Horoskopy lásky: Ryby září štěstím. Berani, nebojte se sdělit své pocity

Kdo pocítí uzdravující moc lásky a kdo si ještě musí počkat? To ti prozradí náš nový horoskop lásky na týden od 14. do 20. března 2023 podle tarotových karet.

horoskopy-lasky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

S partnerem víte, co od vztahu očekávat a vzájemně se inspirujete. Vztahy naplní vášeň a radost ze společného žití. Nezadaná má velkou šanci potkat skvělého muže, se kterým velmi rychle začnou tvořit budoucnost.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vztahy, které jsou na svém počátku, pocítí velmi krásné energie a touhu být již navždy spolu. Pokud prožíváš partnerskou krizi, tak konečně přichází konec a do života vstoupí uzdravující síla lásky.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V partnerských vztazích zavládne láska, souznění a harmonie bez ohledu na to, co jsi až doposud prožívala, což platí také pro nezadanou, která má velkou šanci potkat prima kluka do života.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud se cítíš méněcenná a partner ti jakkoliv ubližoval, tak věř, že je nejvyšší čas jeho chování zabrzdit. Dej mu najevo, že se k tobě takto chovat nesmí a v klidu mu sděl své pocity. Budeš na sebe pyšná a on nakonec pochopí, že přestřelil a uzná tvou pravdu.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pocit, že jsi sama, přestože máš vedle sebe partnera, tě přinutí zapřemýšlet nad vaším společným žitím. Nedělej ukvapené závěry a rozhodnutí. Než cokoliv podnikneš, dopřej si dostatek času, někdy stačí správná komunikace a odvaha sdělit své pocity. Ostatní páry prožijí dny na pohodu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Představ si, že stojíš pod svou šťastnou hvězdou, pošli své trápení či přání nahoru a buď si jistá, že se splní. Můžeš se těšit na nádherné a láskyplné dny, které pocítí také nezadaná.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V partnerském vztahu udáváš rytmus především ty a partner tě s láskou následuje. Zkus mu dát také prostor a na chvíli dovol, aby vztah vedl on. Překvapí tě svou vynalézavostí a radost bude vzájemná. Nezadaná, zamysli se, jestli svou samostatností a touhou všechno řídit muže neodháníš, když to změníš, vstoupí do tvého života láska.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Staré a nefunkční vztahy dospějí ke konci. Dlouhodobé trápení odchází a k tobě se pomalu, ale jistě vrací svěží vzduch v podobě lásky nové. Nic neoddaluj a vykroč vstříc šťastnému životu. Ostatní páry se rozhodnou pro radikální změnu, která rozproudí skvělou energii.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy se nečekaně zrychlí, jako by s příchodem jara nabraly druhý den. Očekávej skvělou zprávu od partnera, nečekaný dárek nebo plánování nové budoucnosti. Štěstí se usmívá také na nezadanou, vykroč mu naproti, budeš nadšená a šťastná.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vztahy jsou čisté a láskyplné. Pokud tě trápily v minulosti spory, máš velkou příležitost vše urovnat a zharmonizovat. Rodina, přátelé i děti ocení tvůj přístup a rádi zapomenout na to, co bylo. Štěstí se usmívá také na nezadanou.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Tvé sny se začínají naplňovat, což platí pro zadanou i nezadanou. Otevři své srdce intuici a s láskou se nechej vést. Potkáš partnera, který s tebou bude souznít. Ostatní páry pocítí silnou touhu realizovat společné sny.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska, harmonie, naplnění i vášeň okoření veškeré vztahy. Jakoby se jaro rozhodlo obdarovat všechny toužící po vztahu a harmonii. Navazuj nová přátelství a neodmítej pozvání na rande. Zadané páry pocítí lásku a vděk za to, že jsou spolu.

14.3.2023 7:00| autor: autorský článek Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist