Horoskopy podle tarotu od 12. do 18. prosince 2022: Dej si pozor na finance

Váhy požádá přítel o půjčku, Býk musí číst mezi řádky a Blíženci by měli ubrat rychlost. Komu hrozí ztráta ve financích a na koho čeká láska? To se dozvíš právě teď, máme pro tebe horoskopy podle tatoru na nový týden.

horoskop-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V těchto dnech na tebe čeká nejen pohoda, ale někdo ti také udělá velkou radost. V práci vše poběží v poklidném rytmu. Jestli očekáváš zprávu ohledně tvého nového projektu, můžeš si být jistá, že ti vše schválí. Doma na tebe čeká milující partner, který tě překvapí večeří při svíčkách a návrhem, který ti vyrazí dech.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Chystáš se uzavřít novou smlouvu, nebo si snad chceš půjčit peníze? Dávej pozor, ať někomu nenaletíš, dříve, než podepíšeš jakýkoliv dokument, čti také mezi řádky. Pokud si nejsi jistá, poraď se raději s odborníkem a nechej si čas na rozmyšlenou. Mohlo by se totiž stát, že podepíšeš velmi nevýhodné podmínky, což by ti později pořádně zkomplikovalo život.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V zaměstnání i doma se na tebe navalí mnoho práce, na chvíli budeš mít pocit, že nejsi schopná vše zvládnout. Nespěchej a snaž se povinnosti rozplánovat na delší období, spěch by ti totiž moc nepomohl a mohla bys udělat chyby. Nezapomínej, že nejsi na všechno sama a spravedlivě rozděl úkoly také mezi ostatní. Nemusíš všechno dělat sama.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Můžeš se těšit na dynamické dny, budeš mít dostatek energie a elánu zvládnout jakkoliv náročné úkoly. Pokud se chystáš na pracovní pohovor a jde o tvoji vysněnou práci, buď si jistá, že vše dopadne na výbornou a místo získáš. Dařit se ti bude také v komunikaci a dokážeš prosadit i to, co v minulosti možné nebylo.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Konečně se ti povede zrealizovat plán, o kterém jsi dlouho přemýšlela a neměla odvahu se pustit do jeho naplnění. Buď si jistá, že vše dopadne skvěle, události na sebe budou plynule navazovat a ty pochopíš, že teď je správný čas. Drž se svých plánů a nenechej se rozhodit lidmi kolem, kteří ti tvé nadšení a úspěch nepřejí, tvá intuice tě vede správným směrem.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Všechno, do čeho se v těchto dnech pustíš, bude mít úspěch a dlouhodobý vývoj. Neboj se zrealizovat cokoliv, o čem víš, že je správné. Dařit se ti bude také na úřadech i při soudních jednáních. Nemusíš mít strach, události hrají ve tvůj prospěch, konečně ukončíš dlouhodobý spor a tobě se neskutečně uleví.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dávej si pozor na důležité dokumenty a smlouvy, mohlo by se totiž stát, že díky své důvěřivosti přehlídneš velmi důležitou větu, která by ti mohla pořádně zkomplikovat život. Pokud tě někdo známý požádal o půjčku a ty jsi mu vyhověla, můžeš se s penězi rovnou rozloučit, s velkou pravděpodobností je již nedostaneš zpět.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Zkraje týdne nebudeš mít příznivé dny, zejména co se týká majetku a financí, rozhodně neriskuj a drž se raději zpět. Jestli přemýšlíš nad půjčkou a peníze potřebuješ jen na dárky nebo na dovolenou, rozhodně by ti radost nepřinesly. Spokoj se raději s tím, co máš a neutrácej za zbytečnosti, jen tak se vyhneš nepříjemnostem.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jdi za svým snem, hvězdy ti přejí a může se ti dařit ve všech oblastech, stačí se rozhodnout, mít jasný cíl a jít za ním. Nic ti již nestojí v cestě a cokoliv začneš realizovat, bude sklízet úspěch, což ti přinese mnoho radostných chvil. V práci díky svým nápadům motivuješ ostatní a dokážeš nemožné, za skvěle odvedenou práci dostaneš zaslouženou odměnu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Radostné dny jsou tady jen pro tebe, pokud máš snad pocit, že se tě to netýká, zkus vykouzlit na tváři úsměv a uvidíš, jak se vše změní. Očekávej velmi příznivé dny nejen v práci, ale také v osobním životě. Můžeš potkat dávnou lásku, se kterou máte stále mnoho podobných zájmů, plamínek lásky se pomalu ale jistě rozhoří.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Po sporech a neshodách přichází konečně období harmonie a míru. Pokud jste s partnerem měli menší krizi, tak se můžeš spolehnout na to, že je vše zažehnáno, a dokonce tě překvapí žádostí o ruku. Užívej si své dny a věnuj se také svému partnerovi, zaslouží si to. Díky jeho láskyplné povaze si uvědomíš, jaký poklad vedle sebe máš.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Budeš v sobě muset probudit pořádnou dávku odvahy, únava, která tě provází již delší dobu, stále nechce odejít. Zbytečně se nestresuj, rozděl práci a povinnosti doma také na ostatní, díky tomu ti zůstane víc času na odpočinek, který tolik potřebuješ. Zapracuj na svém vnitřní klidu a nepodceňuj se, jsi dokonalá právě teď.

text: Sára Částečková, zdroj: tarotové karty, foto-zdroj: shutterstock

12.12.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist