Jaké budou předvánoční dny, prozradí horoskopy od 13. do 19. prosince 2021

Berani jsou šťastní. Blíženci jedou na plný plyn. Raci jdou svým pomalým tempem. Jaký bude nový týden, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Nádherné a láskyplné energie umocní předvánoční náladu. Úspěch na tebe čeká v práci, na úřadech, při jednáních, zkouškách i v osobním životě. Obdaruj také ostatní a sdílej svou radost, která se ještě umocní. Úsměv je zadarmo, rozdávej ho na všechny strany.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Předvánoční shon v tobě může vyvolávat stres, abys všechno stihla včas a dokonale. Nakonec se nadechneš a přijmeš svátky jako výzvu, která ti ukazuje, jak odolná jsi vůči stresu. Tvá zkouška dopadne na výbornou. Pocit z dobře vykonané práce v tobě probudí mnoho láskyplných a radostných pocitů.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Dynamické a akční dny ti přejí, máš dostatek síly i energie zvládnout nemožné. Dařit se ti bude v práci i v osobním životě, a ještě s přehledem zvládneš dokoupit vánoční dárky. Nic neodkládej, jednej, pracuj, bav se, život tě odmění.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pomalejší rozjezd pracovního týdne v tobě probouzí chuť nic nedělat. Prostě se ti do ničeho nechce, pokud je to jen trošku možné, udělej nejnutnější a klidně odpočívej. V práci se nic zásadního neděje, tak proč se neustále honit. Pohodové dny jsou tady jen pro tebe.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

S úsměvem vykroč do nového týdne a nedovol ostatním, aby ti pokazili dobrou náladu. Pokud máš pracovní problémy a přemýšlíš nad změnou, klidně to udělej ve chvíli, kdy budeš mít nové místo jisté, neukvapuj se, a vyčkávej, přátelé by ti mohli pomoct.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V pracovní oblasti je potřeba být nad věcí, a hlavně jednat na rovinu. Pokud jsi objektem kritiky a kolegové si za tvými zády šuškají, postav se k tomu čelem a ukaž jim, co si necháš líbit a kam je již naopak nepustíš. Je to snadné, stačí říct pouze NE, což platí také v osobním životě. Ostatní si dovolí jen to, co jim sama umožníš.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

S radostí vykroč do nových dnů a začni se těšit na překvapení, které na tebe čeká. Dynamický týden plný úspěchu, štěstí a také harmonie v tobě probouzí mnoho krásných pocitů. Dostaneš příležitost, jak zlepšit svůj pracovní či osobní život.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Můžeš se usmívat, štěstí a radost se tě hned tak nepustí. V práci vše půjde hladce, dokonce se můžeš těšit na příjemnou odměnu. Stejně tak osobní život a vztahy zazáří štěstím a pohodou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Začátek týdne může být rozporuplný a trošku záhadný. Jako by se kolem tebe točilo tajemství, které nelze odhalit. Vyhýbej se dlouhodobým řešením a nedovol myšlenkám, aby v tobě probouzely strach či nejistotu z budoucnosti. Nic zásadního se totiž neděje. Oživení a radost přichází koncem týdne, kdy tě někdo nečekaně překvapí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V práci na tebe čeká zpráva, která v tobě může probudit obavy, nemusíš se bát, je to jen malý zádrhel, který bez problémů vyřešíš. Potom se již můžeš těšit na příjemné energie a také radostné chvíle se svými nejbližšími. Nedovol ostatním, aby tě zatáhli do nic neříkajících sporů a hádek.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Můžeš se těšit na velmi krásné, příjemné a poklidné dny. Vánoční shon a napětí jde zcela mimo tebe. V práci na tebe čeká překvapení a doma milující rodina. Poděl se o svou radost s těmi, kteří jsou osamocení a nemají takové zázemí jako ty.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vánoční stres, shon nebo snad šílenství? Pro tebe to jsou cizí slova, energie, které máš kolem sebe, jsou nádherné, vyrovnané a klidné. Užívej si radostné dny plnými doušky, můžeš se těšit na štěstí, radost a také milé překvapení.

foto-zdroj: shutterstock.com

13.12.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist