Jaký bude nový týden od 18. do 24. října 2021 podle tarotových karet?

Berany zastihnou novinky. Býkům se daří. Střelci, nespěchejte. Jaký bude nový týden podle tarotu, ti právě nyní prozradí naše týdenní horoskopy.

tydenni-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Dynamický a úspěšný týden máš pevně ve svých rukou. Dobrá zpráva je již na cestě k tobě a to, že tě nadchne, je jisté. Vše, co nyní začneš realizovat, se velmi rychle pohne kupředu. Máš před sebou mnoho možností a příležitostí. Štěstí, radost i harmonie stojí pevně při tobě.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V těchto dnech určitě všechno vyřídíš ve svůj prospěch. Kolo štěstí se otáčí šipkou k úspěchu, radosti i lásce. Udržuj si dobrou náladu a nedovol ostatním, aby tě rozhodili jen díky tomu, že život neberou s nadhledem tak jako ty.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Představ si, že máš nad hlavou nádhernou oblohu plnou zářících hvězd a jedna z nich ti splní tvé přání. Konečně pocítíš úspěch a zbavíš se úzkosti, která tě mohla potrápit v minulosti. Raduj se a sdílej nádherné pocity s ostatními, vše se ještě umocní a znásobí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Připrav se na pomalejší rozjezd nového týdne. Nesnaž se spěchat a jednat unáhleně. Všechno má svůj čas a vůbec není důvod znepokojovat se nad pomalejším vývojem událostí. Drž se přísloví: trpělivost růže přináší a prožiješ báječné dny v radosti i štěstí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V práci je potřeba držet si nadhled a dobrou náladu, protože kolegové zbytečně mezi sebou soupeří. Což jim samozřejmě bere sílu i nadhled. Konflikty, které se mohou během týdne vyskytnout, vyřeš čestně, tebe se v podstatě netýkají. S nikým nebojuj a pak se můžeš těšit na báječné dny prožité v radosti i lásce.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Na rozjezd úspěšného týdne vlastně nic nepotřebuješ, snad jen úsměv, dobrou náladu a také přijetí. Dostaneš totiž nabídky, které ti mohou trošku zamotat hlavu, nemusíš se bát, zvládneš opravdu nemožné od studia, školení, seminářů až po náročné jednání. Zapomeň na strach a pusť se s chutí do nových aktivit, které tě nadchnou.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V práci to nepůjde zcela podle tvých představ, problémy, které se postupně navalily, tě sice nepotěší, ale ani nepoloží. Drž si nadhled, a pokud máš právě nyní hlouběji do kapsy, rozhodně si peníze nepůjčuj, dluhy by tě mohly stáhnout až na pomyslné dno. Když nepodlehneš strachu z budoucnosti, prožiješ pohodové dny. Pamatuj, není důvod se bát!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Usměj se na život a vykroč vstříc novým dnům. Začátek týdne bude náročnější, ale nic, co bys nezvládla. Neztrácej naději a věř, že sílu máš uvnitř sebe. Pracovní oblast zatím bude stále stejná, což neznamená, že nepřijdou lepší časy. Zapomeň na smutek, strach a pak i na tebe čeká slunce, které se zatím schovává za mraky.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nejlépe uděláš, když od následujících dnů nebudeš nic závratného očekávat. Pokud se tvé plány neuskuteční, neznamená to, že je něco špatně. Naopak, dostáváš příležitost nabrat dech a vyčkat na příhodnější okamžik. Teď jen žij, raduj se z maličkostí, od kterých se odvíjí mnoho krásných okamžiků.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud se chystáš na důležitou zkoušku, jednání či pracovní pohovor, tak věř, že všechno dopadne na výbornou. Pravda je, že se trošku zapotíš, ale když odhodíš strach a předvedeš to, co umíš, výsledek bude stát za to. Zachovej chladnou hlavu a pusť se do toho, budeš nadšená a šťastná.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máš před sebou skvělé dny, dařit se ti bude zejména v hmotné oblasti. Práce, výdělek i investice se zvyšují. Jako bonus navíc jsou tvé dobré pocity z dobře vykonané a odvedené práce. Nezapomínej také na odpočinek. Udělej si radost, kup si malý dárek a poděl se o své štěstí s ostatními.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vztahy na pracovišti nebudou z počátku týdne moc dobré. Nenechej se otrávit ostatními, tebe se jejich hádky a spory vůbec netýkají. Stáhni se z jejich dosahu a nepřidávej se na jejich stranu, potom prožiješ báječný týden bez jakékoliv ztráty či špatných pocitů. Doma na tebe čeká již oáza klidu, míru a pohody.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

18.10.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist