nezadané. Nepropásni skvělou příležitost a přijmi pozvání na rande či výlet. Šťastné chvíle prozáří podzimní večery a nadšení i radost ze života v tobě probudí mnoho krásných pocitů.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy, které nejsou založené na lásce a delší dobu jsou v krizi, konečně dospějí ke společnému rozhodnutí a v klidu se domluví na rozchodu. Díky tomu se ve tvém životě velmi rychle objeví láska nová, to, že budeš šťastná, je jisté.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Potřebuješ vyřešit s partnerem problém a cítíš se zoufale, jako v pasti? Je nejvyšší čas začít jednat, promysli, co bys ráda změnila a pak si spolu promluvte. Nikdo tě nesmí omezovat, stejně jako nesmíš omezovat ani ty svou lásku. Nezadaná, trénuj trpělivost, zatím se kolem tebe točí samí „kecálkové“. Pravá láska přijde později.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Zadané dvojice prožijí nádherné chvíle ve dvou, partner tě miluje a je ochotný splnit ti každé přání. Pokud jsi neměla odvahu cokoliv mu říct nebo navrhnout, udělej to teď, nejen že bude souhlasit, ale ještě dostaneš jako bonus dárek navíc. Nezadaná, pozor, krouží kolem tebe láska, je to již zralý a zkušený muž, proto se nenechej odradit věkem.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska je tady pro všechny zadané i nezadané. Stačí otevřít své srdce a nebát se vyslovit nahlas své přání. Na nezadanou čeká spojení s partnerem, po kterém delší dobu touží. Zadaná, můžeš se těšit na lásku, radost, vášeň a štěstí.

foto-zdroj: shutterstock.com

29.9.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist